MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wybory samorządowe 2018 Bielsko-Biała: Klimaszewski dziękuje za poparcie. Wygrał w 26 z 30 bielskich osiedli

Łukasz Klimaniec
Łukasz Klimaniec
Jarosław Klimaszewski, kandydat  Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Bielska-Białej, otrzymał najwięcej głosów w I turze
Jarosław Klimaszewski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Bielska-Białej, otrzymał najwięcej głosów w I turze Łukasz Klimaniec
Wybory samorządowe 2018 Bielsko-Biała. Jarosław Klimaszewski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Bielska-Białej, który otrzymał najwięcej głosów w I turze, podziękował bielszczanom za udział w wyborach i poparcie. - To było prawdziwe święto demokracji – podkreślił wskazując na frekwencję w Bielsku-Białej, najwyższą w województwie śląskim.

Jarosław Klimaszewski, kandydat na prezydenta Bielska-Białej, który otrzymał najwięcej głosów w I turze podziękował bielszczanom za udział w wyborach i poparcie.

- Emocje po pierwszej turze wyborów już nieco opadły, a czas, który minął od niedzieli był dla mnie bardzo ważny – pozwolił skrystalizować myśli i ubrać je w słowa podziękowań - napisał na swoim facebookowym profilu.

Zwrócił uwagę na frekwencję w Bielsku-Białej, która była najwyższa w województwie śląskim (54,72 proc.). - To było prawdziwe święto demokracji – podkreślił.

Zwrócił uwagę, że uzyskał aż 28 999 głosów, co dało mu blisko 40 proc. poparcia w skali miasta i znaczące zwycięstwo w 26 z 30 osiedli w Bielsku-Białej. Podziękował konkurentom za debaty, które poruszyły tematy istotne dla bielszczan i dały wybór, co do wizji przyszłości miasta. Pogratulował wszystkim radnym wybranym na kolejną kadencję bielskiego samorządu.

- Wyniki głosowania do Rady Miejskiej dobitnie pokazały, że bielszczanie chcą zróżnicowanego podejścia do zarządzania, czyli takiego, jakie proponuję w swoim programie - dodał. - Przed nami jeszcze dwa intensywne tygodnie , ale jestem przekonany, że dzięki Waszemu wsparciu wygra Bielsko-Biała – jego dobro oraz prężny i dynamiczny rozwój. Proszę Was, dajcie temu wyraz raz jeszcze – w drugiej turze, 4 listopada - napisał na swoim facebookowym profilu.

Wpisz miejscowość i sprawdź wyniki wyborów

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Wybory samorządowe 2018: Jak wyglądała kampania wyborcza

Jak głosowaliśmy w wyborach samorządowych: Incydenty + wydarzenia

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo