Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Oferty pracy w Śląskiem. Sprawdź, jakie są aktualne propozycje zatrudnienia z wynagrodzeniem powyżej 10 tysięcy złotych!

Monika Jaracz-Świerczyńska
Monika Jaracz-Świerczyńska
Miejsce pracy: Piekary ŚląskieRodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbnyWymiar pracy: pełny etatZmianowość: jedna zmianaWynagrodzenie brutto: od 9 000 do 12 000 złotych
Miejsce pracy: Piekary ŚląskieRodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbnyWymiar pracy: pełny etatZmianowość: jedna zmianaWynagrodzenie brutto: od 9 000 do 12 000 złotych Pixabay
Oferty pracy w Śląskiem obejmują wiele różnych propozycji zatrudnienia, jakie na bieżąco są zamieszczane w Centralnej Bazie Ofert Pracy przez pracowników powiatowych urzędów. Publikowane tam ogłoszenia zawierają najważniejsze informacje na temat wolnych etatów, oferowanych przez firmy i pracodawców na terenie całego regionu. Niektóre z nich dotyczą też stanowisk, w ramach których realizacja zadań będzie odbywać się również w innych częściach kraju lub poza jego granicami. W tym przypadku chodzi głównie o kierowców samochodów ciężarowych, którzy poruszają się drogami krajowymi oraz międzynarodowymi. Wśród ofert, zamieszczonych w Centralnej Bazie Ofert Pracy nie brakuje propozycji dla mieszkańców województwa śląskiego, reprezentujących rozmaite zawody. Jak można jednak zauważyć, poza kierowcami największe zapotrzebowanie jest na inżynierów, a także pracowników, związanych między innymi z branżą budowlaną. W wielu z tych ofert pracodawcy podali stawki pensji, wynoszące ponad 10 tysięcy złotych miesięcznie. Poza wynagrodzeniem, w ogłoszeniach można też znaleźć informacje o warunkach zatrudnienia i wymaganiach, którym powinni sprostać przyszli pracownicy. Sprawdź, jakie są aktualne propozycje zatrudnienia z wynagrodzeniem, wynoszącym ponad dziesięć tysięcy złotych!

Ogłoszenia o wolnych etatach widnieją też w Centralnej Bazie Ofert Pracy

Propozycje wolnych etatów zamieszczane są nie tylko na popularnych serwisach ogłoszeniowych, ale również w Centralnej Bazie Ofert Pracy. Opublikowane tam ogłoszenia zawierają najważniejsze informacje, dotyczące między innymi warunków zatrudnienia, oczekiwań pracodawcy wobec pracownika, a także stawek wynagrodzenia. Niejednokrotnie daje się tam również dostrzec zakresy kwot, w których będzie mieścić się pensja przyszłego członka zespołu. Ponadto, w tego typu ofertach firmy i przedsiębiorcy podają miejsce i określają charakter pracy, a także uwzględniają listę wymagań, jakim musi sprostać nowa osoba. Poza najważniejszymi kryteriami, jakie powinien spełniać pracownik, w ogłoszeniach są dodatkowo zamieszczane informacje o profitach, na które pracownik może liczyć ze strony firmy po przyjęciu propozycji. Chodzi w tym przypadku o benefity, jakie mogą stać się częścią zagwarantowanych korzyści. Należą do nich między innymi opieka medyczna, karta MultiSport, kursy językowe czy doszkalające z innych dziedzin, zniżki na wydarzenia sportowe bądź kulturalne i wiele innych możliwości.

Stawki powyżej 10 tysięcy złotych także w województwie śląskim

Opublikowane w Centralnej Bazie Ofert Pracy ogłoszenia można selekcjonować, a służą temu opcje filtrowania. Dzięki konkretnym kategoriom daje się wydobyć preferowane dane, jak lokalizacja, stawki wynagrodzenia, rodzaj zatrudnienia czy czas pracy. Nie trudno też zauważyć, że propozycje wolnych etatów zawierają najważniejsze informacje na temat stanowisk, oferowanych przez firmy i pracodawców na terenie całego regionu. Niektóre z nich dotyczą też form pracy, w ramach których realizacja zadań będzie odbywać się również w innych częściach kraju lub poza jego granicami. W tym przypadku chodzi głównie o kierowców samochodów ciężarowych, którzy poruszają się drogami krajowymi oraz międzynarodowymi. Wśród ofert, zamieszczonych w Centralnej Bazie Ofert Pracy nie brakuje propozycji dla mieszkańców województwa śląskiego, reprezentujących rozmaite zawody. Jak można jednak zauważyć, poza kierowcami największe zapotrzebowanie jest na inżynierów, a także pracowników, związanych między innymi z branżą budowlaną. W wielu z tych ofert pracodawcy podali stawki pensji, wynoszące ponad dziesięć tysięcy złotych miesięcznie. Poza wynagrodzeniem, w ogłoszeniach można też znaleźć informacje o warunkach zatrudnienia i wymaganiach, którym powinni sprostać przyszli pracownicy.

W załączonej galerii prezentujemy opublikowane w Centralnej Bazie Ofert Pracy najnowsze ogłoszenia o wolnych etatach. Sprawdź, jakie są aktualne propozycje zatrudnienia z wynagrodzeniem, wynoszącym ponad dziesięć tysięcy złotych!

Oferty pracy w Śląskiem. Sprawdź, gdzie można zarobić ponad 10 tysięcy złotych!

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera