Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Współpraca CKZiU w Sosnowcu z firmą Primost. Firma przeprowadzi szkolenie dla nauczycieli oraz uczniów

Szymon Kwiatkowski
Szymon Kwiatkowski
Współpraca CKZiU w Sosnowcu z firmą Promest
Współpraca CKZiU w Sosnowcu z firmą Promest CKZiU w Sosnowcu
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu podpisała umowę partnerską z firmą Primost. W ramach tego nauczyciele oraz uczniowie placówki przejdą szkolenie mające na celu podniesienie ich kompetencji zawodowych.

Współpraca CKZiU z firmą Primost

Po kilku miesiącach przygotowań podjęte zostało ważne działanie, którego celem jest podniesienie jakości kształcenia zawodowego i wdrożenie współpracy CKZiU z ważną na rynku pracy firmą branży inżynieryjno-budowlanej.

Prezes działającej w Będzinie firmy Primost – Sebastian Nowak oraz Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, ul. Kilińskiego 25, p. Zbigniew Zalas podpisali umowę patronacką. Dotyczyć ona będzie w pierwszym etapie uczniów i nauczycieli Technikum nr 2 Architektoniczno-Budowlanego.

W ramach współpracy zostanie zorganizowane przez Primost szkolenia dla nauczycieli i uczniów Technikum Architektoniczno-Budowlanego mające na celu podniesienie ich kompetencji zawodowych. Dzięki stażom dla uczniów klas wyższych oraz umożliwieniu im realizacji praktyk zawodowych (na poziomie klas III i IV) nabędą oni umiejętności współdziałania w zespole, realizującym zadania zawodowe, a planowane wizyty studyjne będą wprowadzeniem w warunki pracy absolwentów technikum budowlanego.

Nie bez znaczenia jest możliwość poszerzenia umowy patronackiej na inne zawody Centrum, a dla uczniów istotna będzie zapewne możliwość uzyskania w przyszłości stypendium dla najlepszych reprezentantów swojego zawodu.

Nie przeocz

Musisz to wiedzieć

od 7 lat
Wideo

iPolitycznie - Przemysław Czarnek

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera