Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Mistrzowie Urody 2023: za nami uroczysta gala wręczenia nagród w prestiżowym plebiscycie dla branży beauty

Ewelina Żuberek
Ewelina Żuberek
Wideo
od 16 lat
9 września nagrodziliśmy działalność ludzi i firm z branży beauty. Laureaci naszej akcji Mistrzowie Urody 2023 odebrali wyjątkowe nagrody podczas ogólnopolskiej gali w Warszawie.

Uroczystość zakończenia kolejnej już edycji prestiżowego plebiscytu odbyła się w wyjątkowym miejscu - podczas targów Beauty Forum & Hair w Warszawie. Organizatorem uroczystości i plebiscytu była Polska Press Grupa, wydawca dzienników regionalnych w całej Polsce.

Ogólnopolska gala finałowa była zwieńczeniem prestiżowego plebiscytu dla branży beauty, w którym to głosami Czytelników zostały przyznane zaszczytne tytuły Mistrzów Urody. Zostali wyłonieni w 14 kategoriach: FRYZJER ROKU, KOSMETYCZKA ROKU, STYLISTKA PAZNOKCI ROKU, LINERGISTKA ROKU, KOSMETOLOG ROKU, STYLISTKA RZĘS I BRWI ROKU, MAKE-UP ARTIST ROKU, BARBER ROKU, MISTRZ TATUAŻU ROKU, TRENER PERSONALNY ROKU, MASAŻYSTA ROKU, DIETETYK ROKU oraz SALON FRYZJERSKI ROKU i STUDIO URODY ROKU.

Mieszkańcy każdego województwa wybierali laureatów najpierw w miastach i powiatach, następnie w skali całego regionu. Do wielkiego ogólnopolskiego finału awansowali zwycięzcy w każdej kategorii z każdego województwa - i to właśnie spośród nich wyłoniono Mistrzów Urody Polski.

Na uroczystość, która odbyła się 9 września w Warszawie, zaprosiliśmy wszystkich finalistów, czyli zwycięzców w każdej kategorii z każdego województwa. Po rozdaniu Im nagród, przyszedł czas na prestiżowe tytuły ogólnopolskie.

Na gali wystąpił gość specjalny Michał Łenczyński - wyjątkowa osobowość i ekspert rynku beauty, założyciel społeczności i organizacji Beauty Razem. Jego zaangażowanie i pasja, z jakimi wspiera całą branżę, zasługują na wielkie uznanie. Współpraca z Beauty Razem to także merytoryczne wsparcie dla naszego plebiscytu.

Uroczystość wręczenia nagród zakończyło Garden Party w Osadzie, przy ul. Bitwy Warszawskiej 19.

Cała gala została sfotografowana, a pamiątkowe zdjęcia pokazujemy we wszystkich serwisach internetowych Polska Press Grupy.

Mistrzowie Urody Polski 2023

FRYZJER ROKU 2023
I miejsce: Izabella Wizła - Galeria Fryzur Da Vinci, Poznań (woj. wielkopolskie)
II miejsce: Sławomir Knop - Knop Sławomir. Fryzjerstwo, Pabianice (woj. łódzkie)
III miejsce: Natalia Szpyrka - Vivian Studio Fryzjerskie Natalia Szpyrka, Bielsko-Biała (woj. śląskie)

SALON FRYZJERSKI ROKU 2023
I miejsce: Rozczochrani, Łódź (woj. łódzkie)
II miejsce: Vivian Studio Fryzjerskie Natalia Szpyrka, Bielsko-Biała, Powstańców Śląskich 3 (woj. śląskie)
III miejsce: Studio Fryzur Filipiak, Wrocław, Gajowa 40 (woj. dolnośląskie)

KOSMETYCZKA ROKU 2023
I miejsce: Ewa Guba - Tallulah, Warszawa (woj. mazowieckie)
II miejsce: Anna Lipińska, Olecko (woj. warmińsko-mazurskie)
III miejsce: Magdalena Słota-Łagoda - Salon Hollywood, Międzyrzecz (woj. lubuskie)

STYLISTKA PAZNOKCI ROKU 2023
I miejsce: Marika Szostek - BeBeautiful, Dynów (woj. podkarpackie)
II miejsce: Kinga Jończak - Pazixy, Góra (woj. dolnośląskie)
III miejsce: Magdalena Małek - Malowana lala, Radom (woj. mazowieckie)

STUDIO URODY ROKU 2023
I miejsce: Wisanti Day Spa, Rąbień, Słowiańska 14 (woj. łódzkie)
II miejsce: Atelier massage, Katowice, Modrzewiowa 38 (woj. śląskie)
III miejsce: VR. BEAUTY Studio, Pruszków, Wojska Polskiego 93 (woj. mazowieckie)

LINERGISTKA ROKU 2023
I miejsce: Kamila Słowiak-Filas - Brow me, Myślenice (woj. małopolskie)
II miejsce:Ewa Pieczonka - EVE lashes, Przemyśl (woj. podkarpackie)
III miejsce: Paulina Czartowska -Makijaż Permanentny - Paulina Czartowska, Elbląg (woj. warmińsko-mazurskie)

STYLISTKA RZĘS I BRWI ROKU 2023
I miejsce: Justyna Wygnaniec -Lash Room stylizacja Rzęs i brwi szkolenia, Żagań (woj. lubuskie)
II miejsce: Karolina Zielińska - White&Black, Lublin (woj. lubelskie)
III miejsce: Patrycja Guzik- Kataleya Beauty, Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)

MAKE-UP ARTIST ROKU 2023
I miejsce: Martyna Górczyńska - BELLE Martyna Górczyńska, Włocławek (woj. kujawsko-pomorskie)
II miejsce: Agata Wielińska-Bukowska - ABW Make-Up, Jędrzejów (woj. świętokrzyskie)
III miejsce: Aleksandra Wojtasińska - Pretty Woman, Gliwice (woj. śląskie)

BARBER ROKU 2023
I miejsce: Mario Mayer - Mario Mayer Fryzjer Męski & Barber, Wrocław (woj. dolnośląskie)
II miejsce: Gabriela Wnuk - Barber Shop Sztos, Busko-Zdrój (woj. świętokrzyskie)
III miejsce: Agnieszka Dudojć - Hair Studio by Agnieszka Dudojć, Łódź (woj. łódzkie)

MISTRZ TATUAŻU ROKU 2023
I miejsce: Agnieszka Plewka - Lucky Tatto, Tychy (woj. śląskie)
II miejsce: Krystian Tucholski - RychozaArt Tattoo, Tczew (woj. pomorskie)
III miejsce: Laura Kosiba-Pałac - Kotomaniaq Tattoo, Orzysz (woj. warmińsko-mazurskie)

KOSMETOLOG ROKU 2023
I miejsce: Anna Czarny -Freya Salon Kosmetyczny, Sielska Woda (woj. opolskie)
II miejsce: Ewelina Rostkowska - Er Esthetic, Lublin (woj. lubelskie)
III miejsce: Natalia Galas - kosmetolog_natalia_galas, Wrocław (woj. dolnośląskie)

MASAŻYSTA ROKU 2023
I miejsce: Beata Woźniak - Magia Masażu, Radom (woj. mazowieckie)
II miejsce: Angelika Stachowicz-Gazda - Onyx Beauty Clinic, Lublin (woj. lubelskie)
III miejsce: Marek Jabłoński - Magical Massage, Poznań (woj. wielkopolskie)

TRENER PERSONALNY ROKU 2023
I miejsce: Arkadiusz Czajkowski - Trener Personalny, Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)
II miejsce: Tomasz Surowy- CityFit atrium Reduta, Warszawa (woj. mazowieckie)
III miejsce: Katarzyna Piekarz - Smart Gym, Gliwice (woj. śląskie)

