Ranking szkół jazdy w woj. śląskim 2017 Najlepsze szkoły...

  Ranking szkół jazdy w woj. śląskim 2017 Najlepsze szkoły jazdy: Katowice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Tychy, Bytom

  Patryk Drabek

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Najlepsze szkoły jazdy w woj. śląskim RANKING
  Ranking szkół jazdy w woj. śląskim 2017 >>> Sprawdź na kolejnych zdjęciach swoje miasto.
  1/10

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Przed nami gorąca wiosna w szkołach nauki jazdy, a to przez szykowane od lata 2018 zmiany w przepisach, które obowiązywać mają nowych kierowców. Która szkoła uczy najlepiej i może pochwalić się najwyższą zdawalnością? Dane do rankingu dostarczyły wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego w Katowicach (który ma oddziały w Tychach, Dąbrowie Górniczej, Jastrzębiu-Zdroju, Bytomiu i Rybniku), Częstochowie i Bielsku-Białej.

  Ranking szkół jazdy w woj. śląskim 2017


  Do której szkoły nauki zgłosić się, by mieć największe szanse na zdanie egzaminu na prawo jazdy? Nasz ranking może pomóc Wam w podjęciu tej decyzji.

  RANKING SZKÓŁ JAZDY


  Sprawdź w galerii swoje miasto  Przygotowując zestawienie, wzięliśmy pod uwagę szkoły nauki jazdy z województwa śląskiego, które mają na swoim koncie w 2017 roku minimum sto egzaminów w wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego (czyli: nie ma tu szkół, które miały niewielu kursantów).
  Szkoły przypisaliśmy WORD-om, w których kursanci zdawali egzaminy. Jak czytać wyniki? Szkoły posegregowaliśmy od najlepszej do najsłabszej. Po nazwie jest liczba egzaminów przeprowadzonych w 2017, a na końcu - procentowy wynik zdanych egzaminów, czyli zdawalność.

  Wzięliśmy pod uwagę egzamin praktyczny na kategorię B.

  Dane do rankingu dostarczyły wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego w Katowicach (który ma oddziały w Tychach, Dąbrowie Górniczej, Jastrzębiu-Zdroju, Bytomiu i Rybniku), Częstochowie i Bielsku-Białej.

  ZOBACZ LISTĘ NAJLEPSZYCH SZKÓŁ JAZDY WEDŁUG ODDZIAŁÓW WORD  RANKING SZKÓŁ JAZDY KATOWICE

  RANKING SZKÓŁ JAZDY TYCHY

  RANKING SZKÓŁ JAZDY JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

  RANKING SZKÓŁ JAZDY BIELSKO-BIAŁA

  RANKING SZKÓŁ JAZDY BYTOM

  RANKING SZKÓŁ JAZDY CZĘSTOCHOWA

  RANKING SZKÓŁ JAZDY RYBNIK

  RANKING SZKÓŁ JAZDY DĄBROWA GÓRNICZA


  Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Rozwiąż test! [10 PYTAŃ - QUIZ]  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Szkoła zdania egzaminu

  Bez zmian (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Ranking gdzie się nauczysz prowadzić Toyote Yaris.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Bzdura

  Przyszły kursant (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

  Jeżeli umiem czytać ze zrozumieniem to w rankingu ujęte są egzaminy z 2017r. Kompletna bzdura. Czemu? Wystarczy ze od danej szkoły 100 kursantów zaczęło zdawać egzamin np w 2016 roku...po wielu...rozwiń całość

  Jeżeli umiem czytać ze zrozumieniem to w rankingu ujęte są egzaminy z 2017r. Kompletna bzdura. Czemu? Wystarczy ze od danej szkoły 100 kursantów zaczęło zdawać egzamin np w 2016 roku...po wielu podejsciach w końcu w 2017 udało im się zdać np w styczniu...czyli wg waszego rankingu w 2017r w tej szkole zdawalność jest 100%. Czy nie lepiej by było wziąć od szkół jazdy info ilu nowych kursantów mieli w danym roku-i jak przebiegał ich proces zdawania-to dałoby realny obraz...wasz ranking to katastrof wprowadzająca tylko ludzi w błąd. Dodatkowo jeżeli jakaś szkoła w 2017 roku miała 50 kursantów i wszyscy by zdali za 1 bądź 2 razem to ujęta w rankingu nie została mimo iż szkolenie byloby na b.wysokim poziomie. Coz...nie pierwszy nie ostatni..ranking który ma tylko zamydlic ludziom oczy....jak dla mnie artykuł na "-".zwiń

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY