Kibice Górnika Zabrze rozgrzani i rozczarowani. Zdjęcia z meczu ze Stalą Mielec (1:3)

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
Ponad trzynaście tysięcy kibiców przyszło na Arenę Zabrze, by zobaczyć w akcji piłkarzy Górnika. Najwierniejsi fani stworzyli świetną atmosferę, ale zespół gospodarzy, chociaż zaczął świetnie, zawiódł i przegrał ze Stalą Mielec 1:3. Zobaczcie zdjęcia kibiców z sobotniego meczu Górnik Zabrze - Stal Mielec.

Po dwóch zwycięstwach Górnika Zabrze kibice liczyli na pójście za ciosem i pokonanie Stali Mielec. Ulewny deszcz nie zniechęcił fanów i na trybunach pojawiły się 13.043 osoby, a gdy tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego Bartosza Frankowskiego pogoda się poprawiła, zanosiło się na świetne widowisko.

Gospodarze zaczęli je z impetem i objęli prowadzenie, a kolejne akcje wywoływały burzę braw. Pod koniec pierwszej połowy coś się jednak w zespole Górnika zacięło i do głosu doszli goście, którzy tuż przed przerwą nie tylko odrobili straty, ale wyszli na prowadzenie, które podwyższyli kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu drugiej połowy.

Kibiców rozgrzała końcówka meczu, w której Górnik atakował, a jego bramkarz wyleciał z murawy i zastąpił go Krzysztof Kubica, który efektownie obronił rzut wolny. Wynik nie uległ już jednak zmianie i Górnik przegrał w domu po raz drugi w tym sezonie.

Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Górnik Zabrze - Stal Mielec.

Górnik Zabrze - Stal Mielec 1:3 (1:2)
1:0
Paweł Olkowski (13), 1:1 Said Hamulic (42), 1:2 Maciej Domański (45+2), 1:3 Maciej Domański (47)
Górnik Broll - Paluszek, Janicki, Jensen - Olkowski (82. Dadok), Kotzke (69. Kubica), Manneh (69. Stalmach), Janża - Podolski, Pacheco (55. Cholewiak) - Włodarczyk (55. Krawczyk). Trener: Bartosch Gaul.
Stal Mrozek - Getinger, Barauskas, Matras, Kasperkiewicz (80. Kruk), Wolski - Wlazło, Gerbowski - Domański, Hamulić (80. Hiszpański) - Lebedyński (65. Mak). Trener: Adam Majewski.
Żółte kartki Janicki, Włodarczyk - Mrozek.
Czerwona kartka: Broll (86)