DIETETYK ROKU 2023
I miejsce: Michał Wrzosek - Centrumrespo, Warszawa (woj. mazowieckie)
II miejsce: Magdalena Adamczak - Diet-Medicus, Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)
III miejsce: Marta Jędrzejczak - Fit Life Med, Działdowo (woj. warmińsko-mazurskie)

PEŁNA LISTA LAUREATÓW:

Kategoria Fryzjer Roku:

  • Katarzyna Jankowska - Salon Fryzjerski Damsko-Męski Kameleon - Katarzyna Jankowska, Siemiatycze
  • Piotr Olkowski - Salon Fryzjerski a&b, Toruń
  • Agnieszka Pokojska - Fryzjerstwo ABP, Jantar
  • Natalia Szpyrka - Vivian Studio Fryzjerskie Natalia Szpyrka, Bielsko-Biała
  • Iwona Gromala - Salon Fryzjerski Iwona, Ostrowiec Świętokrzyski
  • Monika Kubiak - Studio Urody Brand, Kołobrzeg
  • Katarzyna Łyduch - K&P Krok do Piękna, Kraków
  • Sławomir Knop - Knop Sławomir. Fryzjerstwo, Pabianice
  • Mateusz Głuchowski - Dziki Fryz Fryzjer Męski, Biała Podlaska
  • Paulina Nowak - O Mały Włos Paulina Nowak, Namysłów
  • Izabella Wizła - Galeria Fryzur Da Vinci, Poznań
  • Natalia Szalacha -La Bella, Rzeszów
  • Justyna Bisińska - Studio Fryzur Justyna Bisińska, Radom
  • Dominik Soliwoda - Manufaktura Fryzur, Mikołajki
  • Marta Bielecka - Kreator Fryzur, Wrocław
  • Halina Olek - Zakład Fryzjerski Halina Olek, Strzelce Krajeńskie

Kategoria Salon Fryzjerski Roku:

  • Avocado Agnieszka - Białystok, Transportowa 14 lok. 3
  • Crazy Barber Lata 20 - Białystok, Żeromskiego 1A Lok.7
  • Patrycja Lechowicz Fryzjerskie Usługi Mobilne - Toruń
  • Mj Barber Shop - Rumia, Kosynierów 12
  • Vivian Studio Fryzjerskie Natalia Szpyrka - Bielsko-Biała, Powstańców Śląskich 3
  • TheGodLeadyBarber - Opatów, Szeroka 33
  • Zjava Cut - Czaplinek, Wałecka 52A
  • Pracownia Fryzjerska Kinga Pękala - Nowy Sącz, Broniewskiego 281
  • Rozczochrani - Łódź
  • Rozczochrana Studio Fryzur - Dzierzkowice-Rynek 83
  • Ambasada Urody - Prudnik, Krolowej Jadwigi 31 lok. 1
  • Salon Fryzjerki Proszę Pani Proszę Pana - Poznań, Meissnera 4E lok. U9
  • Atelier Szymańska - Nisko, Kwiatkowskiego 1
  • Studio Fryzur Justyna Bisińska - Radom, Sucha 2
  • Bartosz Mielczarek Hair Studio - Olsztyn, ks. Hanowskiego 9 lok. 55
  • Studio Fryzur Filipiak - Wrocław, Gajowa 40
  • Grizzly Barbershop - Gorzów Wielkopolski, Piłsudskiego 46f

Kategoria Kosmetyczka Roku:

