Mistrzowie Urody: Zobacz galerię liderów w miastach i...

  Mistrzowie Urody: Zobacz galerię liderów w miastach i powiatach!

  red

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Studio Urody RokuLiderem w tej kategorii jest Salon CosmovitaSalon Cosmovita, który głosami czytelników aktualnie prowadzi w kategorii plebiscytu Dziennika
  1/151
  przejdź do galerii

  Studio Urody Roku
  Liderem w tej kategorii jest Salon Cosmovita

  Salon Cosmovita, który głosami czytelników aktualnie prowadzi w kategorii plebiscytu Dziennika Zachodniego działa na rynku od września ubiegłego roku. Jak podaje właściciel Cosmovity, oferta salonu jest bardzo szeroka. - Oferujemy kompleksowe zabiegi z zakresu kosmetologii. Są to zabiegi pielęgnacji dłoni, stóp, zabiegi oczyszczające na twarz i masaże w związku z tym możliwe jest dopasowanie oferty do każdej potrzeby klienta - zachęca Agata Korpowska. Pani Agata oraz Pani Karolina (pracownik salonu) zapraszają do Cosmovity. -Stworzyliśmy miejsce w którym troszczymy się dla Państwa o najdrobniejszy szczegół... tutaj czas płynie wolniej... wykwalifikowany zespół dba o to aby był to czas pełen relaksu i luksusu. Relaksująca muzyka w tle, nowoczesny wystrój, pyszna herbata, aromatyczna kawa to tylko poczatek podróży. Salon Cosmovita zlokalizowany jest przy ulicy 1 Maja 363. Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest wspomniana kompleksowość. Klient w jednym miejscu może poddać się fachowej opiece i zadbać o dłonie, stopy, skórę lub po prostu zrelaksować się dzięki masażowi. Możecie również przyczynić się do zwycięstwa Cosmovity w naszym plebiscycie. Jak to zrobić? Wystarczy zagłosować na tę kandydaturę i wysłać SMS pod nr 72355 o treści SLE.455. Głosowanie w tym etapie trwa do 17 sierpnia.

  Każdy z nas ma swoją ulubioną fryzjerkę lub fryzjera, zawsze wybieramy ten sam salon kosmetyczny, a o rady dotyczące paznokci za każdy razem zwracamy się do zaufanej specjalistki. Plebiscyt Mistrzowie Urody 2018 to okazja, żeby okazać wdzięczność za pracę specjalistów, którzy na co dzień dbają o nasz wygląd.
  W branży poświęconej urodzie najważniejsza jest ocena klientów. Dlatego zwycięzcy naszej akcji zostaną wybrani właśnie ich głosami - osobno w każdym mieście i powiecie województwa śląskiego.

  Kogo wybierzemy? Pięć kategorii

  Plebiscyt odbywa się w pięciu kat. Fryzjer Roku, kat. Kosmetyczka Roku, kat. Stylistka Paznokci Roku, kat. Salon Fryzjerski Roku oraz kat. Studio Urody Roku. Na początkubędziemy wybierali liderów w rywalizacji powiatowej, następnie mistrzowie z Bytomia staną do walki o tytuły najlepszych ekspertów od urody na całym Śląsku.

  Zwycięzców pierwszego etapu konkursu czekają prestiżowe nagrody, takie jak udziałw targach Beauty Fair, któreodbędą się w Katowicach na początku września.

  Głosowanie w etapie powiatowym potrwa do 17 sierpnia.

  Tego dnia o godzinie 22:00 poznamy zwycięzców, którzy awansują do wojewódzkiego etapu Mistrzów Urody 2018.

  W finale wystartują mistrzowie ze wszystkich miast oraz powiatów biorących udział w konkursie. Tam na zwycięzców czekają cenne nagród rzeczowe.

  KLIKNIJ i sprawdź aktualne wyniki głosowania

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo