GTK Gliwice - Polpharma Starogard 91:77 ZDJĘCIA KIBICÓW, RELACJA GTK u siebie czuje się najlepiej. Czwarte domowe zwycięstwo

4.10.2020. Energa Basket Liga: GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gdański, zdjęcia kibiców  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
4.10.2020. Energa Basket Liga: GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gdański, zdjęcia kibiców Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE brak
W niedzielnym (4.10.2020 r. ) meczu Energa Basket Ligi GTK Gliwice wygrało z Polpharmą Starogard Gdański 91:77. Gliwiczanie przegrywali po dwóch kwartach 36:45, ale potem odrobili straty i zaliczyli czwartą wygraną w sezonie. Zobacz ZDJĘCIA z tego meczu oraz ZDJĘCIA KIBICÓW na spotkaniu GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gdański.

Gliwiczanie przystąpili do tego spotkania mając na koncie trzy zwycięstwa i tyle samo porażek. Bilans Polpharmy przed meczem w Gliwicach (1 wygrana, 4 porażki) upatrywał faworyta w drużynie GTK. Gliwicka ekipa w poprzednim swoim spotkaniu przegrała z Arką w Gdyni 84:94. Wszystkie dotychczasowe zwycięstwa GTK odniosło w roli gospodarza.

Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gdański

Wygrana gliwiczanom nie przyszła łatwo, goście wygrali dwie pierwsze kwarty i prowadzili do połowy 45:36. Ostatecznie gospodarze przełamali opór Polpharmy. Emocji nie brakowało do samego końca. Najwięcej punktów dla GTK zdobył Jordon Varnado - 30!

11 października GTK ma następny ligowy mecz, ponownie u siebie, z Arged BM SLAM Stalą Ostrów Wielkopolski (godz. 17.35). Spotkanie transmitować będzie Polsat Sport News.

We wcześniejszym meczu 7. kolejki rozegranym w niedzielę MKS Dąbrowa Górnicza przegrał w Stargardzie ze Spójnią. W szóstym spotkaniu tego sezonu MKS odnotował szóstą porażkę i zamyka tabelę.

GTK Gliwice - Polpharma Starogard Gdański 91:77 (21:24, 15:21, 25:17, 30:15)

GTK: Varnado 30, Rhett 16, Gołębiowski 16, Szymański 10, Henderson 8, Perkins 7, Diduszko 2, Krampelj 2, Szlachetka 0, Majewski 0.

Polpharma: Allen 22, Washington 20, Surmacz 13, Haney 10, Jarecki 4, Olisemeka 4, Walda 4, Chorab 0.

PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 82:67 (21:12, 22:16, 14:13, 25:26)

Spójnia: Cowels III 18, Tarrant 18, Matczak 9, Młynarski 9, Gudul 8, Steele 7, Śnieg 6, Kostrzewski 4, Blackshear 3, Siewruk 0.

MKS: Killeya-Jones 19, Wilson 19, Moore 14, Nowakowski 6, Karacić 6, Mazurczak 2, Motylewski 1, Kroczak 0.