  • Agnieszka Zielińska - Estetyka Mobilny Salon Urody Agnieszka Zielińska, Mońki
  • Marta Zielińska - Zielińska Beauty, Toruń
  • Agata Radzikowska - Studio Urody Harmonia Agata Radzikowska, Gdańsk
  • Patrycja Pawełek - Gabinet Urody Delfina, Mysłowice
  • Iwona Opala - Salony Fryzjersko-Kosmetyczny M&I, Klimontów
  • Agnieszka Warda-Ptak - Salon Unique Beauty Kosmetologia Estetyczna, Szczecin
  • Agnieszka Janisz - Luksus Natury Agnieszka Janisz, Piwniczna-Zdrój
  • Aleksandra Cyzman - Eternity Spa, Bełchatów
  • Aleksandra Ziemska - Medi Estetica, Puławy
  • Karolina Błachut- NailArt & Lashes by Karolina Błachut, Paczków
  • Anna Kolasińska - Poznańska Akademia Piękna, Poznań
  • Małgorzata Kogut-Gredys - Pąsowa Róża, Przeworsk
  • Ewa Guba - Tallulah, Warszawa
  • Anna Lipińska - Olecko
  • Paulina Kubiak - Blask Salon Urody, Wrocław
  • Magdalena Słota-Łagoda - Salon Hollywood, Międzyrzecz

Kategoria Stylistka Paznokci Roku:

  • Anna Mikulich - Lova.Nail Salon Priorytet, Białystok
  • Weronika Pawlaczyk - Selene Salon Kosmetyczny Weronika Pawlaczyk, Wiecanowo
  • Natalia Jędros - Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Natalia Jędros, Tczew
  • Izabela Kachel - Stylizacja Paznokci Izabela, Racibórz
  • Iwona Opala - Salony Fryzjersko-Kosmetyczny M&I, Klimontów
  • Sandra Dorociak - Sassy, Świnoujście
  • Paulina Bulsa - K&P Krok do Piękna, Kraków
  • Kasia Grzejszczak - pinkYOU! Stylizacja Paznokci, Łódź
  • Weronika Solowska - Ve.naills Weronika Solowska, Lublin
  • Natalia Szeliga - N Beauty Room, Nysa
  • Andżelika Sikorska - Beauty Room Andżelika Sikorska, Ćmachowo
  • Marika Szostek - BeBeautiful, Dynów
  • Magdalena Małek - Malowana lala, Radom
  • Małgorzata Marchelewicz - NailBar Małgorzata Marchelewicz, Giżycko
  • Kinga Jończak - Pazixy, Góra
  • Eliza Januszewska - EJ Paznokcie Eliza Januszewska, Rzepin

Kategoria Studio Urody Roku:

  • Soma&Soul Cosmetology&SPA - Białystok, Mławska 4 lok. U3
  • Glamour Beauty E.T. Błaszkiewicz - Lipno, 3-go Maja 13
  • Diamond Skin Kinga Kuczyńska - Rumia, Wybickiego 24
  • Atelier massage - Katowice, Modrzewiowa 38
  • Studio_em_nails - Jędrzejów, Przemysłowa 2A
  • Kosmetyka z pazurem - Szczecin, Świstacza 9
  • Piękno Absolutne - Nowy Targ, Długa 161
  • Wisanti Day Spa - Rąbień, Słowiańska 14
  • MiniClinic Klinika Kosmetologii - Lublin, Miła 9
  • Babik Studio - Murów, Lipowa 27
  • Welesa Salon - Poznań, Głogowska 70
  • Love Beauty - Przemyśl, Ratuszowej 10 lok. 1
  • VR. BEAUTY Studi -Pruszków, Wojska Polskiego 93
  • Salon Kosmetyczny caroline - Susz, Wiśniowa 4
  • Pracownia Piękna - Szewce, Nowa 20
  • ES - Przystań Piękna Salon Urody Elwira Sobolewska - Zielona Góra

Kategoria Linergistka Roku:

  • Daria Ohajm - Daria Ohajm - Permanent Artist & Estetic Cosmetology, Supraśl
  • Agnieszka Wiśniewska - Gabinet Kosmetyczny Agnes, Mogilno
  • Aneta Skowrońska - Skowrońska Permanent Beauty, Gdańsk
  • Magdalena Wojnicka-Gadziacka - Beauty Faktor, Bielsko-Biała
  • Paulina Armada - Makijaż Permanentny PMU Paulina Armada, Końskie
  • Paulina Zjawiona - MakeUp Atelie, Kalisz Pomorski
  • Kamila Słowiak-Filas - Brow me, Myślenice
  • Olha Kowalska - Medical Margaret Spa, Łódź
  • Monika Cybul - Monika Cybul Makijaż Permanentny, Lublin
  • Aleksandra Kesler - Salon Urody Aleksandra, Kędzierzyn-Koźle
  • Natalia Neumann - Lilamo Makijaż Permanentny Natalia Neumann, Gniezno
  • Ewa Pieczonka - EVE lashes, Przemyśl
  • Anna Kaczmarek - Anna Kaczmarek Makijaż Permanentny, Warszawa
  • Paulina Czartowska - Makijaż Permanentny - Paulina Czartowska, Elbląg
  • Alicja Bezdzietna - Alicja Bezdzietna Make Up, Domaniów
  • Elwira Sobolewska - ES - Przystań Piękna Salon Urody Elwira Sobolewska, Zielona Góra

Kategoria Stylistka Rzęs i Brwi Roku:

  • Katarzyna Halicka - Stylowe Oczko, Białystok
  • Patrycja Guzik - Kataleya Beauty, Bydgoszcz
  • Daria Tryniszewska - Warsztat Urody, Gdańsk
  • Magdalena Bryś - Gabinety Urody Delfina, Mysłowice
  • Paulina Bednarz - Bednarz Beauty, Końskie
  • Paulina Winiarz - Pinamakeup Paulina Winiarz, Szczecin
  • Małgorzata Zaremba - Małgorzata Zaremba Way to Beauty, Kraków
  • Klaudia Syska - KlaLash Academy & Aesthetic Clinic, Łódź
  • Karolina Zielińska - White&Black, Lublin
  • Sylwia Dokupil - Beauty Queen, Kluczbork
  • Nicola Dobosiewicz -Dream Lashes, Gniezno
  • Kateryna Sinko - Love Beauty, Przemyśl
  • Paulina Adamiak- Lashespa Przedłużanie, Zagęszczanie Rzęs, Ciechanów
  • Weronika Chomacka - Zacisze Piękna, Elbląg
  • Karolina Zolich - Gabinet Stylizacji Rzęs Karolina Zolich, Szczytna
  • Wioletta Gruca - Wioletta Gruca Salon Urody Kiss, Wałbrzych
  • Justyna Wygnaniec - Lash Room stylizacja Rzęs i brwi szkolenia, Żagań

Kategoria Make-up Artist Roku:

  • Anna Proszkin - Anna Proszkin Make-up, Wysokie Mazowieckie
  • Martyna Górczyńska - BELLE Martyna Górczyńska, Włocławek
  • Magdalena Garstkowiak - Magda Garstkowiak Makeup-Artist, Rumia
  • Aleksandra Wojtasińska - Pretty Woman, Gliwice
  • Agata Wielińska-Bukowska - ABW Make-Up, Jędrzejów
  • Patrycja Szydłowska - Beauty Art. Patrycja Szydłowska, Police
  • Roksana Rapacz - Roksana Rapacz Makeup Artist, Podsarnie
  • Małgorzata Miler - Margherita Miler Makeup, Kutno
  • Ilona Koczwara - Atelier Urody Ilona Koczwara, Zamość
  • Alicja Marszol - Glow Up Studio by Alicja Marszol, Opole
  • Agata Kobzarów - Agata Kobzarow Makeup Studio, Słupca
  • Dominika Franus - Makeup Dominika Franus, Rzeszów
  • Małgorzata Niemczak - Kiełpin
  • Natalia Lisowska- Natalia Lisowska Make Up, Olsztyn
  • Ula Pogłud- Studio Makeup, Wrocław
  • Agata Skurzyńska - Agnes makeup, Lubsko

Kategoria Barber Roku:

  • Rafał Rutkowski - Barbershop, Grajewo
  • Bartosz Czechowicz - Barberjo, Bydgoszcz
  • Maksymilian Blank - Barber Shop Maksymilian Blank, Reda
  • Magdalena Wiśniewska - Brotherhood Barber & Tattoo, Chorzów
  • Gabriela Wnuk - Barber Shop Sztos, Busko-Zdrój
  • Ewelina Tabas - Aga Tarnowska Studio, Szczecin
  • Szymon Faber - Familja Barbershop, Wadowice
  • Agnieszka Dudojć - Hair Studio by Agnieszka Dudojć, Łódź
  • Dawid Kusiak - Dziki Fryz - Fryzjer Męski, Biała Podlaska
  • Paweł Śliwiński - TnijPan Barber, Opole
  • Tatiana Walendowska - Golden Pleasure Barber Shop, Ostrów Wielkopolski
  • Aneta Chachura - Golibroda BarberShop, Jarosław
  • Mateusz Kierzkowski - Gentleman Barber Shop, Płock
  • Paweł Boćkowski - Barber Stork, Działdowo
  • Mario Mayer - Mario Mayer Fryzjer Męski & Barber, Wrocław
  • Daria Kalecińska- Barber-Club fryzjerstwo męskie, Krosno Odrzańskie

Kategoria Mistrz Tatuażu Roku:

  • Marcin Bielecki - Tattoo Mieszko I Machine, Białystok
  • Marek Bielówka - Black-Dash Studio Tatuażu I Piercingu, Chełmno
  • Krystian Tucholski - RychozaArt Tattoo, Tczew
  • Agnieszka Plewka - Lucky Tatto, Tychy
  • Mariusz Sawicki - Tatue Mariusz, Starachowice
  • Tomasz Janulewicz - Jungle Tattoo, Drawsko Pomorskie
  • Adrian Michniak - Adi Art Tattoo, Kraków
  • Karina Kontemoka - LineInk Studio Tatuażu, Łódź
  • Albert Choina - White Angel Tattoo, Lublin
  • Dawid Stochniałek - Love Hate Piercing, Opole
  • Bartosz Oziembłowski - Tattoo61, Poznań
  • Andrzej Paszkiewicz - A. P. art Andrzej Paszkiewicz, Przemyśl
  • Tomasz Skoczypiec - Sky Tattoo, Radom
  • Laura Kosiba-Pałac - Kotomaniaq Tattoo, Orzysz
  • Andżelika Wiśniowska - Panna Wiśnia, Wrocław
  • Oliwia Apanowicz - Arystokracja Tattoo&Barber, Zielona Góra

Kategoria Kosmetolog Roku:

  • Martyna Hajduk - Gabinet Kosmetologii Motyl Martyna Hajduk, Białystok
  • Weronika Szprengiel - Beauty Clinic, Toruń
  • Karina Cysewska - Bella Clinica, Gdańsk
  • Michalina Sowa - Instytut Piękna Michalina Sowa, Skoczów
  • Klaudia Czaja - Kosmetologia Estetyczna - Klaudia Czaja, Kielce
  • Oliwia Zadrożna - Kosmetolog Oliwia Zadrożna, Stargard
  • Anna Bednarska- Esthe Medycyna Estetyczna, Kraków
  • Klaudia Sijer - Wisanti, Rąbień
  • Ewelina Rostkowska - Er Esthetic, Lublin
  • Anna Czarny - Freya Salon Kosmetyczny, Sielska Woda
  • Joanna Jaworska - Him Her Natural Clinic, Skórzewo
  • Marta Grabska-Rzeszutek - skinDerm-Gabinet Kosmetologii, Mielec
  • Natalia Koziróg - Akademia Beauty Zoom, Warszawa
  • Agnieszka Kasprzyk - Kosmetolog Agnieszka Kasprzyk, Olsztyn
  • Natalia Galas - kosmetolog_natalia_galas, Wrocław
  • Angelika Hładka - Instytut La Belle, Zielona Góra

Kategoria Masażysta Roku:

  • Barbara Karska - M&M Zdrowy Masaż, Białystok
  • Andrzej Kolo - Gabinet Masażu Alfa Omega, Stolno
  • Anna Wnęk - Indywidualna Praktyka Fizjoterapeutyczna, Ustka
  • Anna Aleksandra Kasperek - Atelier massage, Katowice
  • Olena Shova - Kielce
  • Paulina Kapusta - Centrum Rehabilitacji FinMed, Szczecin
  • Dawid Suszczyk - Masaż Med, Kraków
  • Maciej Walasik - Gabinet Rehabilitacji Funkcjonalnej i Masażu dr n. med. Maciej Walasik, Łódź
  • Angelika Stachowicz-Gazda - Onyx Beauty Clinic, Lublin
  • Martyna Ponikiewska - sPortMed, Nysa
  • Marek Jabłoński - Magical Massage, Poznań
  • Dominika Szpak - Gabinet Masażu Dominika Szpak, Ustrzyki Dolne
  • Beata Woźniak - Magia Masażu, Radom
  • Lidia Sokolińska - RehMobi-S, Ostróda
  • Tomasz Zawodniak - MoMa Masaż, Wrocław
  • Mateusz Staudt- Akademia Kobido - Liftingujący Masaż Kobido, Zielona Góra

Kategoria Trener Personalny Roku:

  • Łukasz Zajcew - Zajcew Trener Indoor Cycling, Białystok
  • Arkadiusz Czajkowski - Arkadiusz Czajkowski - Trener Personalny, Bydgoszcz
  • Marcin Myszkowski - Fitness Club KaNaMa, Chojnice
  • Katarzyna Piekarz - Smart Gym, Gliwice
  • Grzegorz Dziewit - Papaj Gym, Skarżysko-Kamienna
  • Milena Szostowska - Szczecin
  • Anna Kłoda - Trener Personalny Anna Kłoda Body_Aid_Fitness, Wieliczka
  • Piotr Antosik - Trener Antoś Piotr Antosik, Łowicz
  • Kamil Bubel - GetGym, Lublin
  • Wojciech Suchan - Otmuchów
  • Bartosz Korbal - Well fitness, Poznań
  • Iwona Kosior - EXTREME FITNESS, Mielec
  • Tomasz Surowy - CityFit atrium Reduta, Warszawa
  • Grzegorz Wierzbicki - Just GYM, Elbląg
  • Małgorzata Kosieradzka - Wiejak - Wiejak be Strong, Wrocław
  • Tomasz Zatwarnicki - ATOM Personal Training Studio, Nowa Sól

Kategoria Dietetyk Roku:

  • Magdalena Grelak - Gabinet Dietetyki Zdrowy Nawyk Magdalena Grelak, Białystok
  • Magdalena Adamczak - Diet-Medicus, Bydgoszcz
  • Dominika Dietrich-Stefankiewicz - Akademia Skutecznej Diety, Gdańsk
  • Kamila Kostanek - Projekt Zdrowie, Dąbrowa Górnicza
  • Kamil Warzocha - Gabinet dietetyczny Kamil Warzocha, Sandomierz
  • Weronika Gawrońska - Poradnia żywieniowa Very Fit, Szczecin
  • Arkadiusz Kucharski - Dobry Dietetyk, Kraków
  • Kamila Ludwiczak - Akademia Kamili Ludwiczak Dietetyk kliniczny, psychodietetyk, Pabianice
  • Tomasz Strus - Dietetyk, Zamość
  • Karolina Gadawska - Healthy Diet - Dietetyk Kliniczny, Dobrzeń Wielki
  • Milena Kryś - Nie tylko dietetycznie, Jarocin
  • Katarzyna Pruś - Poradnia Dietetyczna Katarzyna Pruś, Dębica
  • Michał Wrzosek - Centrumrespo, Warszawa
  • Marta Jędrzejczak - Fit Life Med, Działdowo
  • Katarzyna Jaworska - Psychodietetyk trener Personalny Katarzyna Jaworska, Wrocław
  • Dorota Kicyła - Dorota Kicyła - Dietetyk Personalny, Żagań

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Mistrzowie Urody 2023: za nami uroczysta gala wręczenia nagród w prestiżowym plebiscycie dla branży beauty - Portal i.pl