Pogrzeb motocyklisty z Sosnowca: 23-latek zginął w wypadku. W ostatniej drodze towarzyszył mu kondukt na motocyklach ZDJĘCIA

REDZaktualizowano 
Pogrzeb motocyklisty z Sosnowca: 23-latek zginął w wypadku LN
Dziś, 23 maja, w Sosnowcu odbył się pogrzeb 23-letniego motocyklisty, który zginął tragicznie w wypadku 19 maja po zderzeniu z samochodem BMW na ulicy Wojska Polskiego. W ostatniej drodze towarzyszyli mu koledzy i koleżanki na motocyklach. Zobaczcie zdjęcia

Pogrzeb motocyklisty z Sosnowca

Do tragicznego wypadku motocyklisty doszło w niedzielę, 19 maja, w Sosnowcu na ul. Wojska Polskiego. 23-letni mężczyzna zginął po zderzeniu z samochodem osobowym BMW. Kierowcy motocykla nie udało się uratować.

PISALIŚMY O TYM:
Koszmarny wypadek motocyklisty w Sosnowcu: 23-latek uderzył w BMW. Zginął na miejscu

Dziś, 23 maja, bliscy i znajomi towarzyszyli młodemu motocykliście w jego ostatniej drodze na sosnowieckim cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego.

Zobaczcie zdjęcia:

Przyjechało też kilkudziesięciu motocyklistów z całego regionu.

NA ŻYWO: RAPORT Z DRÓG W ŚLĄSKIEM 24/7. WYPADKI, KORKI, REMONTY

polecane: FLESZ: samochód zrobiony z plastiku po recyklingu, nie trzeba prawa jazdy, auto przyszłości

Materiał oryginalny: Pogrzeb motocyklisty z Sosnowca: 23-latek zginął w wypadku. W ostatniej drodze towarzyszył mu kondukt na motocyklach ZDJĘCIA - Dziennik Zachodni

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 28

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-05-24T07:58:07 02:00, pieszy:

Koniec wieńczy dzieło-szybcy i porąbani umysłowo narcyze; kiedy policja wniesie do Sejmu petycje o zakaz jazdy ścigaczami po drogach publicznych i osiedlowych!?

2019-05-24T14:50:41 02:00, Gość:

Kretynie czy to ważne ile jechał ważne ze nie zyje

oczywiście, że ważne "ile jechał" bo być może by żył, ale skoro zapierdalał - to masz rację - "ważne że nie żyje". Jednego idiotę mniej.

zgłoś
G
Gość
2019-05-24T08:37:14 02:00, Gość:

Ludzie! Zmarł tragicznie młody człowiek, powstrzymajcie się od plucia na zmarłego! WSTYD

Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych.

no chyba cię pojebało, mam żałować kogoś kto sobie kupił trumnę na kółkach, a mózg zostawił w garażu? W życiu.

zgłoś
G
Gość

tyle motocykliści gadają o bezpieczeństwie, durne wlepki "motocykle są wszędzie", a tymczasem wczoraj - w zasadzie tuż po pogrzebie - na A4, prawym skrajnym pasem (tak tym technicznym) uważny i bezpiecznie jadący koleś na ścigaczu postanowił korek ominąć. Niech sobie przypomnę... to było na wysokości sosnowca?

zgłoś
G
Gość
2019-05-24T07:58:07 02:00, pieszy:

Koniec wieńczy dzieło-szybcy i porąbani umysłowo narcyze; kiedy policja wniesie do Sejmu petycje o zakaz jazdy ścigaczami po drogach publicznych i osiedlowych!?

2019-05-24T14:51:32 02:00, Gość:

Debilu zamilcz

2019-05-24T15:14:41 02:00, Gość:

Milcz żmijo jadowita

2019-05-24T19:51:38 02:00, Gość:

Skończcie ta dyskusje! Człowiek zmarł . Uszanujmy to.

Takiego pojeba nie żal,to nie człowiek

zgłoś
G
Gość
2019-05-24T21:01:00 02:00, PAWLO:

Kondolencje dla rodziny.Tak na marginesie do gości na "ścigaczach". Czy śmierć Waszego kolegi zmobilizuje Was do ostrożnej jazdy zgodnie z przepisami czy jednak adrenalinka jest ważniejsza? Nie pierwsza i nie ostatnia bezsensowna śmierć.Niestety. I pytanko, od kiedy zniesiono tablice rejestracyjne w motocyklach ? Często , gęsto są wywinięte do "nieba" !!! Nie bronie kierowcy z BMW.

2019-05-27T11:25:15 02:00, Muszyna:

A widziałeś gdzieś motocyklistę jadącego ponad dozwoloną prędkość? Przecież to nierealne - zawsze winny jest samochód lub coś innego. Nie czepiaj się motocyklistów, bo to są wspaniali, idealni, zawsze przepisowo jeżdżący, mądrzy, odpowiedzialni, rozważni ludzie. A kupują szlifielrki, które mają po 300 km/h na liczniku, bo im się kształt podoba. Gdzieżby pomyśleć, że przekraczają predkość... Ale Ty jesteś stronniczy Pawlo... Pamiętaj - zawsze winny samochód!

Banda debili na dwóch kółkach powinno się ich wszystkich pozamykać na arenie i tam niech pozabijają

zgłoś
M
Muszyna
2019-05-24T21:01:00 02:00, PAWLO:

Kondolencje dla rodziny.Tak na marginesie do gości na "ścigaczach". Czy śmierć Waszego kolegi zmobilizuje Was do ostrożnej jazdy zgodnie z przepisami czy jednak adrenalinka jest ważniejsza? Nie pierwsza i nie ostatnia bezsensowna śmierć.Niestety. I pytanko, od kiedy zniesiono tablice rejestracyjne w motocyklach ? Często , gęsto są wywinięte do "nieba" !!! Nie bronie kierowcy z BMW.

A widziałeś gdzieś motocyklistę jadącego ponad dozwoloną prędkość? Przecież to nierealne - zawsze winny jest samochód lub coś innego. Nie czepiaj się motocyklistów, bo to są wspaniali, idealni, zawsze przepisowo jeżdżący, mądrzy, odpowiedzialni, rozważni ludzie. A kupują szlifielrki, które mają po 300 km/h na liczniku, bo im się kształt podoba. Gdzieżby pomyśleć, że przekraczają predkość... Ale Ty jesteś stronniczy Pawlo... Pamiętaj - zawsze winny samochód!

zgłoś
H
Hardkorowiec

Kolejny element dawcowego łańcucha poszedł. Jak wiele dawców jeszcze zginie zanim kierowcy ścigaczy sie ogarną?

zgłoś
P
PAWLO

Kondolencje dla rodziny.Tak na marginesie do gości na "ścigaczach". Czy śmierć Waszego kolegi zmobilizuje Was do ostrożnej jazdy zgodnie z przepisami czy jednak adrenalinka jest ważniejsza? Nie pierwsza i nie ostatnia bezsensowna śmierć.Niestety. I pytanko, od kiedy zniesiono tablice rejestracyjne w motocyklach ? Często , gęsto są wywinięte do "nieba" !!! Nie bronie kierowcy z BMW.

zgłoś
G
Gość
2019-05-24T07:58:07 02:00, pieszy:

Koniec wieńczy dzieło-szybcy i porąbani umysłowo narcyze; kiedy policja wniesie do Sejmu petycje o zakaz jazdy ścigaczami po drogach publicznych i osiedlowych!?

2019-05-24T14:51:32 02:00, Gość:

Debilu zamilcz

2019-05-24T15:14:41 02:00, Gość:

Milcz żmijo jadowita

Skończcie ta dyskusje! Człowiek zmarł . Uszanujmy to.

zgłoś
G
Gość
2019-05-24T07:58:07 02:00, pieszy:

Koniec wieńczy dzieło-szybcy i porąbani umysłowo narcyze; kiedy policja wniesie do Sejmu petycje o zakaz jazdy ścigaczami po drogach publicznych i osiedlowych!?

2019-05-24T14:51:32 02:00, Gość:

Debilu zamilcz

2019-05-24T15:14:41 02:00, Gość:

Milcz żmijo jadowita

idiota

zgłoś
G
Gość
2019-05-24T07:58:07 02:00, pieszy:

Koniec wieńczy dzieło-szybcy i porąbani umysłowo narcyze; kiedy policja wniesie do Sejmu petycje o zakaz jazdy ścigaczami po drogach publicznych i osiedlowych!?

2019-05-24T14:51:32 02:00, Gość:

Debilu zamilcz

Milcz żmijo jadowita

zgłoś
G
Gość
2019-05-24T07:58:07 02:00, pieszy:

Koniec wieńczy dzieło-szybcy i porąbani umysłowo narcyze; kiedy policja wniesie do Sejmu petycje o zakaz jazdy ścigaczami po drogach publicznych i osiedlowych!?

Debilu zamilcz

zgłoś
G
Gość
2019-05-24T07:58:07 02:00, pieszy:

Koniec wieńczy dzieło-szybcy i porąbani umysłowo narcyze; kiedy policja wniesie do Sejmu petycje o zakaz jazdy ścigaczami po drogach publicznych i osiedlowych!?

Kretynie czy to ważne ile jechał ważne ze nie zyje

zgłoś
G
Gość

Pewnie motocyklista jechał te 50km/h tak jak ten w Tarnowie który też nie żyje

zgłoś
W
WeraNika
2019-05-23T17:29:45 02:00, Ginter:

Tak kończy się jazda 50 km/h po mieście... Ach, ci wredni puszkarze i bezbłędni, zawsze niewinni, cudowni, słodcy i rozważni motocykliści...