Soczi 2014: Plan transmisji zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi [SOCZI 2014 TRANSMISJA]

KAG
Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi 2014 rozpoczną się 7 lutego. Ceremonia otwarcia oraz zamknięcia Olimpiady w Soczi odbędzie się na Olimpijskim stadionie "Fiszt". Oficjalna ceremonia Igrzysk odbędzie się o godz. 16.30. Zdaniem ekspertów XXII Igrzyska Olimpijskie w Soczi będą rekordowe pod względem publiczności zgromadzonej przed telewizorami. Igrzyska Soczi 2014 ogółem oglądać ma ponad 3 mld osób. Zmagania zawodników transmitowane będą w TVP 1, TVP 2, TVP Sport oraz na stronie internetowej TVP. SOCZI 2014 PLAN TRANSMISJI

7 LUTEGO - Ceremonia otwarcia
TVP 1 16.30 – 20.10
TVP SPORT - 16.00 - 20.20
TVP STREAM - 16.00 – 20.20
TVP SPORT - 16.00 – 20.20

Soczi 2014: Bogaty program relacji w polskich mediach [SOCZI TRANSMISJE TV]

ZOBACZ KONIECZNIE SOCZI 2014 LIVE:
CEREMONIA OTWARCIA IGRZYSK OLIMPIJSKICH SOCZI 2014

8 LUTEGO
TVP 1
12.20 – 15.20 Łyżwiarstwo szybkie, hokej
17.15 – 18:55 Skoki narciarskie – kwalifikacje
TVP 2
9.15 – 15.20, 17.15 – 18.55, 19.00 – 20.05: Snowboard, biegi narciarskie kobiet, biathlon mężczyzn, łyżwiarstwo figurowe
TVP SPORT
6.30 – 20.25: Snowboard, hokej kobiet, biegi narciarskie kobiet, łyżwiarstwo figurowe, saneczkarstwo, narciarstwo dowolne

ZOBACZ KONIECZNIE CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO NA IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH 2014:
DOKŁADNY PROGRAM SOCZI 2014

9 LUTEGO
TVP 1
7.50 – 9.55 Narciarstwo alpejskie
14.05 – 15:30 Łyżwiarstwo szybkie, curling
TVP 2
10.30 – 13.25 - Short track, narciarstwo alpejskie
15.30 – 17.55 - Biathlon, łyżwiarstwo szybkie
TVP SPORT
6.05 – 20.30 - Curling, hokej kobiet, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne

11 LUTEGO
TVP 1
15.15 – 16.55 - Snowboard, łyżwiarstwo szybkie, saneczkarstwo, biathlon
TVP 2
9.45 – 12.15 - Slopestyle, biegi narciarskie – sprint kobiet i mężczyzn
12.45 – 15.05 - Biegi narciarskie sprint kobiet i mężczyzn
17.05 – 20.10 - Łyżwiarstwo figurowe, saneczkarstwo, snowboard, skoki narciarskie kobiet
TVP SPORT
6.05 – 19.30 - Curling, sloopstyle, snowboard, łyżwiarstwo szybkie, saneczkarstwo, łyżwiarstwo figurowe

12 LUTEGO
TVP 1
7.50 – 11.20 - Narciarstwo alpejskie, kombinacja norweska, hokej kobiet, curling
15.05 – 17.00 - Łyżwiarstwo szybkie, snowboard
TVP 2
13.15 – 15.00 - Kombinacja norweska, snowboard
17.05 – 20.25 - Saneczkarstwo, łyżwiarstwo figurowe, snowboard
TVP SPORT
6.05 – 20.20 - Curling, hokej, snowboard

13 LUTEGO
TVP 1
14.35 – 17.00 - Biathlon – 20 kilometrów mężczyzn, łyżwiarstwo szybkie – 1000 metrów kobiet
TVP 2
10.15 – 13.30 - Biegi narciarskie – 10 kilometrów kobiet, skeleton, snowboard, short track – 500 metrów kobiet
17.05 – 20.40 - Łyżwiarstwo figurowe, saneczkarstwo – sztafeta
TVP SPORT
7.10 – 20.20 - Snowboard, skeleton, biegi narciarskie, short track, hokej
14 LUTEGO
TVP 1
7.50 – 9.55 - Narciarstwo alpejskie – superkombinacja mężczyzn: zjazd
17.25 – 20.20 - Skoki narciarskie – kwalifikacje, łyżwiarstwo figurowe
TVP 2
10.45 – 13.40 - Biegi narciarskie – 15 kilometrów mężczyzn, narciarstwo alpejskie – superkombinacja: slalom
14.45 – 17.05 - Biathlon – 15 kilometrów kobiet
TVP SPORT
6.05 – 20.15 - Curling, hokej mężczyzn, narciarstwo alpejskie – superkombinacja mężczyzn: slalom, łyżwiarstwo figurowe

15 LUTEGO
TVP 1
7.50 – 9.55 - Narciarstwo alpejskie – supergigant kobiet
18.05 – 20.25 - Skoki narciarskie – konkurs indywidualny mężczyzn: duża skocznia
TVP 2
10.45 – 13.40 - Biegi narciarskie – sztafeta 4x5 kilometrów kobiet, short track
14.20 – 17.25 - Łyżwiarstwo szybkie, hokej, skoki narciarskie mężczyzn – seria próbna, skeleton
TVP SPORT
6.05 – 20.20 - Curling, hokej, skeleton

16 LUTEGO
TVP 1
7.50 – 9.55 - Narciarstwo alpejskie – supergigant mężczyzn
14.45 – 16.55 - Łyżwiarstwo szybkie – 1500 metrów kobiet, biathlon – 15 kilometrów mężczyzn
TVP 2
10.05 – 13.30 - Snowboard – cross kobiet, biegi narciarskie – sztafeta 4x10 kilometrów mężczyzn
17.05 – 19.55 - Bobsleje – dwójki mężczyzn, łyżwiarstwo figurowe – tańce: program krótki
TVP SPORT
8.00 – 20.20 - Snowboard – cross kobiet, hokej mężczyzn, biegi narciarskie – sztafeta 4x10 kilometrów mężczyzn

17 LUTEGO
TVP 1
10.05 – 11.30 - Snowboard – cross mężczyzn
17.30 – 20.10 - Skoki narciarski – konkurs drużynowy
TVP 2
14.30 – 17.45 - Narciarstwo dowolne – skoki mężczyzn, biathlon – bieg masowy kobiet, łyżwiarstwo figurowe – tańce: program dowolny
TVP SPORT
6.05 – 20.20 - Curling, snowboard – cross mężczyzn, hokej – półfinał kobiet, łyżwiarstwo figurowe – tańce: program dowolny, bobsleje – dwójki mężczyzn

18 LUTEGO
TVP 1
7.50 – 11.40 - Narciarstwo alpejskie – slalom gigant kobiet, kombinacja norweska – skoki: duża skocznia
14.05 – 16.55 - Narciarstwo alpejskie – slalom gigant kobiet, kombinacja norweska – skoki: duża skocznia
TVP 2
11.25 – 13.50 - Narciarstwo alpejskie – slalom gigant kobiet, kombinacja norweska – bieg na 10 kilometrów
17.05 – 19.30 - Bobsleje kobiet, snowboard – half pipe mężczyzn
TVP SPORT
9.00 – 20.20 - Hokej mężczyzn, short track – 3000 metrów kobiet

19 LUTEGO
TVP 1
7.50 – 9.55 - Narciarstwo alpejskie – slalom gigant mężczyzn
14.15 – 16.55 - Łyżwiarstwo szybkie – 5 kilometrów kobiet, biathlon – sztafeta mieszana
TVP 2
10.00 – 13.55 - Biegi narciarskie – sprint drużynowy, snowboard – slalom równoległy kobiet i mężczyzn
17.05 – 20.40 - Bobsleje kobiet, łyżwiarstwo figurowe – program krótki solistek
TVP SPORT
6.00 – 20.20 - Snowboard – slalom równoległy kobiet i mężczyzn, narciarstwo alpejskie – slalom gigant mężczyzn, hokej – ćwierćfinał mężczyzn, curling – półfinał kobiet, łyżwiarstwo figurowe – program krótki solistek

20 LUTEGO
TVP 1
8.40 – 11.10 - Kombinacja norweska drużynowa – skoki, ski cross mężczyzn
15.15 – 16.55 - snowboard – half pipe kobiet
TVP 2
10.55 – 15.20 - Ski cross mężczyzn, kombinacja norweska drużynowa – sztafeta 4x5 kilometrów, hokej kobiet – mecz o 3. miejsce
17.00 – 20.00 - Curling kobiet – finał, łyżwiarstwo figurowe – program dowolny solistek, snowboard – half pipe mężczyzn: finał
TVP SPORT
8.45 – 20.45 - Ski cross mężczyzn, kombinacja norweska drużynowa – sztafeta 4x5 kilometrów, hokej kobiet – mecz o 3. miejsce, curling kobiet – finał, hokej kobiet – finał
21 LUTEGO
TVP 1
8.30 – 11.15 - Ski cross kobiet – eliminacje, curling mężczyzn – mecz o 3. miejsce
15.15 – 16.55 - łyżwiarstwo szybkie – bieg drużynowy kobiet, biathlon – sztafeta kobiet
TVP 2
11.00 – 15.10 - Ski cross kobiet – finał, curling mężczyzn – mecz o 3. miejsce, hokej mężczyzn – półfinał, narciarstwo alpejskie – slalom kobiet, łyżwiarstwo szybkie – bieg drużynowy mężczyzn
17.00 – 20.40 - Narciarstwo alpejskie – slalom kobiet, hokej mężczyzn – półfinał
TVP SPORT
9.30 – 20.00 - Curling mężczyzn – mecz o 3. miejsce, hokej mężczyzn – półfinał, curling mężczyzn – finał, short track – 500 metrów mężczyzn i 1000 metrów kobiet

22 LUTEGO
TVP 1
14.20 – 16.55 - Łyżwiarstwo szybkie – bieg drużynowy kobiet, biathlon – sztafeta mężczyzn
TVP 2
9.40 – 14.35 - Biegi narciarskie – 30 kilometrów kobiet, narciarstwo alpejskie – slalom mężczyzn
16.00 – 20.10 - Narciarstwo alpejskie – slalom mężczyzn, łyżwiarstwo figurowe – gala, bobsleje – czwórki mężczyzn
TVP SPORT
6.15 – 20.05 - Snowboard – slalom równoległy kobiet i mężczyzn, narciarstwo alpejskie – slalom mężczyzn, biathlon – sztafeta mężczyzn, hokej mężczyzn – mecz o 3. miejsce, bobsleje – czwórki mężczyzn

23 LUTEGO
TVP 1
10.15 – 12.55 - Bobsleje – czwórki mężczyzn
16.45 – 19.55 - Ceremonia zamknięcia
TVP 2
7.40 – 10.35 - Biegi narciarskie – 50 kilometrów mężczyzn
12.50 – 15.55 - Hokej mężczyzn – finał
TVP SPORT
7.55 – 19.55 - Biegi narciarskie – 50 kilometrów mężczyzn, bobsleje – czwórki mężczyzn, hokej mężczyzn – finał, ceremonia zamknięcia

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

o
ona
tez chce jazdy figurowa na lodzie ale pewnie nic nie pokaza;/
v
vvv
huj wam w dupę z takim programem
M
Marek
Mam nadzieję,że TVP 1 i TVP 2 umożliwią mi zobaczenie konkurencji jazda figurowa na lodzie bo tylko
te programy w okresie olimpiady będę mógł oglądać. Pazdrawiam
Dodaj ogłoszenie