MISTRZOWIE MOTORYZACJI Wielki finał za nami! Zobacz, kto zwyciężył

Akcja specjalna Mistrzowie Motoryzacji 2024
Znasz dobrego kierowcę zawodowego? Albo mechanika lub warsztat samochodowy, których możesz rekomendować innym? Wiesz, który instruktor jazdy dobrze przygotowuje do egzaminu i w której szkole jazdy warto zrobić kurs? A może znasz godną polecenia firmę transportową lub spedycyjną? Zgłoś kandydatów do nagród w akcji Mistrzowie Motoryzacji! Na laureatów czekają nagrody, a wśród nich samochód Peugeot 208, wyjazdy na wczasy i nagrody pieniężne!
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki w ogólnopolskim finale

_______________

KLIKNIJ I SPRAWDŹ
wyniki w pierwszym etapie
Mechanik Roku
Warsztat Samochodowy Roku
Instruktor Jazdy Roku
Szkoła Jazdy Roku
Kierowca Roku
Firma Transportowa Roku
Auto Detailing Roku

____________________

KLIKNIJ i SPRAWDŻ
wyniki
w akcji ALE FURA!
KLIKNIJ i SPRAWDŻ
wyniki
w akcji ALE MOTOR!

____________________

Wojewódzki ranking liderów

Wojewódzki ranking liderów zdecyduje o tym, którzy mechanicy, instruktorzy i kierowcy awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji, w którym główną nagrodą jest samochód - Peugeot 208.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ
wojewódzki ranking liderów

____________________

Wojewódzkie rankingi
warsztatów, szkół
i firm transportowych

Także w kategoriach Warsztat Samochodowy Roku, Szkoła Jazdy Roku i Firma Transportowa Roku, w których głosowanie prowadzone jest osobno w miastach i powiatach lub regionach, zostanie przyznana główna nagroda dla placówki, która zdobędzie najwięcej głosów w skali województwa. Poniżej prezentujemy aktualne wyniki w tych kategoriach.

Wojewódzki ranking kategorii
Warsztat Samochodowy Roku
Wojewódzki ranking kategorii
Szkoła Jazdy Roku
Wojewódzki ranking kategorii
Firma Transportowa Roku

____________________

Rozpoczynamy Mistrzów Motoryzacji - akcję, na którą co roku czekają nasi zmotoryzowani Czytelnicy. Po raz kolejny wspólnie stworzymy ranking najbardziej polecanych specjalistów z branży motoryzacyjnej.

- Tym razem plebiscyt odbędzie się w nowej, odświeżonej formule - zapowiada Anna Geisler, koordynatorka akcji. - Nagrodzimy bowiem nie tylko mechaników, warsztaty samochodowe, instruktorów i szkoły jazdy, ale także kierowców i firmy spedycyjne.

Patronami akcji są ogólnopolski magazyn Motosalon oraz serwis internetowy www.motofakty.pl:

Partnerem akcji są Targi Kielce, organizator Mubi Dub It Tuning Festival www.targikielce.pl

NOWOŚĆ!
Nagrody dla kierowców
i firm spedycyjnych

W tym roku po raz pierwszy w plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji zostaną przyznane nagrody w dwóch nowych kategoriach - Kierowca Roku i Firma Transportowa Roku.

- To odpowiedź na prośby i sugestie naszych Czytelników- mówi Anna Geisler. - Już przy poprzedniej edycji naszej akcji pojawiły się głosy, że w całej motoryzacji najważniejsi są ci, którzy siedzą za kółkiem. I trzeba przyznać, że to prawda. Wszak to jedna z najliczniejszych grup zawodowych w Polsce. Zawodowych kierowców jest w naszym kraju ponad 700 tysięcy! Z przyjemnością nagrodzimy ich w naszym plebiscycie.

Druga nowa kategoria w naszej akcji poświęcona będzie firmom spedycyjnym, z których także możemy być dumni. To ważna gałąź polskiej gospodarki. Pod względem transportu drogowego Polska jest także na pierwszym miejscu na europejskim rynku! Już od kilku lat branża transportowa na starym kontynencie jest zdominowana przez polskie firmy transportowe. Pod tym względem wyprzedziliśmy wcześniejszego lidera, jakim były Niemcy. Według szacunków ponad 20% europejskiego rynku transportowego jest obsługiwane przez polskie firmy, których jest w naszym kraju ponad sto tysięcy.

Wielka gala
na MUBI DUB IT
Tuning Festival

Uroczyste zakończenie plebiscytu odbędzie się podczas MUBI DUB IT Tuning Festival - to wydarzenie stworzone specjalnie dla pasjonatów motoryzacji. W weekend 22 i 23 czerwca 2024 roku Kielce zamienią się w miejsce, gdzie zobaczyć można kilkaset wyselekcjonowanych aut, które przyśpieszą bicie serca każdemu miłośnikowi tuningu i motoryzacji. Poznacie tu pojazdy, które są kwintesencją modyfikacji na najwyższym poziomie. Jak co roku jest to obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji.

Podczas uroczystej gali nagrody odbiorą laureaci plebiscytu - zwycięzcy z każdego województwa w każdej kategorii, a w najważniejszym momencie uroczystości zostaną także wręczone główne nagrody dla zwycięzców ogólnopolskich finałów akcji.

Dziewięć kategorii plebiscytu

W plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji osobno w każdym mieście i powiecie zostaną przyznane indywidualne tytuły Mechanik Roku. Analogicznie w skali miast i powiatów zostaną nagrodzone warsztaty samochodowe i firmy transportowe.

W skali dużych miast i złożonych z kilku powiatów regionów naszego województwa zostanie przyznany tytuł w indywidualnej kategorii Kierowca Roku, Instruktor Jazdy Roku oraz nagroda Szkoła Jazdy Roku.

Z kolei w odniesieniu do całego województwa zostaną przyznane indywidualne nagrody Auto Detailing Roku, Ale Fura! i Ale Motor!.

Laureaci awansują do ogólnopolskich finałów. We wspólnym dla indywidualnych kategorii Kierowca Roku, Mechanik Roku i Instruktor Jazdy Roku finale ogólnopolskim, główną nagrodą będzie samochód - piękny, niebieski Peugeot 208.

W ogólnopolskich finałach kategorii Firma Transportowa Roku, Warsztat Samochodowy Roku, Szkoła Jazdy Roku oraz Auto Detailing Roku, a także w kategoriach Ale fura! i Ale motor! na zwycięzców czekać będą nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych.

Zdjęcia do kalendarza

W konkursach ALE FURA! i ALE MOTOR! swoimi samochodami i motocyklami będą mogli pochwalić się nasi Czytelnicy, dla których motoryzacja to wielka pasja.

Stworzymy galerię wyjątkowych samochodów i motorów z naszego regionu, pojazdów z historią, z których ich właściciele są dumni. Zdjęcia dwunastu wybranych w głosowaniu Czytelników samochodów i dwunastu motocykli trafią na strony kalendarza na 2025 rok. Dodatkowo auto i motor, które zdobędą najwięcej głosów zdobić będą również okładkę specjalnego dodatku do naszej gazety podsumowującego akcję Mistrzowie Motoryzacji i prezentującego laureatów.

Właściciele trzech samochodów, które w naszym województwie zdobędą najwięcej głosów, awansują do ogólnopolskiego finału. Tam reprezentanci wszystkich regionów będą walczyć o tytuły Fura Roku i Motor Roku.

Skuteczna promocja

Już sama nominacja do nagrody w plebiscycie to dobra promocja. Wszak jest to dowód uznania i dobrej oceny przez klientów, a ich opinia jest bardzo ważna. Jednak na uczestników i laureatów w czasie trwania głosowania i po jego zakończeniu czeka jeszcze większa promocja.

Liderów rankingów akcji Mistrzowie Motoryzacji zaprezentujemy na łamach gazety, w galeriach na stronach naszego serwisu internetowego oraz w postach na Facebooku. Podsumowaniem całej akcji będzie specjalny dodatek, który zostanie dołączony do całego nakładu naszej gazety i w którym przedstawimy laureatów. Z pewnością dodatek ten stanie się przewodnikiem po branży motoryzacyjnej w naszym województwie.

Przede wszystkim jednak uczestnicy plebiscytu mogą liczyć na dużą promocję w mediach społecznościowych. Na zwycięzców w każdej kategorii w skali województwa czeka specjalna nagroda - profesjonalna kampania promocyjna na Facebooku. Taka promocja z pewnością zagwarantuje pozyskanie wielu klientów.

Wśród nagród, które zaplanowaliśmy dla laureatów, znajdzie się też szkolenie online z social mediów. Jego program obejmie szereg tematów, w tym strategie promocji na Instagramie i TikToku. Uczestnicy dowiedzą się, jak efektywnie zarządzać fanpage'em, jak maksymalizować zasięgi oraz jak skutecznie wykorzystać reklamę na Facebooku.

Nasi doświadczeni eksperci podzielą się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi tworzenia zróżnicowanego contentu i grafik oraz zaprezentują konkretne pomysły i inspiracje.

Zdobyte umiejętności będą mogły zostać wykorzystane jako prawdziwa siła napędowa dla biznesu! Dzięki praktycznemu wymiarowi szkolenia uczestnicy będą w stanie błyskawicznie wdrożyć nowe umiejętności, co z kolei otworzy drzwi do zdobywania nowych klientów. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat, potwierdzający aktywny udział w naszym inspirującym szkoleniu.

Festiwal Tuningu Dub It

MUBI DUB IT Tuning Festival to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich miłośników motoryzacji. W tym roku pasjonaci klasyków, samochodów modyfikowanych, supercarów i driftu spotkają się 22-23 czerwca podczas targów w Kielcach.

Wielkie emocje, zapach palonej gumy i ryk silników sprawą, że Kielce choć na chwilę staną się europejską stolicą motoryzacji. Ambasadorami wydarzenia są: Patryk Mikiciuk, Grzegorz Duda, Robert Michalski związani z TVN Turbo oraz Karol Jagoda z popularnego na YouTube kanału Jagodowy TV.
Fani klasyków będą mogli nie tylko podziwiać, ale także zakupić motoryzacyjne perełki w trakcie Classicauto Market, a miłośnicy tuningu zobaczyć na żywo najlepsze projekty. O tym, jak dbać o "cztery kółka" podpowiedzą fachowcy ze strefy autodetailingu, a prawdziwe emocje na najwyższym poziomie zapewni Drift Taxi.

Festiwal Mubi Dub It to miejsce dla prawdziwych mężczyzn, którzy lubią ryk silników i zapach spalin oraz kobiet, które coraz częściej z przytupem wkraczają do świata motorsportu. W wydarzeniu nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych fanów motoryzacji. Sponsorem Strategicznym wydarzenia jest MUBI – porównywarka i kalkulator ubezpieczeń, a Głównym Partnerem ORLEN OIL.
Bilety kupisz TUTAJ

SPRAWDŹ jakie emocje
towarzyszą kandydatom
na starcie głosowania!
Zobacz, jakie nagrody
czekają na zwycięzców
Nagrody w kategorii
MECHANIK ROKU

Mechanicy, którzy w każdym mieście lub powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Mechanika Roku w mieście lub powiecie,
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu w mieście lub powiecie,
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety,
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji swoich usług w mediach społecznościowych.

Mechanik, który zajmie pierwsze miejsce w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów otrzymają:

 • tytuł Mechanika Roku w naszym województwie,
 • statuetkę i dyplom potwierdzający zdobycie tytułu w województwie,
 • dwuosobowe zaproszenie na ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji,
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety,
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu, w którym nagrodą jest samochód
 • nagrodę finansową w wysokości 2000 złotych.

Mechanicy, który zajmą miejsca od 2 do 10 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów także awansują do ogólnopolskiego finału, w którym nagrodą jest samochód - Peugeot 208.

Nagrody w kategorii
INSTRUKTOR JAZDY ROKU
i KIEROWCA ROKU

Instruktorzy jazdy i Kierowcy, którzy w każdym mieście lub regionie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Instruktora Jazdy Roku lub Kierowcy Roku w mieście lub regionie,
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu w mieście lub regionie,
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety,
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji swoich usług w mediach społecznościowych
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu, w którym nagrodą jest samochód.

Instruktor Jazdy i Kierowca, którzy zajmą pierwsze miejsca w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i regionów otrzyma:

 • tytuł Instruktora Jazdy Roku i Kierowcy Roku w naszym województwie,
 • statuetkę i dyplom potwierdzający zdobycie tytułu w województwie,
 • dwuosobowe zaproszenie na ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji,
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety,
 • nagrodę finansową w wysokości 2000 złotych.

Nagrody w kategoriach
WARSZTAT SAMOCHODOWY
i FIRMA TRANSPORTOWA

Firmy Transportowe oraz Warsztaty samochodowe, które w każdym mieście lub powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Firma Transportowa Roku lub Warsztat Samochodowy Roku w mieście lub powiecie,
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu w mieście lub powiecie,
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety,
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji swoich usług w mediach społecznościowych.

Firma Transportowa i Warsztat Samochodowy, które zajmą pierwsze miejsca w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów otrzymają:

 • tytuł Firmy Transportowej Roku lub Warsztatu Samochodowego Roku w naszym województwie,
 • statuetkę i dyplom potwierdzający zdobycie tytułu w województwie,
 • dwuosobowe zaproszenie na ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji,
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety,
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu,
 • voucher na reklamę warsztatu lub firmy na łamach naszej gazety lub na stronach serwisu internetowego lub na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 5000 złotych,
 • nagrodę specjalną: kampanię reklamową na Facebook'u prezentującą warsztat lub firmę jako zwycięzcę plebiscytu w województwie.

Firmy Transportowe i Warsztaty Samochodowe, które w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów zajmą miejsca drugie i trzecie otrzymają dyplomy i także awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu.

Nagrody w kategorii
SZKOŁA JAZDY ROKU

Właściciele Szkół Jazdy, które w każdym mieście lub regionie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Szkoły Jazdy Roku w mieście lub regionie,
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety,
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji swoich usług w mediach społecznościowych.

Właściciel szkoły jazdy, która zajmie pierwsze miejsce w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i regionów otrzyma:

 • tytuł Szkoły Jazdy Roku w naszym województwie,
 • statuetkę i dyplom potwierdzający zdobycie tytułu w województwie,
 • dwuosobowe zaproszenie na ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji,
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety,
 • nagrodę specjalną: kampanię reklamową na Facebook'u prezentującą szkołę jako zwycięzcę plebiscytu w województwie
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu,
 • voucher na reklamę Szkoły Jazdy na łamach naszej gazety lub na stronach naszego serwisu internetowego albo na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 5000 złotych.

Właściciele szkół jazdy, które w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów zajmą miejsca drugie i trzecie otrzymają dyplomy i także awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu.

Nagrody w wojewódzkiej kategorii
AUTO DETAILING ROKU

Właściciele warsztatów auto detailingu, które zdobędą najwięcej głosów w naszym województwie otrzymają:

 • tytuł Auto Detailingu Roku w naszym województwie,
 • statuetkę i dyplom potwierdzający zdobycie tytułu w województwie,
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety,
 • nagrodę specjalną: kampanię reklamową na Facebook'u prezentującą firmę jako zwycięzcę plebiscytu w województwie,
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu,
 • dwuosobowe zaproszenie na ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji,
 • voucher na reklamę warsztatu auto detailingu na łamach naszej gazety lub na stronach naszego serwisu internetowego albo na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 5000 złotych,
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji swoich usług w mediach społecznościowych.

Właściciele warsztatów auto detailingu, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • dyplom,
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji swoich usług w mediach społecznościowych,
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety,
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu.
Nagrody w kategoriach wojewódzkich
ALE FURA! i ALE MOTOR!

Właściciele 12 samochodów i 12 motocykli, które w wojewódzkich kategoriach ALE FURA! i ALE MOTOR! zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • publikację zdjęcia samochodu lub motocykla w kalendarzu na 2025 rok,
 • pięć egzemplarzy kalendarza.

Właściciele samochodu lub motocykla, które w wojewódzkich kategoriach ALE FURA! i ALE MOTOR! zajmą pierwsze miejsca dodatkowo otrzymają:

 • statuetkę i dyplom wręczane podczas gali,
 • publikację dodatkowego zdjęcia samochodu lub motocykla na okładce kalendarza,
 • zaproszenie na ogólnopolską Galę Plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji,
 • publikację zdjęcia ze swoim samochodem na okładce specjalnego dodatku do gazety,
 • bon na paliwo o wartości 1000 złotych,
 • awans do ogólnopolskiego finału konkursu.

Właściciele samochodów i motocykli, które w wojewódzkich kategoriach ALE FURA! i ALE MOTOR! zajmą drugie i trzecie miejsce dodatkowo otrzymają:

 • publikację zdjęcia ze swoim samochodem w dodatku do gazety,
 • awans do ogólnopolskiego finału konkursu plebiscytowego,
 • bon na paliwo o wartości 500 złotych.
NAGRODY
W OGÓLNOPOLSKICH
FINAŁACH

W ogólnopolskim finale, w którym łącznie udział wezmą laureaci z każdego województwa w kategoriach Mechanik Roku, Kierowca Roku i Instruktor Jazdy Roku, którzy uzyskali awans do finału, główną nagrodę będzie samochód Peugeot 208. Zwycięzca oczywiście otrzyma także statuetkę i dyplom.

Laureaci, którzy w ogólnopolskim finale zajmą miejsca od 2 do 10 zdobędą dyplomy i vouchery na wczasy lub wycieczkę do Grecji o wartości 5000 złotych, które będzie można wykorzystać także na inną wycieczkę z oferty biura podróży Itaka.

Nagrody w ogólnopolskim finale, w którym wezmę udział laureaci w kategoriach: Warsztat Roku, Firma Transportowa Roku i Szkoła Jazdy Roku:
Za zajęcie pierwszego miejsca w finale ogólnopolskim laureat każdej z kategorii otrzyma:

 • statuetkę i dyplom potwierdzający zdobycie tytułu,
 • nagrodę finansową wysokości 5000 złotych,
 • dwuosobowe zaproszenie na ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji.

Nagrody w ogólnopolskim finale w kategorii Auto Detailing Roku:
Za zajęcie pierwszego miejsca w finale ogólnopolskim laureat otrzyma:

 • statuetkę i dyplom potwierdzający zdobycie tytułu,
 • nagrodę finansową wysokości 5000 złotych,
 • dwuosobowe zaproszenie na ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji.

Nagrody w ogólnopolskim finale w kategoriach: Ale Fura! i Ale Motor!:
Za zajęcie pierwszego miejsca w finale ogólnopolskim laureat w każdej z kategorii otrzyma:

 • statuetkę i dyplom potwierdzający zdobycie tytułu,
 • nagrodę finansową wysokości 5000 złotych,
 • dwuosobowe zaproszenie na ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji.

Za zajęcie miejsc drugiego i trzeciego w finale ogólnopolskim laureaci z kategorii Ale Fura! i Ale Motor! otrzymają:

 • dyplom,
 • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA.

Zobacz relację z gali poprzedniej edycji plebiscytu

od 16 lat

__________

Informacji o akcji udziela:
Katarzyna Wojtecka
tel. 695 119 848
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni