Tajemnicza śmierć w lesie w Hadlach Szklarskich. W aucie...

  Tajemnicza śmierć w lesie w Hadlach Szklarskich. W aucie znajdowały się zwłoki kobiety i żywe, czteromiesięczne niemowlę

  Norbert Ziętal

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Na zwłoki kobiety w samochodzie zaparkowanym w lesie natrafili pilarze. W aucie znajdowało się również żywe, 4-miesięczne niemowlę.

  Na zwłoki kobiety w samochodzie zaparkowanym w lesie natrafili pilarze. W aucie znajdowało się również żywe, 4-miesięczne niemowlę. ©Polska Press/ Waldemar Wylegalski

  Głośny płacz dziecka zaniepokoił drwali pracujących w lesie w Hadlach Szklarskich. Gdy doszli do samochodu znaleźli w nim kobietę i płaczące niemowlę. 26-letnia kobieta nie żyła.
  Na zwłoki kobiety w samochodzie zaparkowanym w lesie natrafili pilarze. W aucie znajdowało się również żywe, 4-miesięczne niemowlę.

  Na zwłoki kobiety w samochodzie zaparkowanym w lesie natrafili pilarze. W aucie znajdowało się również żywe, 4-miesięczne niemowlę. ©Polska Press/ Waldemar Wylegalski

  Do zdarzenia doszło przeszło tydzień temu, 20 lipca. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe i policja, zaalarmowane przez pilarzy.

  Martwa kobieta znajdowała się na przednim siedzeniu auta. Niemowlę na tylnej kanapie. Auto znajdowało się w lesie, w trudno dostępnym miejscu. Samochód typu SUV mógł tam dojechać.

  Przybyły na miejsce lekarz stwierdził, że kobieta zmarła kilka godzin przez tym, jak do samochodu dotarli pilarze. Dziecko było zdrowe, jedynie wyczerpane długim płaczem. Trafiło na badania do szpitala. Tutaj okazało się, że nie ma żadnych obrażeń. Zostało przekazane pod opiekę ojcu.

  ZOBACZ TEŻ: W Tarnawcach 53-letni mężczyzna groził, że wysadzi swój dom [ZDJĘCIA]

  Śledczy oszczędnie udzielają informacji


  - Została już przeprowadzona sekcja zwłok kobiety. Jednak nie jesteśmy jeszcze w stanie podać przyczyny śmierci. Czekamy na wyniki badań toksykologicznych i histopatologicznych - mówi Nowinom prok. Marta Pętkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

  Wiadomo, że u kobiety nie stwierdzono zewnętrznych obrażeń, które mogłyby wskazywać na udział osób trzecich w jej śmierci.

  W samochodzie również nie było żadnych śladów wskazujących na możliwość popełnienia przestępstwa. Nie ma jednak jeszcze gotowego protokołu z sekcji zwłok. Zostanie on sporządzony dopiero po uzyskaniu wyników zleconych badań toksykologicznych i histopatologicznych. Prokuratura wszczęła śledztwo w kierunku art. 155 kodeksu karnego, czyli nieumyślne spowodowanie śmierci.

  - To wstępny etap śledztwa. Z uwagi na jego dobro nie ujawniamy szczegółów tej sprawy. Obecnie zakładamy różne wersje wydarzeń. Od samobójstwa poprzez nieświadome przedawkowanie leków przepisanych przez lekarza - twierdzi prok. Pętkowska.

  Mieszkańcy snują różne teorie na temat tej tragedii


  Kobieta była mieszkanką sąsiedniego pow. łańcuckiego. Jednak sprawą od kilku dni żyją mieszkańcy wsi Hadle Szklarskie w gm. Jawornik Polski, w powiecie przeworskim i sąsiednich miejscowości, gdzie znaleziono ciało. Z nieoficjalnych i niepotwierdzonych informacji, do których dotarliśmy wynika, że może chodzić o stres poporodowy.

  - Od kilku miesięcy ta kobieta rzadko pokazywała się poza domem - mówi nam mężczyzna, który zaznacza, że informacje ma od kogoś innego, bo osobiście nie znał ani zmarłej ani jej rodziny.

  Wiadomo, że 26-latka pochodziła z szanowanej, porządnej, normalnej rodziny.

  - Sprawa jest dość dziwna. Choćby to, dlaczego pojechała akurat do lasu i to, z tego co mówią ludzie, w tak niedostępne miejsce - dziwi się jedna z naszych rozmówczyń.

  To kolejna w tym roku tajemnicza śmierć na Podkarpaciu. Przez cały styczeń mieszkańcy żyli zagadkowym zniknięciem rzeszowskiej adwokat. 38-letnia kobieta, o godz. 4 rano w Nowy Rok wyszła z domu i nie wróciła. Nad brzegiem Wisłoka znaleziono jej torebkę z dokumentami, co wywołało falę domysłów. Na początku lutego ciało kobiety wyłowiono z rzeki w Łukawcu. Przyczyną śmierci było utonięcie.

  WIDEO: Zarobili 2,5 mln zł na dopalaczach, które zabijały

  dziennikzachodni.pl/x-news

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (4)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  eLYTA SIE MNORZY PO KARIERZE CIYNRZ KO DZIELIĆ KASA MIENDZY HARPIAMI I REKINAMI

  777 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  a PLeBS BEZ U KL ADOWY SIE POnczKUJE DO KASY TANI SIŁY WOLNEGO RYNKU CURWY BANKSTERA I LIBER POLACKIGO OSZUSSTA 3SWIATA BANAN NOWeg0 PO BALCYRKU TANSZEGO UKRA I JESZCZE WYDAJNIEJSZeg0 ROBOTA I NA...rozwiń całość

  a PLeBS BEZ U KL ADOWY SIE POnczKUJE DO KASY TANI SIŁY WOLNEGO RYNKU CURWY BANKSTERA I LIBER POLACKIGO OSZUSSTA 3SWIATA BANAN NOWeg0 PO BALCYRKU TANSZEGO UKRA I JESZCZE WYDAJNIEJSZeg0 ROBOTA I NA ORGANY DO ELITY POLACKI Lub Na exPOrt BO W KOpYTOLIZMIE POLACKICH UJÓW JESST INO RZYWYM TOWAREM.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  jesteśmy tylko ludźmi

  nn (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  Jaką macie pewność , że próbowała popełnić samobójstwo? Na tym etapie śledztwa jeszcze nic nie wiadomo. Mogło to być faktycznie samobójstwo spowodowane np. depresją poporodową, ale również...rozwiń całość

  Jaką macie pewność , że próbowała popełnić samobójstwo? Na tym etapie śledztwa jeszcze nic nie wiadomo. Mogło to być faktycznie samobójstwo spowodowane np. depresją poporodową, ale również cukrzyca, wstrząs anafilaktyczny, kłopoty z sercem 1000 różnych przyczyn po co oczerniać? zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Oj kobito coś ty se narobiła!!!

  Cieee, chorrroba ! (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 2

  Życie własnego dziecka narażać na szwank? Nie było go zostawić w domu, a samej na jaki przejazd kolejowy, albo do rowu z przepustem.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  gosc

  gosc (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 15

  brawo PiS, jedynakom nie należy się 500+. oto skutki waszej głupoty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo