ŚDM w diecezji sosnowieckiej: zapisy na kampus trwają dłużej

Mat. prasowe
Udostępnij:
Przedłużony został czas, w czasie którego można się zapisać na Kampus JPII w Jerzmanowicach. Kampus jest częścią Światowych Dni Młodzieży. Potrwa od 26 do 31 lipca, a zapisywać się na niego można we wszystkich parafiach diecezji sosnowieckiej do 15 czerwca włącznie!

Uczestniczyć w nim mogą mieszkańcy diecezji w wieku 15 - 35 lat, przy czym osoby niepełnoletnie koniecznie pod opieką pełnoletnich.

Przez kilka dni młodzi ludzie będą mogli być razem (noclegi w szkołach), uczestniczyć w spotkaniach, modlitwach i Mszach św. w dużym namiocie na półtora tysiąca osób, który stanie na terenie Kampusu, a jednocześnie dojeżdżać na spotkania z Ojcem Św. Franciszkiem w Krakowie.

Czyli „dwa w jednym”. Pobyt na Kampusie (noclegi, wyżywienie itd.) finansuje diecezja sosnowiecka, uczestnicy muszą natomiast wykupić krakowski Pakiet Pielgrzyma. Na stronie www.smds.pl w zakładce "Kampus JPII" znaleźć można Karty Zgłoszenia do samodzielnego wydrukowania, program i wszystkie potrzebne informacje.

*Niesamowite oświadczyny na dachu Spodka w Katowicach ZDJĘCIA
*Takie wyposażenie samochodów naprawdę ułatwia życie
*Słynna restauracja Kryształowa w Katowicach będzie zamknięta
*Nowy abonament RTV, czyli opłata audiowizualna z rachunkiem za prąd ZASADY, KWOTY, ZWOLNIENIA!
*Tak wyglądają nowe biurowce KTW przy rondzie w Katowicach
*WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

T
Ted
Logistyka graficzna Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 ma na celu intensywną promocję Bestii i jej liczby w podświadomosci publiczności. Logo ŚDM KRAKÓW 2016 jest propagowaniem koncepcji słynnego nekromanty angielskiego Johna Dee (doradca królowej Elżbiety I ) przebywającego w Krakowie w XVI w.na dworze króla Stefana Batorego.
John Dee podaje wykorzystywaną przez światowy okultyzm lucyferiański formułę monas hierogliphica będącą sposobem demonicznego zniewolenia jednostek ludzkich (ofiar) i uczynienia ich podatnymi na przyjęcie znaku Bestii; poprzez sodomię rytualną uaktywnienie tzw. trzeciego oka czyli wspólne oko człowieka i bestii; człowiek widzi okiem bestii, a bestia okiem człowieka (opis logo Roku Jubileuszu Miłosierdzia 2016; "Chrystus" widzi okiem Adama, a Adam okiem "Chrystusa"; tekst wzorowany na Tekstach Piramid wers 602; Horus widzi okiem człowieka a człowiek okiem Horusa).

Monas hierogliphica to formuła Horus + Hermes +ofiara
☉ + ☿ + ♈

Horus - znak astrologiczny Słońca czyli okrąg z kropką (symbol odbytu; anus) w środku - kropka w "szóstce" logo ŚDM 2016 Kraków

Hermes - znak astrologiczny podobny do "lusterka Venus" lub krzyża ankh; po stronie przeciwnej do fallusa na okręgu są dwa rogi księżyca (demoniczność żeńska) w logo mamy stylizowane rogi poniżej kropki i dolnego łuku "szóstki".

ofiara - znak astrologiczny Barana (Aries) podobny do pośladków (M w logo McDonalda) - w logo stylizowane jako dwie połówki konturu granic Polski na które ten stylizowany symbol monas hierogliphica dzieli zarys powierzchni Polski.

Krzyż przedstawiony w oficjalnym logo ŚDM 2016 Kraków jest przerwany i ewidentnie widzimy okultystycznie odwrócony franciszkański krzyż „TAU”. Ten krzyż wraz z doczepioną do niego potrójną "6" (bo trzy kolory,czyli 666-znak Antychrysta) tworzy egipski krzyż ankh.


Amulet ten z racji swojego kształtu bywa mylony z krzyżem, znakiem zbawczej Męki Jezusa Chrystusa. Tymczasem znak ankh wywodzi się ze starożytnej kultury egipskiej, gdzie jako hieroglif oznaczał życie, płodność i reinkarnacje. Symbolizuje on egipskiego boga Ra, który to bóg wymagał adoracji w postaci orgii seksualnych. Ściśle związany z kultem płodności – znak zwany jest także „krzyżem życia”. Hieroglif ten jest bardzo różnie interpretowany. Jako crux ansata oznaczał zapłodnienie przez Słońce. Linia pozioma z pętlą oznacza wschodzące Słońce, pionowa zaś jest jego promieniem. Inna interpretacja wskazuje na dwa pierwiastki: męski (linia pionowa – symbol falliczny) i żeński (część ankh kokardka – symbol kobiecych narządów rodnych). Połączenie tych dwóch pierwiastków w ankh jest źródłem życia. Dzisiaj także tłumaczy się ten symbol regeneracją życia poprzez narodziny i reinkarnację. Funkcjonuje jako symbol rozwiązłości seksualnej i pogardy dziewictwa. W ostatnich czasach stał się talizmanem niektórych grup zajmujących się okultyzmem i wiedzą tajemną, dla których symbolizuje rozwiązłość seksualną. Zwracam uwagę na graficzne przedstawienie "6"-szatana-węża oplatającej i miażdżącej krzyż w ten sposób, że przerywa go, symbolicznie oddzielając Niebo od ziemi i jej mieszkańców, jednocześnie satanistycznie odwracając krzyż ; Ta symbolika ma podwójne znaczenie: – z jednej strony krzyż nie jest już zakotwiczony w ziemi i nie spływają już z niego zbawcze łaski Ofiary Krzyżowej Pana naszego Jezusa Chrystusa, Zbawiciela i Odkupiciela świata, sprowadzonego do roli „jednego z bohaterów” ŚDM 2016. Barwa żółta, dominująca w kolorystyce logo, w chrześcijaństwie ma jednoznacznie negatywną symbolikę. Oznacza zdradę i fałsz. Dlatego też w malarstwie postać Judasza przedstawiano w żółtych szatach. Symbolizuje też wrogość, podstęp, bezwstyd i rozpasanie. Żółty dysk słoneczny umieszczony pomiędzy "rogami" szóstki to symbol egipskiej bogini Hathor (czczona była od najdawniejszych czasów jako niebiańska krowa, jej główna świątynia znajdowała się w Ta-Netjer, w Górnym Egipcie, z mieszczącą się w niej wyrocznią, gdzie wróżono ze snów. Stąd jej kult rozprzestrzen
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie