ME siatkarek: Polska - Słowenia TRANSMISJA ONLINE Ze Słowenią z nożem na gardle

Trener Jacek Nawrocki liczy, że Polki pokonają Słowenki
Trener Jacek Nawrocki liczy, że Polki pokonają Słowenki cev.lu
Polska - Słowenia TRANSMISJA LIVE ONLINE Polskie siatkarki przegrały dwa pierwsze mecze na mistrzostwach Europy. Aby awansować do barażu muszą dzisiaj pokonać Słowenię (godz. 17)

Polska - Słowenia TRANSMISJA LIVE

Po planowanych, inny wynik tych spotkań byłby niespodzianką, porażkach z Włochami i Holandią polskie siatkarki aby marzyć o grze w ćwierćfinale muszą dzisiaj pokonać Słowenię. W przeciwnym razie pożegnają się z mistrzostwami Europy i wrócą do domu.

W obu meczach biało-czerwone wygrały zaledwie po secie. Po dwóch setach z Włoszkami był remis 1:1, ale potem rywalki włączyły piąty bieg i szybko odjechały naszym siatkarkom. W czwartym na pierwszej przerwie technicznej przegrywały nawet 0:8!

W spotkaniu z Holandią Polki tylko w trzecim secie pokazały, że potrafią grać w siatkówkę. Nie wykorzystały szansy aby przedłużyć to spotkanie i urwać faworytkom choćby jeden punkt.