W ramach KTW Fashion Week 2018 w Fabryce Porcelany w Katowicach działa showroom, a podczas imprezy premierę ma pop-up store Bartosza Pilawskiego. KTW Fashion Week odbywa się pod patronatem "Dziennika Zachodniego", "Strefy Biznesu" i naszemiasto.pl.

W katowickiej Fabryce Porcelany trwa 2. edycja KTW Fashion Week, największej imprezy modowej w Polsce. W jej ramach odbędzie się aż 40 pokazów mody. Impreza odbywa się od 8 do 11 listopada 2018 r.

Oprócz pokazów mody, w Fabryce Porcelany działa showroom ze stoiskami projektantów. Dostępna dla wszystkich strefa, ulokowana przy Prodiż Bistro, jest otwarta w piątek, 9 listopada, w godz. 12-23, w sobotę, 10 listopada, od godz. 11 do 23 i w niedzielę, 11 listopada, od godz. 10 do 16.

Dominują tu przede wszystkim designerskie ubrania, które można swobodnie przymierzyć. Wśród stoisk są np. stoisko projektantki Angeliki Józefczyk, EMC Studio by Ewa Miętkiewicz-Ciepły, katowickiego sklepu KAG MAG, Bola by Ola Bajer czy Cocho by Olga Idzik.

Można tu obejrzeć i kupić nie tylko ubrania, ale również wózki dla dzieci niemieckiej marki Cybex.

A za rogiem funkcjonuje - już samodzielnie - pop up store młodego, ale już uznanego projektanta Bartosza Pilawskiego, który w Fabryce Porcelany ma swoją pracownię. W tym sklepie można przymierzyć ubrania Pilawskiego, obejrzeć je dokładnie i kupić (jest możliwość płatności kartą).

Wielkim udogodnieniem dla fanów mody będzie stoisko firmy kurierskiej DPD, na którym bezpłatnie nadamy od razu swoje sprawunki do domu. Nie trzeba ich będzie więc nosić ze sobą albo składować w samochodzie.

Fabryka Porcelany na dwa dni (w piątek i sobotę, 9 i 10 listopada) zamieni się w wielki wybieg i showroom. Swoje kolekcje (w dużej mierze premierowe lub specjalne) zaprezentują m.in.: Bizuu, Lidia Kalita, duet MMC, Natasha Pavluchenko, Tomasz Armada oraz Bartosz Pilawski, którego butik i pracownia znajdują się w Fabryce Porcelany.

Z kolei pierwszy dzień, czwartek, 8 listopada, i ostatni - niedziela, 11 listopada - będą mocne merytorycznie, bo wtedy odbędą się spotkania z projektantami, wykłady i debaty.

Wstęp 8 i 11 listopada jest wolny, a 9 i 10 listopada - wolny na pokazy od godz. 17 do 19.30, a na wieczorny blok pokazów gwiazd (od 20 do 22.30) - tylko z zaproszeniami. Wszystkie pokazy będą transmitowane w streamingu na stronie ktwfashionweek.pl oraz w social mediach KTW Fashion Week.

KTW Fashion Week (8-11.11.2018)
Fabryka Porcelany, ul. Porcelanowa 23, Katowice, ktwfashionweek.pl

Program:

Czwartek, 8 listopada

g. 19 - spotkanie z Natashą Pavluchenko

Piątek, 9 listopada (pokazy)

g. 17.30 - Sandra Dąbrowska, VICHER, Piotr Popiołek, Dunst

g. 18 - Katarzyna Szymańska, ZAŁUCKA KUCZERA, Joanna Moskal

g. 19 - Angelika Józefczyk, Duet RAD, 303 Avenue

g. 19.30-20 - przerwa

g. 20 - Marlu, LOFJU, Just Paul

g. 21 - Bola Bajer Ola, Sandra Straukaite, Natasha Pavluchenko

g. 22 - Bizuu, Lidia Kalita

Sobota, 10 listopada (pokazy i spotkanie)

g. 14 - spotkanie z Katarzyną Sokołowską

g. 17 - Adrian Krupa, Klaudia Markiewicz, DOOM 3K

g. 18 - Cocho by Olga Idzik, Simona Nikołajewska, Dramat Europe

g. 19 - Natalia Siebuła, Diligent, Martyna Słowik

g. 19.30-20 - przerwa

g. 20 - FASH, Monika Moncini, PILAWSKI, TheCadess

g. 21 - Cybex, Kas Kryst, Ksenia Schneider, GABERON

g. 22.30 - Tomasz Armada, MMC

Niedziela, 11 listopada

g. 10-14.30 - wykłady i debata

Wpisz miejscowość i sprawdź wyniki wyborów

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Wybory samorządowe w Zabrzu DRUGA TURA

Wybory samorządowe w Dąbrowie Górniczej DRUGA TURA

Wybory samorządowe w Bytomiu DRUGA TURA