Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka 1:1 HIT 1. LIGI TRANSMISJA NA ŻYWO ONLINE 3 punkty w Sosnowcu

Patryk Trybulec
Arek oświadczył się Kasi w przerwie meczu Zagłębie - Chojniczanka. Oświadczyny przyjęte. Cały stadion wiwatuje! A Zagłębie wygrywa 1:0 Patryk Trybulec
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka 1:1 W przerwie zaskakujące wydarzenie. Publiczne oświadczyny złożył kibic Arek. Kasia je przyjęła TRANSMISJA NA ŻYWO ONLINE Hitem 18. kolejki spotkań w I lidze jest mecz Zagłębia Sosnowiec z Chojniczanką Chojniczanką. W sobotę o godz. 17.45 na Stadionie Ludowym w roli gospodarza występuje trzeci zespół zaplecza ekstraklasy, który gra z liderem tabeli. Relacja LIVE z tego spotkania tutaj na dziennikzachodni.pl i naszym portalu gol24.pl.

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka TRANSMISJA NA ŻYWO + ZDJĘCIA

Zagłębie Sosnowiec w meczu z Chojniczanką Chojnice będzie chciało przede wszystkim udowodnić, że ostatnie niepowiedzenia (dwie porażki z rzędu) to nie efekt kryzysu, ale co najwyżej drobnej zadyszki. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, bo naprzeciw siebie staną zespoły, który w tym sezonie spisują znakomicie.

Gdy w lipcu na inaugurację sezonu w Chojnicach padł remis 2:2, chyba nikt się nie spodziewał, że rewanż będzie pojedynkiem faworytów do awansu. Innym czynnikiem łączącym obie drużyny jest strata trenerów, którzy przeszli do drużyn z ekstraklasy. Po odejściu Jacka Magiery do Legii Warszawa Zagłębie przegrało już trzy razy. Tymczasem straty Macieja Bartoszka na rzecz Korony Kielce do której doszło przed poprzednią kolejką, piłkarze Chojniczanki jeszcze nie odczuli i na boisko w Sosnowcu wybiegną po serii czterech kolejnych zwycięstw.

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka HIT KOLEJKI 1. LIGI

- Przed nami ostatni mecz na Stadionie Ludowym w tym roku. Roku w którym jako beniaminek zostaliśmy trzecią drużyną pierwszej ligi, byliśmy o krok od finału Pucharu Polski i byliśmy najdłużej panującym liderem rundy jesiennej – wylicza w swoim zaproszeniu na dzisiejszy mecz z Chojniczanką prezes Zagłębia Sosnowiec, Marcin Jaroszewski.

– Myślę, że w sobotę wszyscy powinniśmy być na Ludowym, aby podziękować piłkarzom za ten wspaniały rok, chociaż oczywiście wszyscy jesteśmy głodni sukcesu i chcemy więcej – dodał sternik sosnowiczan.

Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka WYNIK

Chojniczanka to niewygodny rywal Zagłębia. W pamięci kibiców jeszcze długo będzie mecz z sezonu 2011/12, kiedy to sosnowiczanie prowadzili w Chojnicach 3:0 po 27 minutach, a ostatecznie przegrali aż 3:5.

Gdzie oglądać mecz Zagłebie Sosnowiec - Chojniczanka

Relacja LIVE z meczu Zagłębie Sosnowiec – Chojniczanka Chojnice tutaj na dziennikzachodni.pl i naszym portalu gol24.pl. Telewizyjna transmisja spotkania od 17:30 w Polsacie Sport.