OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 | Ważne informacje dla nominowanych

  OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 | Ważne informacje dla nominowanych

  DM

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Gratulujemy nominacji Kapituły pod przewodnictwem Marka Twaroga, redaktora naczelnego "Dziennika Zachodniego" do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2017. Już na wstępie życzymy wielu głosów. Oto kilka ważnych informacji o plebiscycie.
  Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach można znaleźć pod adresem:

  www.dziennikzachodni.pl/osobowosc


  JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

  Przede wszystkim o nominacji do tytułu Osobowość Roku i udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

  W SERWISIE FACEBOOK

  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku warto:
  [lista][*]opublikować na profilu lub fanpage'u post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  [*]opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób
  [*]na czas trwania plebiscytu można też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  [*]warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy
  [*]można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Dziennika Zachodniego
  [*]na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów.

  MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA NOMINOWANYCH

  Dla osób nominowanych do tytułu Osobowość Roku 2017 przygotowujemy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do publikacji na Facebooku oraz plakaty i ulotki zachęcające do głosowania. Materiały można zamówić wypełniając formularz:

  KLIKNIJ i zamów materiały promocyjne  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach www.dziennikzachodni.pl oraz www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w gazecie - w każdy piątek w tygodnikach dołączanych do Dziennika Zachodniego.

  Informacji o akcji udziela Klaudia Łuniewska - tel. 502 499 556, e-mail: klaudia.luniewska@polskapress.pl  Raz jeszcze gratulujemy i życzymy wielu głosów!


  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo