Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Orzesze

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie mikołowskim na godzinę 17.00 wyniosła 42,78 proc.

Okręg 1
Orzesze ulice: Brzechwy, Bukowina, Bzów, Chopina, Dąbrowskiego, Diamentowa, Dolna, Emilii Plater, Fitelberga, gen. Józefa Bema, Gliwicka 1A, Górna, J. Piłsudskiego, J. Poniatowskiego, J. Wybickiego, Jasna, Kochanowskiego, Kolorowa, Kołłątaja, Kominiarska, Konarskiego, Kopernika, Kościuszki, Kraszewskiego, Kwiatowa, Ligonia, Lompy, Łukasiewicza, Mała, Matejki, Miarki, Mickiewicza, Mielęckiego, Międzydomowa, Mikołowska 2 - 49 z wyjątkiem 46 i 48, 51 - 109 nieparzyste, Moniuszki, Na Górce, Ogródki, P. Czajkowskiego, Parkowa, Partyzantów, Plebiscytowa, Prosta, Prusa, Pszczela, Reymonta, Rybnicka 1 - 126C, 128, z wyjątkiem 125, Rynek, Salamander, Sienkiewicza, Sikorskiego, Sobieskiego, Stalmacha, Stanisława Wyspiańskiego, Staszica, Śniadeckiego, Środkowa, Św. Wawrzyńca, Trójkątna, Tuwima, Waryńskiego, Wieniawskiego, Wincentego Witosa, Wiosny Ludów, Żeromskiego, Żorska 1 - 57, Żwirki i Wigury

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLESIA

  • 1 Mariusz Mirosław Oleś
  • 2 Robert Pluta
  • 3 Dariusz Joachim Stroczyk
  • 4 Magdalena Jadwiga Chojecka
  • 5 Stenia Zuzanna Leszczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH

  • 1 Lechosław Adam Łukasik
  • 2 Patrycja Alicja Białas
  • 3 Michał Marian Furgoł
  • 4 Stanisław Edward Kaczmarczyk
  • 5 Maria Elżbieta Kuczok
  • 6 Katarzyna Maria Makosz
  • 7 Stanisław Bernard Szydło

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Michał Wincenty Macioszek
  • 2 Franciszek Szymura
  • 3 Agata Helena Żołędziewska
  • 4 Irena Katarzyna Waleczek
  • 5 Aleksandra Maria Matuszczyk
  • 6 Bogdan Andrzej Bonczek
  • 7 Łukasz Jerzy Loska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Piotr Henryk Siwek
  • 2 Anna Iwona Pukocz
  • 3 Wojciech Sławomir Dudek
  • 4 Sylwia Iwona Chmiel
  • 5 Władysław Wilhelm Bossard

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BLASKIEGO

  • 1 Jan Paweł Mach
  • 2 Józef Ignacy Bańczyk
  • 3 Damian Krzysztof Mrowiec
  • 4 Joanna Anna Podsada
  • 5 Alicja Anna Bogdanowicz
  • 6 Katarzyna Agnieszka Kurpas
  • 7 Arkadiusz Gerard Bartniczek

Okręg 2
Orzesze, Jaśkowice Ulice: 1 Maja, 22 Lipca, Bieni, Brzozowa, Budowlanych, Cynkowa, Drużynowa, Drzymały, Dworcowa, Fabryczna, Gen. Ziętka, Gliwicka od 2 do końca, Grzegorczyka, Jaśkowicka, Kolejowa, Korczaka, Krótka, Leśna, Słowiańska, Marksa, Miła, Ogrodowa, Pawlicy, Pocztowa, Podgórska, Poprzeczna, Powstańców, Radosna, Rajcy, Ramży, Rolnicza, Skautów, Skośna, Słoneczna, Stalowa, Stuska, Szafrańca, Szklarska, Szymały, Traugutta, Ulbrycha, Wolności, Zielona, Zuchów, Zwycięstwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH

  • 1 Adam Piotr Muras
  • 2 Marcin Grzegorz Biel
  • 3 Beata Maria Erfurt
  • 4 Henryk Andrzej Kubida
  • 5 Jan Alojzy Ptak
  • 6 Monika Helena Michałowska
  • 7 Barbara Krystyna Więcek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Urszula Małgorzata Zienc
  • 2 Józef Stanisław Banaś
  • 3 Jadwiga Macioszek
  • 4 Sandra Sara Baranowski
  • 5 Krzysztof Józef Kuszek
  • 6 Krystian Feliks Luks
  • 7 Artur Dawid Sroka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Grzegorz Kaczmarczyk
  • 2 Iwona Jolanta Janisz
  • 3 Joanna Dulewicz
  • 4 Marek Piotr Kiełbus
  • 5 Michał Kaczmarzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BLASKIEGO

  • 1 Adam Jerzy Kurpas
  • 2 Eugeniusz Michał Szala
  • 3 Eugeniusz Franciszek Buchalik
  • 4 Teresa Aniela Potysz
  • 5 Piotr Dariusz Szola
  • 6 Danuta Maria Łączyńska
  • 7 Joanna Ewa Kalus-Grzegorzek

Okręg 3
Sołectwa: Gardawice, Zawada, Zawiść

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA OLESIA

  • 1 Piotr Szafran
  • 2 Krzysztof Jacek Konsek
  • 3 Tomasz Marek Leszczyński
  • 4 Agata Helena Schmidt
  • 5 Anna Teresa Wyra
  • 6 Karina Agnieszka Mucha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH

  • 1 Stanisław Wincenty Wycisło
  • 2 Maria Henryka Czajka
  • 3 Martyna Bernadeta Dworczyk
  • 4 Kinga Barbara Łukasik
  • 5 Tomasz Jan Pinkowski
  • 6 Patryk Sebastian Malcher
  • 7 Mateusz Tadeusz Szendera
  • 8 Marcin Jerzy Wyra

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Janusz Józef Kurek
  • 2 Barbara Monika Potocka-Szafraniec
  • 3 Artur Rafał Brandys
  • 4 Adrian Zenon Braszczok
  • 5 Przemysław Bolesław Pieniężny
  • 6 Sonia Teresa Przybyła
  • 7 Wioleta Maria Szewczyk
  • 8 Sylwia Adrianna Cebula

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Mateusz Adam Szweda
  • 2 Mikołaj Marek Szafraniec
  • 3 Anna Maria Kaniewska
  • 4 Zbigniew Fugalewicz
  • 5 Małgorzata Urszula Baranowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BLASKIEGO

  • 1 Rajmund Piotr Gazda
  • 2 Damian Krzysztof Kiecka
  • 3 Tomasz Rafał Kalinowski
  • 4 Joanna Iwona Kurasz
  • 5 Sylwia Magdalena Białas
  • 6 Renata Teresa Drapacz-Falkowska
  • 7 Mariusz Jan Wojtanowicz
  • 8 Tomasz Roman Mrowiec

Okręg 4
Sołectwa: Mościska, Królówka, Woszczyce, Zazdrość, Zgoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH

  • 1 Krzysztof Kazimierz Giel
  • 2 Katarzyna Sabina Buchta
  • 3 Łukasz Paweł Duran
  • 4 Franciszek Józef Porwolik
  • 5 Katarzyna Maria Scheer
  • 6 Daniel Łukasz Spendel
  • 7 Ksenia Ewa Błażyca

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Krystyna Maria Kieś
  • 2 Tomasz Michał Steuer
  • 3 Elżbieta Bogusława Totuszyńska
  • 4 Joanna Maria Langer-Górny
  • 5 Józef Zygmunt Zimnol
  • 6 Artur Jerzy Wróbel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Adam Władysław Ratka
  • 2 Anna Katarzyna Szymik
  • 3 Jan Alojzy Szczęsny
  • 4 Maria Teresa Szafraniec
  • 5 Sebastian Mirosław Siwek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA BLASKIEGO

  • 1 Grażyna Gabriela Bortlik
  • 2 Jan Romuald Spendel
  • 3 Grażyna Krystyna Matuszczyk
  • 4 Janusz Jerzy Zgoł
  • 5 Piotr Józef Oleś
  • 6 Katarzyna Weronika Śmieszek
  • 7 Marcin Paweł Kiel

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie