T-Mobile Ekstraklasa: Podbeskidzie - Górnik Zabrze 1:1 [ZDJĘCIA]

WS, Zdjęcia: Arkadiusz Gola
W Bielsku-Białej rozpoczęła się 13. kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Miejscowe Podbeskidzie zremisowało 1:1 z Górnikiem Zabrze.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI SPORTOWE Z WOJ. ŚLĄSKIEGO

Obie drużyny przystępowały do tego spotkania w dobrych nastrojach, gdyż w ostatniej kolejce obie ekipy pokonały swoich rywali. W bielsku podzieliły się punktami. Oba gole padły w 2. połowie spotkania.

Po bezbarwnej pierwszej połowie w drugiej było więcej emocji, zwłaszcza od momentu wyrównania przez gospodarzy, którzy poszli za ciosem i stworzyli sobie jeszcze kilka dobrych okazji do zdobycia gola. Wydaje się jednak, że remis w przekroju całego spotkania nie krzywdzi żadnej z drużyn.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Tomasz Zahorski (63-głową), 1:1 Adam Cieśliński (80).

Żółta kartka - Podbeskidzie Bielsko-Biała: Liran Cohen, Matej Nather, Bartłomiej Konieczny. Górnik Zabrze: Adam Banaś, Michał Pazdan.

Sędzia: Piotr Wasielewski (Kalisz). Widzów 4 100.