MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Juwenalia Śląskie 2018 PROGRAM. Na początek korowód ulicami Katowic potem koncerty na Muchowcu

LOTA
Juwenalia Śląskie 2018 odbędą się między 22 a 26 maja
Juwenalia Śląskie 2018 odbędą się między 22 a 26 maja DZ
Juwenalia Śląskie 2018: PROGRAM między 22 a 26 maja w Katowicach odbędą się tegoroczne Juwenalia, czyli największa studencka impreza w regionie i wydarzenie wspólne dla kilku katowickich uczelni wyższych. W programie oczywiście studencki korowód otwierający imprezę i liczne koncerty.

Juwenalia Śląskie 2018 odbędą się między 22 a 26 maja w Katowicach. Tradycyjnie będzie to największa studencka impreza w regionie i wydarzenie wspólne dla kilku katowickich uczelni wyższych. W programie oczywiście studencki korowód otwierający imprezę i liczne koncerty.

Juwenalia Śląskie 22 maja

Juwenalia Śląskie 2018 rozpocznie korowód ulicami Katowic

Jak co roku Juwenalia Śląskie rozpocznie studencki korowód ulicami Katowic. Przemarsz zaplanowano 22 maja, a motywem przewodnim wydarzenia - a co za tym idzie przebrań jego uczestników - będzie podróż w czasie do odległej przyszłości.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z KOROWODU 2018

Juwenalia Śląskie 2018 rozpoczął studencki korowód ulicami Katowic 22 maja 2018.Zbiórka uczestników korowodu Śląskich Juwenaliów nastąpiła o godz. 11.45 pod Uniwersytetem Ekonomicznym przy ulicy Bogucickiej. Stamtąd studenci przemaszerowali ulicą 1 Maja aż do skrzyżowania z ulicą Warszawską i Krasińskiego. W tym miejscu dołączyli do nich studenci Politechniki Śląskiej a nieco dalej, na ulicy Bankowej - studenci Uniwersytetu Śląskiego. Z Bankowej studenci przeszli Warszawską na rynek oraz aleję Korfantego, tą zaś pod pomnik Powstańców Ślaskich. Pod Skrzydłami godz. 14. rozpoczął się finał korowodu, w którego trakcie odbyło się przekazanie symbolicznych kluczy do bram miasta

Juwenalia Śląskie 2018. Korowód studencki ulicami Katowic ZD...

Juwenalia Śląskie 2018 rozpoczną się 22 maja i potrwają do 26 maja

Zbiórkę uczestników korowodu zaplanowano o godz. 11.45 pod Uniwersytetem Ekonomicznym przy ulicy Bogucickiej skąd studenci pójdą ulicy 1 Maja aż do skrzyżowania z ulicą Warszawską i Krasińskiego. To właśnie w tym miejscu dołączą do nich studenci Politechniki Śląskiej a nieco dalej, bo na ulicy Bankowej - studenci Uniwersytetu Śląskiego. Z Bankowej studenci pójdą Warszawską na rynek oraz aleję Korfantego, którą przejdą pod pomnik Powstańców Ślaskich. Pod Skrzydłami godz. 14. rozpocznie się finał korowodu, tu zaplanowano przemówienia oraz przekazanie symbolicznych kluczy do bram miasta.

Pierwszy dzień juwenaliów zakończy impreza w klubie przy placu Wolności.

Studenci w Spiżu w Katowicach

Juwenalia Śląskie 23 maja

Również klubowy będzie drugi dzień studenckiego święta – 23 maja. Tyle że tym razem studenci będą bawić się w Spiżu. Natomiast między 24 a 26 zaplanowano koncerty w plenerze.

JUWENALIA ŚLĄSKIE W SPIŻU W KATOWICACH

Juwenalia Śląskie 2018 potrwają do 26 maja. Tradycyjnie odbywają się w Katowicach a finał imprezy zaplanowano na Muchowcu. Studenci bawią się jednak cały tydzień. W środę odbyła się specjalna juwenaliowa impreza w Spiżu. Juwenalia Śląskie to największa studencka impreza w regionie organizowana wspólnie przez największe śląskie uczenie.

Juwenalia Śląskie 2018 w Spiżu: Disco Techno, R'N'B i mnóstw...

Juwenalia w Katowicach Totalna inwazja studentów na Muchowcu

Juwenalia Śląskie 2018: zaplanowano trzy dni koncertów plenerowych na Muchowcu. Wśród gwiazd są Nocny Kochanek, Coma, Grubson, Euforia, czy Tede

TOTALNA INWAZJA STUDENTÓW NA MUCHOWCU ZDJĘCIA Z CZWARTKU

Juwenalia Śląskie 2018: trzy dni koncertów na Muchowcu

Plenerowe koncerty – czyli Totalna Inwazja Studentów - rozpoczną się w czwartek 24 maja. Tego dnia na Muchowcu wystąpią Nadara, Tabu, Kabanos i Nocny Kochanek.

Juwenalia Śląskie 2018: Totalna Inwazja Studentów rozpoczęła się w czwartek na Muchowcu w Katowicach. Tradycyjnie w Parku Leśnym spotkali się studenci śląskich uczelni, aby wspólnie bawić się na koncertach.

Juwenalia Śląskie na Muchowcu: Totalna Inwazja Studentów na ...

Drugi dzień koncertów (25 maja) to Totalna Inwazja Studentów – Medykalia. Tego dnia wystąpią Małpa, Dwa Sławy, Paluch i Tede.

IGRY to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie kulturalne, które gromadzi w jednym miejscu tysiące ludzi. Celem Juwenaliów jest dobra zabawa podczas organizowanych koncertów, integracja ludzi, a także wspólne tworzenie historii, gdyż w tym roku czeka nas już 61-lecie tego wydarzenia! Impreza ta jest organizowana wyłącznie przez Studentów Politechniki Śląskiej.

IGRY 2018 w Gliwicach ZDJĘCIA + WIDEO Studenckie święto 14.0...

Trzeciego dnia Totalnej Inwazji Studentów – 26 maja – na scenie pojawią się Barking Irons, Mery Spolsky, Romantycy Lekkich Obyczajów, Coma, Grubson i Euforia.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni