Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Czerwionka-Leszczyny

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie rybnickim na godzinę 17.00 wyniosła 41,51 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
Dzielnice: Leszczyny Osiedle, Leszczyny Stare; Osiedle Malenie Ulice: Armii Krajowej; Biskupa Pluty; Błękitna; Broniewskiego; Brzozowa; Chopina; Czereśniowa; Daszyńskiego; Dąbrowy; Dworcowa; Generała Dąbrowskiego; Górnośląska; Jagiellońska; Jasna; Kardynała Wyszyńskiego; Konopnickiej; Krótka; Krzywa; Księdza Dłucika; Księdza Musiała; Księdza Pojdy; Księdza Popiełuszki; Ligonia; Lompy; Marszałka Piłsudskiego; Miarki; Mieszka I; Młyńska: 21A; Moniuszki; Morcinka; Mostowa; Narutowicza; Nowy Dwór; Odległa; Ogrodowa; Orzeszkowej; Pawlasa; Piekarnicza; Pierchały; Plac Dunikowskiego; Plac Grunwaldzki; Plac Kopernika; Plac Matejki; Pola; Polna; Poprzeczna; Powstańców; Przedszkolna; Reymonta; Rogowa; Rybnicka: 40 do końca; Sienkiewicza; Słowiańska; Sosnowa; Sportowa; Świerkowa; Świętego Antoniego; Tetmajera; Tuwima; Żeromskiego; Żorska.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

  • 1 Marcin Michał Stempniak
  • 2 Grzegorz Karol Biłas
  • 3 Justyna Usarek
  • 4 Marcin Grzegorz Stefanek
  • 5 Danuta Helena Zawadzka
  • 6 Marian Adam Niewiński
  • 7 Kamila Renata Ćmok
  • 8 Kewin Seweryn Baranowski

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK” - RAZEM DLA ŚLĄSKA

  • 1 Artur Oskar Szwed
  • 2 Michał Benedykt Kasperek
  • 3 Tomasz Grzegorz Kajtoch
  • 4 Maria Elżbieta Wójcik
  • 5 Monika Małgorzata Szymańska
  • 6 Sabina Karolina Trojanowska
  • 7 Tomasz Mateusz Fiałka
  • 8 Leszek Grzegorz Skorupa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Janusz Jan Szołtysek
  • 2 Monika Marcelina Buchalik
  • 3 Wacław Stanisław Brózda
  • 4 Sabina Monika Kowol
  • 5 Adam Krystian Szaboń
  • 6 Dorota Katarzyna Piecuń
  • 7 Ryszard Piskulak
  • 8 Lucjan Bronisław Kurpanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU

  • 1 Leszek Krzysztof Salamon
  • 2 Waldemar Stefan Mitura
  • 3 Stanisław Janusz Usarek
  • 4 Monika Anna Szustak
  • 5 Józef Perz
  • 6 Hanna Barbara Mróz-Frystacka
  • 7 Agnieszka Elżbieta Wawrzonkowska
  • 8 Filip Paweł Miketa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO

  • 1 Artur Patryk Sola
  • 2 Mariusz Andrzej Mitrus
  • 3 Piotr Rafał Hajduk
  • 4 Aleksandra Anna Lip
  • 5 Agnieszka Karolina Kopka
  • 6 Monika Agnieszka Dzieszkowska-Cieśla
  • 7 Adam Paweł Stephan
  • 8 Urszula Maria Lawnik

Okręg 2
Dzielnice: Czerwionka Centrum, Czerwionka Karolinka, Czuchów, Dębieńsko Ulice: 3 Maja; Aleja Spacerowa; Aleja Świętej Barbary; Asnyka; Bełkowska; Bieli; Biernota; Bolesława Chrobrego; Borowa; Chodniki; Cicha; Cmentarna; Damrota; Długosza; Doktora Malczyka; Doktora Rostka; Działkowców; Dzierżonia; Folwarczna; Furgoła; Generała Hallera; Gliwicka; Głowackiego; Górnicza; Grabowa; Graniczna; Gwarków; Jana Pawła II; Jesionka; Kałuży; Kochanowskiego; Kolejowa; Kołłątaja; Kombatantów; Komunalna; Kopalniana; Kosynierów; Kościelna; Kościuszki; Księdza Hanuska; Kwiatowa; Leśna; Lipowa; Markwioka; Mazanka; Mickiewicza; Młyńska: parzyste: 2 do końca; Nad Bierawką; Norwida; Nowa; Odrodzenia; Olchowa; Ornontowicka; Parkowa; Partyzantów; Plebiscytowa; Pocztowa; Podleśna; Prosta; Przemysłowa; Przyjaźni; Reja; Rymera; Rybnicka: 1 - 32; Rynek; Słoneczna; Słowackiego; Spokojna; Staffa; Strzelczyka; Swobody; Szewczyka; Szkolna; Szyb Zachodni; Środkowa; Tęczowa; Topolowa; Waryńskiego; Władysława Jagiełły; Wolności; Wyzwolenia; Zabrzańska; Zagłoby; Zielona.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

  • 1 Michał Henryk Toman
  • 2 Barbara Alicja Płaczek
  • 3 Tomasz Antoni Perliński
  • 4 Wioleta Marta Grzybek
  • 5 Jan Paweł Tymiński
  • 6 Anna Katarzyna Duraj
  • 7 Jarosław Stanisław Zelek
  • 8 Joanna Agnieszka Witek
  • 9 Sabina Agnieszka Laskowska
  • 10 Zofia Stanisława Sobczak

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK” - RAZEM DLA ŚLĄSKA

  • 1 Andrzej Piotr Raudner
  • 2 Antoni Procek
  • 3 Grzegorz Tomasz Wolny
  • 4 Iwona Sadowska
  • 5 Urszula Barbara Strzelczyk
  • 6 Maja Agata Szulc
  • 7 Bożena Zofia Borowiec
  • 8 Dominika Aleksandra Siwek
  • 9 Bernard Izydor Ogierman
  • 10 Rajmund Joachim Adamczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Izabela Bogumiła Rajca
  • 2 Szymon Sebastian Sornek
  • 3 Benedykt Józef Krzyżowski
  • 4 Iwona Mariola Kupczyk
  • 5 Katarzyna Barbara Lisik
  • 6 Marcin Franciszek Barakomski
  • 7 Adam Jan Herdzina
  • 8 Katarzyna Małgorzata Szymczyk
  • 9 Iwona Beata Dąbrowska
  • 10 Aleksandra Barbara Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU

  • 1 Józef Antoni Szczekała
  • 2 Janina Barbara Binda
  • 3 Adam Piotr Malik
  • 4 Mirosław Andrzej Szopniewski
  • 5 Elżbieta Grajner
  • 6 Adam Tadeusz Głombik
  • 7 Grzegorz Krzysztof Smołka
  • 8 Justyna Alina Szombara
  • 9 Karol Marian Błażyca
  • 10 Izabela Elżbieta Gorzycka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO

  • 1 Stefania Maria Szyp
  • 2 Bogdan Grzegorz Knopik
  • 3 Jan Henryk Pala
  • 4 Janusz Franciszek Babczyński
  • 5 Adam Stefan Karaszewski
  • 6 Karolina Leszczyńska-Sroka
  • 7 Roman Baran
  • 8 Ewa Teresa Widuch
  • 9 Joanna Ewa Luks
  • 10 Mirosław Grzegorz Czyżycki

Okręg 3
Sołectwa: Bełk, Książenice, Palowice, Przegędza, Stanowice, Szczejkowice.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

  • 1 Urszula Bożena Menżyk
  • 2 Katarzyna Ilona Pardała
  • 3 Mateusz Bolesław Toman
  • 4 Alodia Laura Urbańczyk
  • 5 Lucjan Tymiński
  • 6 Ireneusz Marek Buchcik
  • 7 Aleksandra Józefa Ostroch

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK” - RAZEM DLA ŚLĄSKA

  • 1 Stanisław Henryk Breza
  • 2 Ryszard Piotr Jonderko
  • 3 Aurelia Marta Kowol
  • 4 Danuta Gertruda Grochala
  • 5 Renata Małgorzata Pietraszek
  • 6 Edyta Sabina Fojcik
  • 7 Grzegorz Andrzej Dyla
  • 8 Robert Borkowski
  • 9 Dariusz Tomasz Szweda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Gabriel Robert Breguła
  • 2 Grzegorz Piotr Marek
  • 3 Wiesław Sebastian Danyłko
  • 4 Joanna Monika Drewniok
  • 5 Ireneusz Józef Iskrzycki
  • 6 Krzysztof Grzegorz Szostak
  • 7 Dominika Maria Gabler
  • 8 Mirela Beata Olszewska
  • 9 Agnieszka Maria Jonderko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU

  • 1 Marek Andrzej Szczech
  • 2 Izabela Urszula Tesluk
  • 3 Florian Andrzej Blinda
  • 4 Stanisław Alojzy Połednik
  • 5 Józef Roman Buchta
  • 6 Danuta Maria Porwolik-Piontek
  • 7 Paulina Patrycja Erfurt
  • 8 Edyta Anna Holeczki
  • 9 Leonard Ludwik Pokutta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO

  • 1 Wiesław Eugeniusz Janiszewski
  • 2 Bernard Antoni Strzoda
  • 3 Jolanta Łucja Szejka
  • 4 Henryk Janusz Fuchs
  • 5 Cezary Mariusz Fojcik
  • 6 Janina Gańczorz
  • 7 Barbara Teresa Fojcik
  • 8 Beata Daria Strzelczyk
  • 9 Jerzy Kapszewicz

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

t
tymik
jaką macie strefę czasową na serwerach/w bazie danych, które obsługują artykuły?
bo artykuł mówił, że aktualizacja miała miejsce o "22:31" na długo przed tą godziną.
Dodaj ogłoszenie