Próbny egzamin ósmoklasisty JĘZYK OBCY NOWOŻYTNY ARKUSZE +...

  Próbny egzamin ósmoklasisty JĘZYK OBCY NOWOŻYTNY ARKUSZE + ODPOWIEDZI Sprawdzian 8-klasisty z języka obcego

  Zdjęcie autora materiału

  Bartosz Wojsa

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Egzamin ósmoklasisty. W czwartek język obcy

  Egzamin ósmoklasisty. W czwartek język obcy ©brak

  Próbny egzamin ósmoklasisty JĘZYK OBCY NOWOŻYTNY ARKUSZE + ODPOWIEDZI W czwartek, 20 grudnia, w ramach próbnych egzaminów ósmoklasisty uczniowie pisali test z języka obcego nowożytnego. Są to egzaminy dobrowolnie organizowane przez szkoły. Jesteście ciekawi, przed jakimi zadaniami stanęli ósmoklasiści? Zobaczcie ARKUSZE + ODPOWIEDZI.
  Egzamin ósmoklasisty. W czwartek język obcy

  Egzamin ósmoklasisty. W czwartek język obcy ©brak

  Próbny egzamin ósmoklasisty JĘZYK OBCY NOWOŻYTNY ARKUSZE + ODPOWIEDZI


  W czwartek, 20 grudnia, w szkołach w całej Polsce, także w Śląskiem, uczniowie przystąpili do testu z języka obcego nowożytnego odbywającego się w ramach próbnych egzaminów ósmoklasisty. Trzydniowy maraton testów trwa od wtorku, 18 grudnia. Pierwszego dnia uczniowie pisali egzamin z języka polskiego, wczoraj zmierzyli się z matematyką, a dziś, 20 grudnia, piszą test z języków obcych nowożytnych (angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego).

  Próbny egzamin ósmoklasisty 2018: Język niemiecki [ODPOWIEDZI, ARKUSZE, ZADANIA]

  Próbny egzamin ósmoklasisty JĘZYK ANGIELSKI ARKUSZE + ODPOWIEDZI

  Próbne egzaminy ósmoklasisty są przeprowadzane w szkołach dobrowolnie. Uczniowie tych szkół, które nie zdecydowały się zorganizować próbnego egzaminu, będą mogli pobrać arkusze ze stron internetowych komisji egzaminacyjnych: Centralnej i okręgowych, 20 grudnia 2018 r. po godz. 15.00.

  ARKUSZE EGZAMINACYJNE Z JĘZYKA POLSKIEGO POJAWIĄ SIĘ W TYM MIEJSCU

  Próbny egzamin ósmoklasisty 2018: Język niemiecki [ODPOWIEDZI, ARKUSZE, ZADANIA]  - Proponuję, aby próbny egzamin ósmoklasisty został przeprowadzony w warunkach zbliżonych do obowiązujących podczas właściwego egzaminu, np. godzina rozpoczęcia pracy z arkuszem egzaminacyjnym, samodzielne rozwiązywanie zadań przez uczniów, zaznaczanie odpowiedzi na karcie odpowiedzi - mówił Marcin Smolik, dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.]

  Próbny egzamin ósmoklasisty powinien być przeprowadzany wyłącznie w celu informacyjnym (tj. zaznajomienia uczniów z formułą egzaminu, formatem arkuszy, pracą z kartą odpowiedzi w czasie przeznaczonym na rozwiązanie zadań na egzaminie) oraz diagnostycznym (tj. zidentyfikowania wiadomości i umiejętności, które dany uczeń opanował już w stopniu zadowalającym, oraz wiadomości i umiejętności, które wymagają jeszcze doskonalenia).

  Próbny egzamin ósmoklasisty MATEMATYKA Bardzo trudne zadania 19.12.2018 ARKUSZE + ODPOWIEDZI

  Centralna Komisja Egzaminacyjna za nieuzasadnione uważa wystawianie ocen cząstkowych na podstawie uzyskanych przez danego ucznia wyników egzaminu próbnego z poszczególnych przedmiotów.

  Próbny egzamin ósmoklasisty JĘZYK POLSKI ARKUSZE + ODPOWIEDZI Sprawdzian 8-klasisty z języka polskiego

  Przypomnijmy, że to pierwszy raz, kiedy uczniowie podchodzą do próbnego egzaminu ósmoklasisty od czasu wprowadzenia reformy edukacji. Ma to pozwolić szkołom lepiej przygotować się do egzaminów właściwych, które będą miały miejsce w terminach 15-17 kwietnia 2019 roku.  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Arnold Schwarzenegger w Katowicach  Uczestnicy COP24 w Katowicach próbują mówić po śląsku i polsku
  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Nie uwierzycie, jeśli nie zobaczycie

  Uczniowie piszą kartkówki, a nauczyciele płaczą

  Uczniowie piszą kartkówki, a nauczyciele płaczą

  Najczęściej czytane

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej