Horoskop dzienny 30.12.2018 Sprawdźcie, co się wydarzy w...

  Horoskop dzienny 30.12.2018 Sprawdźcie, co się wydarzy w niedzielę. Horoskop dla każdego znaku zodiaku

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Horoskop dzienny na 30 12 2018

  Horoskop dzienny na 30 12 2018

  Horoskop dzienny 30.12.2018 Sprawdźcie, co się wydarzy w niedzielę. Horoskop na niedzielę - przedostatni dzień roku. Sprawdźcie swój horoskop dzienny. Poniżej przeczytacie, co może się dzisiaj stać i jak się do tych wydarzeń przygotować. W horoskopie, przygotowanym przez astrologów, znajdziecie porady na niedzielę.
  Horoskop dzienny na 30 12 2018

  Horoskop dzienny na 30 12 2018

  Horoskop dzienny  Sprawdźcie horoskop na niedzielę, 30 grudnia i przygotujcie się na co, co Was czeka. Dowiecie się, co może się wydarzyć. Horoskop dzienny na niedzielę - czyli przedostatni dzień 2018 roku - może Wam służyć pomocą i radą, a czasami nawet przestrogą.

  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Wodnik


  Wodnik (20.01 - 18.02)
  Nie przejmuj się tym, co na swój temat ostatnio usłyszałeś. Sam wiesz najlepiej, jak było naprawdę, wszystko się powoli wyjaśni, a w efekcie to, co uczyniłeś, wróci do Ciebie ze zdwojoną siłą.


  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Ryby


  Ryby (19.02 - 20.03)
  Twoje powodzenie będzie dzisiaj zależeć wyłącznie od Ciebie. Śmiało podejmuj decyzje i wykorzystaj dobrą aurę wokół Twojej osoby. Pomoże pewność siebie, ale niech się ona nie przerodzi w pogardę wobec innych.


  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Baran


  Baran (21.03 - 19.04)
  Możesz czuć się zmęczony monotonią ostatnich dni. Nie poddawaj się jednak zniechęceniu, a raczej zastanów na spokojnie nad tym, co możesz w najbliższym czasie zmienić. Warto szukać niekonwencjonalnych rozwiązań.


  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Byk


  Byk (20.04 - 20.05)
  Potrafisz wybaczyć? Nie trwaj w zacietrzewieniu. Ludzie potrafią się zmieniać i postaraj się to zauważyć. A być może to, co się wydarzyło, wzmocni Was i będziecie potrafili zapomnieć o tym, co było złe.


  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Bliźnięta


  Bliźnięta (21.05 - 21.06)
  Twoje otoczenie będzie dziś miało na Ciebie negatywny wpływ, będziesz odczuwać podrażnienie. Czasem spędzenie dnia w samotności z książką lub dobrym filmem będzie korzystne dla wszystkich.


  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Rak


  Rak (22.06 - 22.07)
  Nie pozwól ulotnić się energii, którą powinieneś dziś poczuć. Jeżeli obowiązki na to pozwalają, zorganizuj sobie wyprawę za miasto. Jeżeli nie, zrealizujesz dzisiaj zadania szybciej i z lepszym skutkiem niż zwykle.


  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Lew


  Lew (23.07 - 22.08)
  Wiele rzeczy może Cię dziś rozpraszać i kusić zmysłowymi atrakcjami. Pamiętaj, że wiele z tego, co wyda Ci się pociągające, to tylko ułuda. Sprawdź, czy raczej najbliżsi nie oczekują od Ciebie większej uwagi.


  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Panna


  Panna (23.08 - 22.09)
  Odezwij się do osoby, która długo już czeka na wiadomość od Ciebie. Dobrze wiesz, kto to jest. Przekonasz się, że wrócą wspaniałe chwile, a Twoje milczenie było stratą czasu. Wszystko się jednak da nadrobić.


  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Waga


  Waga (23.09 - 22.10)
  Wygląda na to, że pokładasz nadzieje w niewłaściwym człowieku. Postaraj się spojrzeć na Wasze relacje z dystansu, bez emocji. Jeszcze jest sposobność, by się ewentualnie wycofać i uniknąć większego zamieszania.


  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Skorpion


  Skorpion (23.10 - 21.11)
  Czy o czymś lub o kimś nie zapomniałeś? Zrób rachunek sumienia z całego tygodnia i dokończ to, co tkwi w zawieszeniu. Dzięki temu po weekendzie nie będzie czekać na Ciebie przykra niespodzianka, wynikająca z zaniechania.


  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Strzelec


  Strzelec (22.11 - 21.12)
  Otrzymasz dziś niekonwencjonalną propozycję, która sprawi Ci dużą przyjemność. Jeśli uznasz również, że jest ona dla Ciebie dobra, działaj. I nie przejmuj się tym, co "ludzie powiedzą". Bądź pewien swoich racji.


  Horoskop dzienny dla osób spod znaku: Koziorożec


  Koziorożec (22.12 - 19.01)
  Za dużo się zastanawiasz nad swoimi problemami, trzeba sobie "przewietrzyć głowę". Weekend jest do tego doskonałym pretekstem. Skontaktuj się z przyjaciółmi lub znajomymi i ruszajcie w miasto!

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Dlaczego miasta zabraniają pokazów fajerwerków w Sylwestra?  Sylwester: noc zabawy i tragedii


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo