Aktywny senior. Plebiscyt na najbardziej aktywnego seniora w...

  Aktywny senior. Plebiscyt na najbardziej aktywnego seniora w woj. śląskim

  Agata Markowicz

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Aktywny senior. Plebiscyt na najbardziej aktywnego seniora w woj. śląskim
  Rozpoczynamy plebiscyt "Aktywny senior". Chcemy wybrać najbardziej aktywnego seniora w woj. śląskim. Naszym celem jest promowanie ciekawych postaw ludzi w wieku 60+. Bo dziś życie seniorów to nie bujany fotel, ale często realizowanie ciekawych pasji, na które nie było czasu w latach zawodowej aktywności. Znacie takich ludzi, zgłaszajcie. Jesteście aktywni, zgłoście się do naszego plebiscytu. Promujmy wartościowe postawy.
  Aktywny senior. Plebiscyt na najbardziej aktywnego seniora w woj. śląskim
  Siwe włosy, bujany fotel i niańczenie wnuków. Taki wizerunek nie przystaje do współczesnego seniora, który nie zamierza schodzić na margines społeczeństwa. On chce żyć aktywnie i - mimo że często lata pracy zawodowej ma już za sobą - zależy mu na tym, aby do ostatnich lat życia pozostać w jak najlepszej kondycji fizycznej i intelektualnej.

  Znacie Państwo takie osoby? Zgłoście ich kandydatury do naszego plebiscytu na najbardziej aktywnego seniora w woj.
  śląskim. Szukamy ludzi w wieku 60+ , którzy zarażają innych swoim wigorem i energią. Ta aktywność może mieć różny wymiar. Ktoś może organizować fajne imprezy i wycieczki. Ktoś inny jest będzie wart pokazania ze względu na swoją fantastyczną pasję. Jeszcze inny - szczyci się godną zazdrości kondycją fizyczną, bierze udział w zawodach, zdobywa medale. Albo jeszcze inaczej: codziennie odwiedza okoliczną siłownię pod chmurką, gdzie do aktywności mobilizuje sąsiadów.

  AKTYWNY SENIOR. TUTAJ MOŻECIE ZGŁASZAĆ KANDYDATÓW, PRZECZYTAĆ REGULAMIN, A POTEM GŁOSOWAĆ  Chcemy poznać seniorów, którzy łamią stereotypy. Dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Szukamy zwyczajnych niezwyczajnych ludzi, dzięki którym chce się żyć. Na laureatów 1,2 i 3 miejsca, oprócz zaszczytnych tytułów ,,Najbardziej aktywny senior w woj. śląskim" czekają atrakcyjne nagrody. Ich nazwiska poznamy 10 maja. Zostaną ogłoszone na stronie: www.dzienikzachodni.pl

  Kandydatów do Plebiscytu można zgłaszać począwszy od 22 lutego br. Głosowanie ruszy 1 marca i potrwa do 5 maja. Plebiscyt ma charakter otwarty. Głosować można ,,klikając" w wybraną kandydaturę na stronie internetowej www.dzienikzachodni.pl/aktywnysenior, za pomocą specjalnej aplikacji na Facebooku albo za pomocą SMS-ów.
  Zgłoszenia do plebiscytu można dokonać bezpośrednio na stronie: www.dzienikzachodni.pl/aktywnysenior lub mailem na adres j.pajak@dz.com.pl.

  Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko i miejscowość właściwą dla seniora, krótki
  opis działalności oraz zdjęcia maksymalnie do 8 w formacie jpg. Mile widziane jest podanie telefonu kontaktowego do wiadomości organizatora i redakcji.

  Kandydatami w Plebiscycie mogą być seniorzy z woj. śląskiego wyrażający zgodę na uczestnictwo w plebiscycie. Ich lista będzie publikowana (po uprzedniej weryfikacji i zgodnie z warunkami ustalonymi w regulaminie Plebiscytu) od 24 lutego na stronie internetowej www.dzienikzachodni.pl/aktywnysenior.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Aktywny senior

  Aktywista (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Aktywny senior = zdrowy i pełen energii senior: tak właśnie postrzegam starość, dlatego wybierając dom opieki dla mojego członka rodziny kierowałem się aby miał tam jakieś zajęcia: i tak natrafiłem...rozwiń całość

  Aktywny senior = zdrowy i pełen energii senior: tak właśnie postrzegam starość, dlatego wybierając dom opieki dla mojego członka rodziny kierowałem się aby miał tam jakieś zajęcia: i tak natrafiłem na dom opieki Promyk w woj. Mazowieckim (Strzegowo 06-445). zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  a moja Staro!

  jo.. (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

  Moja staro godo chopie siod byś na życi a niy litoł jak modziki i co jak mom sie zgłosić ny poradza niy chca nachytać....

  Plebiscyty

  Aktywny Senior. Poszukiwani zwyczajni niezwyczajni 60+

  Aktywny Senior. Poszukiwani zwyczajni niezwyczajni 60+

  Najlepszy Uniwersytet Trzeciego Wieku

  Najlepszy Uniwersytet Trzeciego Wieku