Ruch Chorzów znów w czołówce. Lech, Legia i Wisła Kraków na podium. TOP 10 meczów z największą frekwencją

Kibice Ruchu Chorzów na Stadionie Śląskim na meczu z Koroną Kielce.  Zobacz listę TOP 10 meczów z największą frekwencją w Polsce.
Kibice Ruchu Chorzów na Stadionie Śląskim na meczu z Koroną Kielce. Zobacz listę TOP 10 meczów z największą frekwencją w Polsce. Karina Trojok
Od piątku do poniedziałku odbywały się mecze 16. kolejki PKO Ekstraklasy i Fortuna 1. Ligi. Najwięcej kibiców obejrzało ligowy klasyk czyli Lech Poznań - Widzew Łódź. Słabo spisujący się Ruch znów przyciągnął na Stadion Śląski sporą publikę. Zobacz na ZDJĘCIACH listę TOP 10 najlepszych frekwencji w Polsce, 24-27.11.2023 r.

Zimowa aura zaczyna doskwierać kibicom, którzy chodzą na mecze ligowe w Polsce. Piłkarze mają podgrzewane murawy, a fanów mogą rozgrzać emocje związane z tym, co dzieje się w czasie meczu. W miniony weekend (plus poniedziałek) kibice nie mogli narzekać na brak emocji.

Zobacz w galerii ZDJĘCIA z listą TOP 10 frekwencji na meczach PKO Ekstraklasy i Fortuna 1. Ligi, 24-27.11.2023 r.

Kibice Ruchu trzeci raz oglądali spotkanie Niebieskich na Stadionie Śląskim i znów nie zobaczyli zwycięstwa. Chorzowianie zaliczyli trzeci remis w „Kotle Czarownic”, tym razem z Koroną Kielce, tracąc gola w doliczonym czasie.

Na poniedziałkowy mecz w I lidze GKS Tychy - Bruk-Bet Termalica Nieciecza wybrało się 2.588 osób. Spotkanie nie znalazło się na naszej liście, a żałować powinni wszyscy, którzy zostali w domu. Gospodarze przegrywali do przerwy 0:2, ale odwrócili losy spotkania, zdobywając dwa gole w doliczonym czasie. Podobne emocje towarzyszyły meczowi Wisły Kraków z GKS-em Katowice, w którym „Biała Gwiazda” wygrała 3:2 również po dwóch bramkach w doliczonych minutach.

Które mecze przyciągnęły najwięcej kibiców? Zobacz!