Mistrzowie Urody 2018: Kto prowadzi w powiecie tarnogórskim?...

  Mistrzowie Urody 2018: Kto prowadzi w powiecie tarnogórskim? AKTUALNE WYNIKI, ZDJĘCIA, FILM

  Iwona Świetlik

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Trwa plebiscyt „Dziennika Zachodniego” Mistrzowie Urody 2018. Głosować można w następujących kategoriach: Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylistka Paznokci Roku, Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku. Prezentujemy Państwu aktualnych liderów w powiecie tarnogórskim.
  Mistrzowie Urody 2018: Kto prowadzi w powiecie tarnogórskim? AKTUALNE WYNIKI, ZDJĘCIA, FILM
  1/6
  przejdź do galerii

  ©Mat. prywatne

  W kategorii Fryzjer Roku pierwsze miejsce z 53 głosami na koncie zajmowała Kamila Frączek z salonu Kalena w Tarnowskich Górach. Liderem w kategorii Kosmetyczka Roku była Dominika z salonu fryzjersko-kosmetycznego w Kaletach. Zebrała 66 głosów. Monika Płonka z Gabinetu Fryzjersko-Kosmetycznego „Venus” w Kaletach miała pozycję najlepszej stylistki paznokci. Otrzymała 23 głosy. Z kolei Salon Kosmetyczny „Ara” w Tarnowskich Górach wygrywał w kategorii Studio Urody Roku (39 głosów). W kategorii Salonu Fryzjerskiego Roku najlepszy był salon Kalena z Tarnowskich Gór (24 głosy).

  W pierwszym, miejsko-powiatowym etapie plebiscytu głosowanie potrwa do 17 sierpnia do godz. 22. Zwycięzcy w każdej kategorii zdobędą medale i nagrody oraz awansują do wojewódzkiego finału, zachowując zdobyte głosy. Głosowanie w wojewódzkim finale powiatowych kategorii plebiscytu rozpocznie się 21 sierpnia i potrwa do 28 sierpnia. Nagrody zostaną przyznane także w innych, wojewódzkich kategoriach plebiscytu. Nasi Czytelnicy w głosowaniu przyznają tytuły Wizażysty Roku, Barbera Roku oraz Masażysty Roku.

  Głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu będzie trwać także do 28 sierpnia. Atrakcyjne nagrody i wyróżnienia wręczymy podczas BEAUTY FAIR & HAIR FAIR - to największa impreza targowa w Polsce skierowana do branży kosmetyki i fryzjerstwa. Targi odbędą się 1-2 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Szczegóły są na: www.dziennikzachodni.pl/mistrzowieurody.

  Poniżej przedstawiamy Państwu aktualnych liderów w powiecie tarnogórskim.

  Fryzjer Roku

  PRACA TO JEJ PASJA. JEST DLA NIEJ WSZYSTKIM

  Jak sama twierdzi - fryzjerstwo to jej pasja i nie zamieniłaby tej pracy na żadną inną. Kamila Frączek, aktualna prowadząca w plebiscycie „Dziennika Zachodniego” Mistrzowie Urody 2018 w kategorii Fryzjer Roku, w zawodzie pracuje już od 15 lat. W ciągu tego czasu nabyła bardzo dużo doświadczenia. Świetnie dogaduje się z klientami, odpowiada na ich potrzeby, każdego wita uśmiechem.

  - Zawód fryzjera kilkanaście lat temu był spełnieniem moich marzeń. Lubię tę pracę, bo jest ciekawa, mam kontakt z ludźmi, mogę się rozwijać i szkolić - mówi Kamila Frączek. - Cieszę się, jeśli klient jest zadowolony z uczesania, obcięcia czy innej usługi, którą dla niego wykonam, a jeszcze większą satysfakcję mam, kiedy szybko wróci i ponownie chce bym coś zrobiła z jego włosami - dodaje.

  Kamila każdego dnia ma pełne ręce roboty. Jest pracownicą, ale też kierowniczką salonu fryzjerskiego „Kalena” w Tarnowskich Górach. W kategorii Fryzjer Roku z powiatu tarnogórskiego kandydują także: Joanna Bryda ze Studia Fryzur w Pyrzowicach, Justyna Masternak z salonu fryzjerskiego „Justyna Masternak” w Tarnowskich Górach, Joanna z Salonu Fryzjersko-Kosmetycznego „Paradise” w Tarnowskich Górach, Krystian Waloszczyk z Tarnowskich Gór i Marlena Nykiel-Bochnia ze Studia Fryzur „Nykiel-Bochni”a w Tarnowskich Górach.

  Kosmetyczka Roku

  ZAGŁOSUJCIE NA ULUBIONĄ KOSMETYCZKĘ

  Liderką w kategorii Kosmetyczka Roku w plebiscycie jest Dominika z salonu fryzjersko-kosmetycznego w Kaletach. W tej kategorii można głosować również na Beatę Jurczyk z mobilnego salonu kosmetycznego „Enigma” w Tarnowskich Górach, na Joannę Pradelok z mobilnego salonu kosmetycznego w Tarnowskich Górach, na Marlenę Kowalską ze Studia Urody „Makadamia” w Tarnowskich Górach, na Monikę Płonkę z Kalet oraz na Zenię Froniewską z Patio Urody w Tarnowskich Górach. Powyżej wymienione kosmetyczki z powiatu tarnogórskiego nie mają jeszcze żadnych Państwa głosów. Może macie ulubioną, którą stale odwiedzacie, a jeszcze nie wsparliście jej swoimi głosami? Kosmetyczka, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma: tytuł Kosmetyczki Roku w mieście lub powiecie, zaproszenie na Targi BEAUTY FAIR, dyplom wręczany podczas Targów BEAUTY FAIR, awans do wojewódzkiego finału plebiscytu Mistrzowie Urody 2018 z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania oraz dwuosobowe zaproszenie na wyjątkowy koncert Bonnie Tyler, który odbędzie się 20 października w katowickim Spodku. Warto docenić najlepszych i nagrodzić ich. A jest, o co walczyć.

  Stylistka Paznokci Roku

  W MODZIE JEST KLASYKA. KRÓLUJE CZERWIEŃ

  Wszystko zaczęło się od dnia, w którym Monika Płonka chciała pójść do manicurzystki, ale zabrakło miejsc i była zmuszona sama pomalować sobie paznokcie. Udało się. Później malowała mamie, siostrze aż w końcu stylizacja paznokci stała się jej głównym zajęciem. Maluje paznokcie od około czterech lat, natomiast od dwóch lat pracuje w Gabinecie Fryzjersko-Kosmetycznym „Venus” w Kaletach.

  - Panie najczęściej przychodzą, aby pomalować im paznokcie lakierem hybrydowym, metodą baby boomer, czyli jedną z nowszych metod w świecie paznokci, ulepszoną wersją klasycznego francuskiego manicure - mówi Monika Płonka. - Popularne są także klasyczne paznokcie, w jednym kolorze. Bardzo dużo klientek życzy sobie, by pomalować im paznokcie na kolor czerwony - tak jest o każdej porze roku. Zdobienia są już zdecydowanie mniej popularne- dodaje.

  Monika Płonka w tegorocznym plebiscycie Mistrzowie Urody w pierwszym etapie, w powiecie tarnogórskim zajmuje na razie pierwsze miejsce. Tuż za nią plasuje się Anna Dyszy z salonu fryzjersko-kosmetycznego „Fanaberia” w Tarnowskich Górach. Na trzecim miejscu jest Magdalena Dudzic ze Studia Urody w Tarnowskich Górach.

  Zobacz galerię

  Salon Fryzjerski Roku

  PANIE PIELĘGNUJĄ WŁOSY, PANOWIE - MASKUJĄ SIWIZNĘ

  W kategorii Salon Fryzjerski Roku pierwsze miejsce zajmuje salon fryzjerski „Kalena” znajdujący się przy ul. Nakielskiej 5 w Tarnowskich Górach. Drugi był salon fryzjerski „Justyna Masternak”, a na trzecim miejscu plasowało się Studio Fryzur „Joanna Bryda”. Salon „Kalena” prowadzi swoją działalność od 2015 roku. Zatrudnione są w nim dwie pracownice: Kamila Frączek i Aneta Mann, z długim stażem pracy. Oferuje usługi damsko-męskie.

  - Kobiety najczęściej przychodzą na pielęgnację włosów i koloryzację włosów - panie, które mają ciemne włosy chcą być blondynkami. Z kolei mężczyznom wykonujemy klasyczne cięcia z nutką nowoczesności, popularne jest też tuszowanie siwych włosów. Jeśli chodzi o fryzury - zależą od tego, na ile klienci są odważni. Tarnowskie Góry to niewielkie miasto, klienci są tu spokojniejsi w wyborze fryzury - mówi Kamila Frączek, zaskoczona tym, że salon jest na razie liderem w naszym plebiscycie. - Klienci najlepiej potrafią ocenić, co jest naszą mocną stroną, ale ja bym powiedziała, że miła, profesjonalna obsługa i przyjazna atmosfera sprawiają, że wciąż do nas przychodzą, a także polecają nasze usługi rodzinie czy znajomym - dodaje.

  Salon „Kalena” otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10. do 18, w soboty zaś w godzinach od 9. do 13.

  Studio Urody Roku

  W LATO POPULARNE SĄ TATUAŻE Z HENNY

  Salon Kosmetyczny „Ara” powstał niecałe 28 lat temu. Znajduje się przy ul. Słoneczników 41 w Tarnowskich Górach. Wśród zabiegów kosmetycznych oferuje m.in. tatuaże z henny, makijaże, laseroterapię, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, mikrodermabrazję diamentową, woskowanie czy masaże kosmetyczne, maseczki, pielęgnację stóp i dłoni, pielęgnację okolicy oczu.

  - Popularny jest lifting rzęs, peelingi, mezoterapia igłowa,a także jak na tę porę roku przystało henny brwi i rzęs, tatuaże z henny - mówi Iwona Jasiok-Pauly, właścicielka salonu. W salonie kosmetycznym pracuje właśnie ona i uczennica. Są trzy stanowiska. - Wyróżnia nas rodzinna atmosfera. W jednym pomieszczeniu mogą znajdować się trzy osoby. Klientki umawiają się zatem ze znajomymi, czy z rodziną i w jednym czasie poddają się zabiegom - tłumaczy właścicielka.

  Jak twierdzi Iwona Jasiok-Pauly, aututem salonu są także przystępne ceny.

  - Każda klientka znajdzie coś dla siebie. Część zabiegów wykonywana jest przy użyciu tańszych produktów - mówi.

  Rzeczywiście, dla przykładu za laseroterapię zapłacimy tylko 40 zł, za pełny peeling kawitacyjny 65 zł, a za masaż pleców 30 zł. Salon kosmetyczny „Ara” czynny jest od pon. do pt. w godzinach od 9. do 19, natomiast w soboty od godz. 9 do godz. 13. Dostosowuje się jednak do potrzeb klientek.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Zobacz najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w programie TyDZień


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  DZ poleca

  100 chwil na 100-lecie niepodległości. Multimedialny dokument historyczny

  100 chwil na 100-lecie niepodległości. Multimedialny dokument historyczny

  Horoskop miesięczny na listopad 2018 wróżki z Katowic

  Horoskop miesięczny na listopad 2018 wróżki z Katowic

  Najpopularniejsze imiona dzieci 2018 w woj. śląskim

  Najpopularniejsze imiona dzieci 2018 w woj. śląskim