3. Rowerowy Puchar Reksia w Bielsku-Białej odbył się w niedzielę na bielskich Błoniach

Katarzyna Dębowska
Katarzyna Dębowska
W minioną niedzielę w Bielsku-Białej odbył się 3. Rowery Puchar Reksia. Rowerzyści zmagali się równocześnie na torze przeszkód oraz pumptracku.W zawodach wzięło udział 250 uczestników.

3. Rowerowy Puchar Reksia na pumptracku i torze przeszkód

3 Rowerowy Puchar Reksia został rozegrany w niedzielę na terenie BBOSiR (bielskie Błonia) na pumptrucku oraz na torze przeszkód usytuowanym na boisku sportowym. Honorowy patronat nad imprezą objęli Prezydent Bielska-Białej Pan Jarosław Klimaszewski oraz Pani Helena Filek-Marszałek Prezes Fundacji Reksia.

- Rowerowy Puchar Reksia po raz pierwszy wystartował w 2021 roku. Jest to letnia edycja największych w Polsce zawodów narciarskich dla dzieci. Celem zawodów jest popularyzacja jazdy na rowerze wśród najmłodszych, wychowanie w duchu fair play, podnoszenie poziomu techniki jazdy na rowerze, integracja środowiska rowerowego i sportowego, a także międzypokoleniowa integracja społeczna -informuje organizator wydarzenia.

Organizatorami 3. Rowerowego Pucharu Reksia byli: Stowarzyszenie Klub Sportowy LIVE oraz Szkoła Narciarska i Rowerowa FreerideSport.

Nie przeocz

Zobacz także

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie