Zielona kawa czy African Mango jakie są fakty?

  Zielona kawa czy African Mango jakie są fakty?

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Zielona kawa czy African Mango jakie są fakty?
  1/8
  przejdź do galerii
  Naukowo potwierdzony wynik brzmi jednoznacznie: zielona kawa bezpiecznie i skutecznie obniżają wagę oraz wzmacniają procesy metaboliczne u osób otyłych. W ostatnich latach przeprowadzono kilkanaście badań naukowych dotyczących tych dwóch naturalnych substancji odchudzających.
  Badania, o których mowa, zostały realizowane przez ośrodki akademickie m.in. w Stanach, Japonii i Kamerunie. W ciągu kilku miesięcy, kilkaset osób na własnej skórze badało jak skutecznie działa zielona kawa. Dzięki temu, że badania wykonywane były kilkukrotnie i przez różne zespoły, wynik jest obiektywny, bo potwierdzony niezależnie przez zespoły badawcze.

  Zielona kawa dla figury i zdrowia  Zielona kawa od kilku dekad jest propagowana jako zdrowy, energetyzujący i odchudzający produkt. Ten smaczny napój z niepalonej kawy ma pozytywny wpływ na szybkie odchudzanie, dzięki zawartości substancji o nazwie kwas chlorogenowy (CGH). Już po kilku tygodniach regularnego stosowania, organizm przestawia się na szybsze spalanie, co procentuje zgrabniejszą sylwetką.

  Badania dowodzą, że zielona kawa, stymuluje w naturalny sposób metabolizm, a jednocześnie jest bezpieczna dla organizmu. Ta naturalna wysokiej jakości dostępna jest m.in. u głównego dystrybutora tego suplementu Green Coffee 1600 Zielona Kawa na Polskę, firmy Wish - www.zdrowiemarket.pl

  ORYGINALNE tabletki AFRICAN MANGO 6000mg na ODCHUDZANIE sprawdź na www.zdrowiemarket.pl <<< KLIKNIJ

  Nauka o mango i odchudzaniu  W odróżnieniu od znanej od lat kawy zielonej, African Mango zostało odkryte niedawno. Za to jest już intensywnie przebadane przez międzynarodową naukę XXI w.

  Interesujące i skrojone na szeroką skalę badanie przeprowadził Uniwersytet w Kamerunie (Laboratorium Składników Odżywczych i Odżywczej Biochemii, University of Yaounde) na rodzimym, bo rosnącym właśnie w Kamerunie Mango Irvingia Gabonensis.

  W badaniu wzięły udział 102 osoby, wszystkie z otyłością lub nadwagą. Nadwyżka kilogramów była warunkiem wzięcia udziału w projekcie. Przyjęto takie kryteria badawcze, żeby zbadać procesy, jakie zachodzą w organizmie ludzkim przy osłabionym metabolizmie.

  Dla zapewnienia obiektywnych wyników, połowa badanych dostawała placebo. Druga połowa była suplementowana dwa razy dziennie przez 10 tygodni mango afrykańskim w dawce 150ml. Dawki przyjmowane były przed posiłkami – przed obiadem i przed kolacją.

  Fakty mówią za siebie  W naukowych publikacjach, podsumowujących kameruńskie badanie, można przeczytać, że dzięki African Mango uzyskano znaczącą poprawę w wadze ciała, tłuszczu w masie, jak i w poziomie cholesterolu oraz glukozy we krwi. Naukowcy stwierdzają na podstawie wyników, że African Mango może stać się skutecznym środkiem w walce z nadwagą, wysokim cholesterolem i zaburzeniami przyswajania cukru.

  W podsumowaniu trwającego ok. 5 miesięcy innego badania dotyczącego zielonej kawy, naukowcy deklarują, że ekstrakt z zielonej kawy może być efektywnym sposobem na zredukowanie wagi u osób z niskim indeksem otyłości oraz może chronić osoby z nadwagą przed otyłością.

  ORYGINALNE tabletki AFRICAN MANGO 6000mg na ODCHUDZANIE sprawdź na www.zdrowiemarket.pl <<< KLIKNIJ

  Suplementy kontra dietetycy  Ostatnio pojawiają się w mediach krytyczne informacje, dotyczące suplementów odchudzających. Na ile to kwestia niewiedzy lub tylko kwestia marketingu, bo tabletka i dietetyk walczą na rynku o tego samego Klienta? Klienta, który jest zdeterminowany w spełnieniu swojego marzenia – szczupłej sylwetki. A fakty naukowe bronią się same!

  Badania dowodzą, że zielona kawa i african mango jest w walce w kilogramami bezpiecznym i skutecznym sprzymierzeńcem. Szczególne działanie mają preparaty wysokiej jakości. M.in. te oferowane przez firmę Wish: Green Coffee 1600 Zielona Kawa i Super African Mango (więcej na stronie www.zdrowiemarket.pl). Co nie wyklucza zdrowego wsparcia dietą. Efekt synergii będzie najskuteczniejszy.


  *Zimy w styczniu nie będzie [PROGNOZA POGODY NA STYCZEŃ 2014]
  *Abonament RTV 2014 [OPŁATY, TERMINY, ULGI]
  *Urlop macierzyński i urlop rodzicielski 2014 [ZASADY I TERMINY]
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo