MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Bez prądu w śląskim. Gdzie 26.05 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Czy są planowane wyłączenia prądu w śląskim 26.05? W artykule znajdziesz listę miejsc, w których mogą nastąpić przerwy w dostawie prądu 26.05. Warto wiedzieć wcześniej o zaistnieniu takiej sytuacji. Szczególnie jeśli pracujesz lub uczysz się zdalnie. Najczęstszą przyczyną planowanych wyłączeń prądu są budowy, remonty oraz modernizacje sieci.

Spis treści

Gdzie obecnie (26.05 14:03) nie ma prądu w śląskim?

powiat częstochowski

w miejscowości Wyrazów
26.05 od godz. 13:03 do 16:00


w miejscowości Wyrazów
26.05 od godz. 13:04 do 16:00


powiat gliwicki

Miejscowość Przyszowice
26.05 od godz. 13:03 do 15:15


powiat kłobucki

Albertów
26.05 od godz. 13:20 do 15:00


26.05 od godz. 13:22 do 15:00


26.05 od godz. 13:23 do 15:00


Wilcza Góra dz. nr 93, 95, 97, 99
26.05 od godz. 13:23 do 15:00


powiat lubliniecki

Strzebiń dz. nr 37, 38
26.05 od godz. 13:24 do 15:00


Sadów gm. Koszęcin dz. ewid. 92
26.05 od godz. 13:45 do 15:00


powiat myszkowski

Farma Fotowoltaiczna Borzykowa
26.05 od godz. 13:04 do 16:00


powiat zawierciański

Goleniowy ul. Tadeusza Kościuszki działka AR_2.479/1
26.05 od godz. 13:06 do 16:00


Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ul. Marzeń na odcinku od ul. Solskiego do ul. Rydlka, Wiślana na odcinku od nr 22 do nr 54, Dygasińskiego nr 20, 25, Wapienna nr 81, 83, 99, 101, Modrzejewskiej na odcinku od ul. Wiślanej do ul. Rydla, Solskiego nr parzyste na odcinku od nr 6 do nr 44 oraz nr 5, 11,13, 21, 23, 25,
27.05 od godz. 7:30 do 15:00


Bielsko-Biała ul. Sternicza nr 12, 28 seg. B oraz sklep "Delikatesy Anna", Michałowicza nr 87,
28.05 od godz. 7:00 do 15:00


Bielsko-Biała ul. Żeleńskiego na odcinku od nr 67, 65A do końca ulicy, Odrzańska nr 76A, 78, 80, 68B, 137, Leśna nr 21F, 25C,
28.05 od godz. 9:00 do 12:00


Bielsko-Biała ul. Żeleńskiego na odcinku od nr 67, 65A do nr 114, 119, Leśna nr 21F, 25C,
28.05 od godz. 12:00 do 16:00


Bielsko-Biała ul. Bierna na odcinku od ul. Górskiej do nr 6, Jeleniowa nr 4 ,6, 7, Błońska, Górska na odcinku od nr 75 do ul. Złoty Potok, Pikowa, Wspólna nr 94, 115, 125, Pliszek na odcinku od ul. Górskiej do nr 15, Przepiórek na odcinku od ul. Górskiej do nr 16, Zawodzie nr 9F, 9H,
31.05 od godz. 9:00 do 16:00


Bielsko-Biała ulica Dziewanny nr 74, 76,
28.08 od godz. 8:00 do 15:00


Chorzów

Chorzów: Rycerska or 2 do 16 nr parzyste, Kościuszki nr 52.
28.05 od godz. 7:30 do 13:00


Chorzów: Stefana Batorego 29 A.
29.05 od godz. 7:00 do 15:00


Chorzów: Jana Kasprowicza od 1 do 27 a nr nieparzyste i od 2 do 34 nr parzyste, Bożogrobców od 1 do 27 nr nieparzyste, Okrzei od 1 do 9 nr nieparzyste.
1.06 od godz. 6:30 do 9:00


Częstochowa

Częstochowa ul. Orkana 22/26
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa: ul. Skośna 1 oraz 5, 7 i 12, ul. Prosta od 6 do 22 i od 3 do 19, ul. Pusta 14, 16, 16A, ul. Kącik
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


Krzykawka ul. Nowa działka obok nr 7
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Częstochowa: ul. Prusa od 1/3 do 7 i 4 oraz 8A, ul. Zamenhofa 17/19, 21, 22, 24
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa ul. Gazowa 4/6
2.06 od godz. 7:00 do 14:00


Gliwice

Gliwice: Chorzowska 9 - GARAŻE.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Raciborska od 17 do 19.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Kozielska od 56 do 72C oraz od 78 do 112.
31.05 od godz. 8:00 do 18:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Sadowa 28.
28.05 od godz. 9:00 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: Józefa Bema do 7B, Powstańców od 274 do 299.
30.05 od godz. 22:00 do 23:50


Jaworzno

Jaworzno ul. Podgórska od nr 2 do nr 6H
28.05 od godz. 8:30 do 11:30


Jaworzno, Urzędnicza 3
29.05 od godz. 8:00 do 10:00


Jaworzno, Na Stoku od 85 do 103, od 70 do 40A, Pszeniczna 4, Dębnicka 20, 22
29.05 od godz. 8:00 do 16:00


Katowice

Katowice: Ziołowa nr 43, 43 a, b, 46, Zakątek od 27 do 39 d obie strony.
27.05 od godz. 8:00 do 9:00


Katowice: Warmińska nr 9, 11, 11 a, b, c, 13, 13 a, b, c, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19 a, b, c, 20, 27, 27 a, b, Bronisławy od 19 do 25 nr nieparzyste, Medyków nr 27 szkoła, plac budowy.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice: Sosnowiecka 1 - 2, 17.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Katowice: Grunwaldzki nr 4, 4 a, b, c.
29.05 od godz. 8:00 do 12:00


Katowice: Bolesława Chrobrego nr 9, 13, 17, 21, 23, wodny plac zabaw.
29.05 od godz. 9:00 do 11:00


Mysłowice

Mysłowice ul. Kryształowa 5D
27.05 od godz. 9:00 do 12:00


Imielin ul. Podłuże od nr 2 do nr 8B, od nr 11 do nr 17 ul. Bukowa od nr 4 do nr 16A, od 7 do 13A, ul. Imielińska 195,195D oraz ZK BDJ/46/244; ul. Chełmska od nr 4 do nr 12 oraz ZK RD5/46/246, BDJ135110 od nr 5 do nr 15 oraz ZK BDJ135102, RD8/46/67, BDJ135098, RD5/46/172.
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice ul. Szelburg Zarębiny 16, 18, ul. Marii Kownackiej 10 - 12 Numer złącza ZK - Nr BDJ 127206 (ZK BDJ/25/8163) ; ZK- Nr BDJ 158469 (ZKBDJ/ 25/ 8164)
31.05 od godz. 9:00 do 14:00


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Szybowa Mała , Łokietka , Słowiańska , Główna , Światowida.
29.05 od godz. 8:00 do 12:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Górnośląska 18, stacja benzynowa CIRCLE, supermarket Intermarche.
27.05 od godz. 7:30 do 13:00


Ruda Śląska: Brygadzistów 2-4b, 7-7b.
28.05 od godz. 7:30 do 13:00


Ruda Śląska: Kopalniana i Sztygarska garaże, ogródki działkowe.
29.05 od godz. 7:30 do 13:00


Rybnik

Rybnik: Strzelecka 76 do 87, Nadbrzeżna 9C do 59A, Wielopolska 4 do 6, Pod Wałem 65A.
27.05 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik: Stawowa 63G do 63K, Ptasia 6A do 6K, 8A do 8E, 10A i 10B.
28.05 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik: Stawowa 1 do 3, 19 do 52, Krucza, Orla, Ptasia 12 do 34, Wronia.
28.05 od godz. 7:00 do 15:00


Rybnik: Józefa Szulika 39 do 41, Jankowice: Rybnicka 44 do 77.
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Rybnik: kard. Bolesława Kominka 11.
29.05 od godz. 8:00 do 14:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Sztygarska od numeru 2 do numeru 46 ul. Wąska od numeru 1 do numeru 36 , Ogródki Działkowe Róża ul. Armii Krajowej od numeru 3 do numeru 61
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Tychy

Tychy: św. Józefa, Jutrzenki, Jurajska.
27.05 od godz. 9:00 do 10:30


Tychy: Cmentarna, Dzwonkowa od 78 a do 130 , od 83 do 149.
28.05 od godz. 9:00 do 13:00


Zabrze

Zabrze: Rogoźnicka 28-28f, Familijna.
27.05 od godz. 8:00 do 11:00


Zabrze: Wolności 315.
28.05 od godz. 8:00 do 11:00


Zabrze: Łowiecka 26, 27.
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


Zabrze: Jaskółcza tablica świetlno-informacyjna DTŚ, przepompownia.
29.05 od godz. 8:00 do 11:00


Zabrze: Józefa Rymera 38, 40, 42, 69.
29.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat bielski

Kobiernice ulica Żywiecka, Górska, Leśna.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Bestwina ul. Ludowa, Gospodarska, Hallera, Godynia, Krakowska od nr 174 do nr 48 i od ul. Szkolna do nr 29, Kościelna, Plebańska, Pod Magówką, Zacisze, Ogrodnicza, Dolna, Graniczna, Witosa, Okrężna, Sikorskiego, Wielodroga,
Kaniów ul. Ludowa, Poziomkowa,
Bestwinka ul. Witosa, Młyńska, Olchowa, Jarzębinowa,
28.05 od godz. 8:00 do 10:00


Czechowice-Dziedzice ul. Sobótki, Wałowa, Chałupnicza, Szymańskiego, Braterska, Ochodzka, Dożynkowa, Bratnia, Chopina, Brzeziny, Wierzbowa, Księża Grobel, Stawowa, Potoczna, Ligocka, Zaplecze, Wodna, Spokojna, Zajęcza,
Ligota ul. Sokoły, Czyżyków, Stawiska, Włościańska, Rakowa, Koło, Rybacka, Żabia, Bory, Czechowicka, Ochodzka,
28.05 od godz. 11:00 do 13:00


Czechowice-Dziedzice ul. Barlickiego, Niepodległości od nr 59 i 74 do nr 71 i 82, Sobieskiego od nr 29 i 42, Prusa,
29.05 od godz. 8:00 do 8:30


Czechowice-Dziedzice ul. Barlickiego nr 4, 6, 8, 20, Niepodległości od nr 73 do nr 79, Legionów nr 125, Wąska do nr 11,
29.05 od godz. 8:00 do 14:00


Czechowice-Dziedzice ul. Barlickiego, Niepodległości od nr 59 i 74 do nr 71 i 82, Sobieskiego od nr 29 i 42, Prusa,
29.05 od godz. 13:30 do 14:00


powiat bieruńsko-lędziński

Bieruń: Skowronków od nr 19 do nr 71.
27.05 od godz. 7:00 do 15:00


Bieruń: Dyrdy 31b, Promienna 1, 2, Nadbrzeżna od 1 do 17, od 2 do 22, Andrzeja Mielęckiego od 1 do 25, od 2 do 70.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Lędziny: Gronowa, Lipowa od 1 do 23, od 2 do 22, Leśna.
28.05 od godz. 8:00 do 12:00


Bieruń: Kwarcowa, Warszawska od 43 do 83 , od 48 do 62, Krzemowa 4, Dolomitowa, Skalna, Wojciecha Bogusławskiego 27, 29, 31 , 34, od 47do 67, Kamienna od 1 do 37 , od 2 do 62.
29.05 od godz. 8:00 do 12:00


powiat będziński

Przeczyce ul. Łąkowa odbiorcy zasilani ze złączy ZK 6231 i ZK 5521
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


Ożarowice ul. Podłączna od nr 26 do końca, Topolowa, Sosnowa, Jagodowa.
Bibiela ul. Starowiejska, ubojnia drobiu oraz firmy zlokalizowane przy tej ulicy
28.05 od godz. 9:30 do 15:00


Będzin ul. Wygodzkiego, Wesoła, Słoneczna, Pola nr 2, Rutki Laskier od nr 11 do nr 49
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Wisła ulica Kamienna, Bursche
27.05 od godz. 7:30 do 15:00


Brenna ulica Leśnica, Górecka, Wyzwolenia, Leśników 1
27.05 od godz. 8:00 do 11:00


Zabłocie ulica Bielska od ulicy poddane do ulicy Solanki, Brzegowa
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Brenna ulica Wyzwolenia, Leśna
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Wisła ulica Jarzębata
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Cieszyn ulica Bielska 108-150A, 117-147, 163H, 163F; Czereśniowa, Morelowa, Kwiatowa, Sadowa, Kępna 3-11
27.05 od godz. 8:30 do 13:00


Cieszyn ulica Bielska 96, 114A, Czereśniowa, Sadowa, Ustrońska nr 2-20, 5-45, Wronia 42, 43, 45, 55, Wiśniowa
27.05 od godz. 8:30 do 13:00


Wisła ulica Kamienna
28.05 od godz. 7:30 do 15:00


Ustroń ulica Ślepa 62,62a
28.05 od godz. 7:30 do 15:00


Ustroń ulica Ślepa

28.05 od godz. 8:00 do 15:00


Ustroń ulica Działkowa, Szkolna, Spokojna, Mokra
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


Kończyce Wielkie ulica Cieszyńska 9-43, 30-56, Długa 40-54, 45-61, Statek
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Brenna ulica Tłoczki, Horzelica
29.05 od godz. 8:00 do 12:00


Ochaby Wielkie ulica Baranowicka, Rodzinna, Główna
29.05 od godz. 8:00 do 15:00


Brenna ulica Tłoczki,
29.05 od godz. 8:00 do 16:00


powiat częstochowski

Olsztyn: ul. Asnyka, ul. Mickiewicza, ul. Norwida, ul. Żwirki i Wigury od 34 do 64 i od 14 do 42, ul. Kolejowa od 13 do 39 i od 10 do 36, ul. Prostopadła, ul. Prusa od 13 do 37 i od 14 do 42, ul. Sienkiewicza od 13 do 31 od 22 do 50, ul. Zachodnia.
27.05 od godz. 8:00 do 11:00


Wierzchowisko,
ul. Długa od nr 151 do nr 219 i od nr 122 do nr 180,
ul. Olchowa nr 7 i 9,
ul. Ogrodowa nr 6
27.05 od godz. 8:00 do 16:00


Olsztyn ulice Napoleona, Zielona od nr 49 do 64 i od nr 58 do nr 66, Ogrodowa od nr 2 do nr 20 i nr 1, Combika od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 6, Karlińskiego od nr 17 do nr 39 i od nr 12 do nr 54, Kuhna od 31 do końca, Piaskowa, Botaniczna od nr 15 do nr 57 i od nr 8 do nr 54, Cicha, Św. Puszczy.
27.05 od godz. 11:15 do 11:45


Olsztyn, ulice Napoleona, Zielona od nr 49 do 64 i od nr 58 do nr 66, Ogrodowa od nr 2 do nr 20 i nr 1, Jana Combika od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 6, Karlińskiego od nr 17 do nr 39 i od nr 12 do nr 54, Kuhna od nr 31 do końca, Piaskowa, Botaniczna od nr 15 do nr 57 i od nr 8 do nr 54, Cicha, Św. Puszczy.
27.05 od godz. 11:30 do 15:00


Olsztyn ulice Napoleona, Zielona od nr 49 do 64 i od nr 58 do nr 66, Ogrodowa od nr 2 do nr 20 i nr 1, Combika od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 6, Karlińskiego od nr 17 do nr 39 i od nr 12 do nr 54, Kuhna od 31 do końca, Piaskowa, Botaniczna od nr 15 do nr 57 i od nr 8 do nr 54, Cicha, Św. Puszczy.
27.05 od godz. 14:45 do 15:15


Miejscowość Gorzelnia
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Aleksandrów.
29.05 od godz. 8:00 do 13:00


Koniecpol: ul. Tarchalskiego dz. nr 8595/8
29.05 od godz. 13:00 do 14:30


powiat gliwicki

Łany: Kasztanowa 2 i od 3 do 7, ul. Pyskowicka od 36 do 2, 3 i 7 ul. Ogrodowa, ul. Strażacka.
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Toszek: Górnośląska Od 2 do 18 oraz od 11 do 31, Dworcowa Od 18 do 22, Ludowa Od 19 do 25.
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Błażejowice: Wiejska.
29.05 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kłobucki

Krzepice ul. Magreta
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Miedźno ul. Łąkowa, Wyzwolenia.
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Miedźno ul. Dębowa, Łąkowa od nr 53 do nr 107 nieparzyste i od nr 56 do nr 96 parzyste
28.05 od godz. 8:00 do 17:00


powiat lubliniecki

Kochcice ul. Pogodna nr 11, nr 15, dz. nr 2473/149 (ZK-11029)
27.05 od godz. 8:00 do 13:00


Potępa: Wrzosowa ul. Osada Żyłka, Polna Od 8 do 16 oraz od 11 do 27, Jaśminowa, Lawendowa, Poziomkowa, Lubliniec: Stalmacha 5, Harcerska, Kokotek Od 6 do 74, Pusta Kuźnica.
27.05 od godz. 8:00 do 14:00


Jeżowa ul. Asfaltowa od nr 1 do nr 11
27.05 od godz. 9:00 do 13:00


Pawonków ul. Kwiatowa od nr 15 do nr 26.
27.05 od godz. 9:00 do 14:00


Lubliniec ul. Wiejska dz. nr 1102/6 (ZK10872)
28.05 od godz. 8:30 do 13:30


Bukowiec ul. Łukasiewicza dz. nr 1803 (ZK-07744)
29.05 od godz. 9:00 do 14:00


powiat mikołowski

Orzesze: Czarnieckiego, Pisarka, Widokowa.
28.05 od godz. 9:00 do 14:00


powiat myszkowski

Myszków, ul. Konopnickiej od Nr 9 do Nr 21 i od Nr 16 do Nr 22, ul. Broniewskiego od Nr 12 do Nr 20 i od Nr 7 do Nr 21, ul. Orzeszkowej od Nr 2 do Nr 12 i od Nr 7 do Nr 17 oraz ul. Asnyka Nr 8
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


powiat raciborski

Tworków: Księdza Bonczyka, Miarki, Boczna, Bolesławska, Młyńska, Raciborska, Stawowa, Główna, Nowa, Księdza Gregora, Różana, Księdza Doktora Weltzla, Zachodnia, Krzyżanowska, Mickiewicza, Wypoczynkowa, Drzymały, Długa, Kwiatowa, Południowa, Świętego Jana, Parkowa, Kopernika, Sportowa, Ogrodowa, Słoneczna, Wąska, Świętego Urbana, Bieńkowice: Niwkowa, Szkolna, Dębowa, Łąkowa, Pomnikowa, Ogrodowa, Odrzańska, Raciborska, Myśliwska.
27.05 od godz. 7:00 do 9:00


Bojanów: Szkolna, Krzanowicka, Raciborska od 1 do 31, od 2 do 20, Polna, Łąkowa 7, 10, 18, 22, 24, Powstańców Śląskich, Poprzeczna, Okrężna, Tylna, Wojnowicka 1, 4, Borucka od 1 do 17, od 2 do 24.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Tworków: Księdza Bonczyka, Miarki, Boczna, Bolesławska, Młyńska, Raciborska, Stawowa, Główna, Nowa, Księdza Gregora, Różana, Księdza Doktora Weltzla, Zachodnia, Krzyżanowska, Mickiewicza, Wypoczynkowa, Drzymały, Długa, Kwiatowa, Południowa, Świętego Jana, Parkowa, Kopernika, Sportowa, Ogrodowa, Słoneczna, Wąska, Świętego Urbana, Bieńkowice: Niwkowa, Szkolna, Dębowa, Łąkowa, Pomnikowa, Ogrodowa, Odrzańska, Raciborska, Myśliwska.
28.05 od godz. 7:00 do 9:00


Krzyżanowice: Łąkowa 20A, 22, 24, 25, Mickiewicza, Wyzwolenia 2, 3, 5, 7.
29.05 od godz. 8:00 do 15:00


Tworków: Dworcowa od skrzyżowania z Zamkową do 25A, Parkowa 2, 4, 6, 8.
31.05 od godz. 8:00 do 15:00


Zabełków: Okrężna, Rymera, Długa od 1 do 26, Zagumnie 1D, Piesza, Nowa od kościoła do ul. Wiejskiej w Rudyszwałdzie, Domowa, Rudyszwałd: Zabełkowska 1.
1.06 od godz. 8:00 do 10:00


powiat rybnicki

Pstrążna: Wyzwolenia od 60 do 44 i 53 do 37, ks. Pawła Hojki, Słoneczna, Łąkowa.
28.05 od godz. 7:00 do 18:00


Lyski: Dworcowa 7 do 11, Powstańców 7A do 16A, Wygony 1 do 13.
31.05 od godz. 7:00 do 11:00


Książenice: Księdza Pojdy Pojdy 128F do 129.
31.05 od godz. 8:00 do 13:00


Sumina: Polna 19 do 21, Rybnicka 1 do 6, Sportowa 1 do 9, Lyski: Sportowa 5 do 24
83A do 87, Rybnicka 1 do 48.
31.05 od godz. 11:00 do 14:00


powiat tarnogórski

Radzionków: św. Wojciecha od 121 do 147.
27.05 od godz. 8:00 do 15:00


Koty: Potępska Od 2 do 18 oraz od 1 do 45, Tarnogórska Od 2 do 20 oraz od 1 do 9, Szkolna Od 1 do 31 oraz od 2 do 24, Księdza Henryka Gawelczyka, Leśna, Stawowa, Szpaków, Klonowa, Piaskowa, Starowiejska, Sikorek, Topolowa, Sosnówka, Ogrodowa, Lubliniecka 2.
28.05 od godz. 8:00 do 14:00


Hanusek: Bolesława Chrobrego od 79 do 103, od 42 do 72, Jeziorek.
28.05 od godz. 8:00 do 16:00


Kalety - Miotek ul. Miła nr 15, dz. nr 1270/151 (ZK06321), dz. nr 1075/145 (ZK10517)
28.05 od godz. 9:00 do 14:00


Dąbrowa Wielka, Dąbrowa Mała i Kolonia Woźnicka
28.05 od godz. 9:30 do 15:00


powiat wodzisławski

Gorzyce: Wyzwolenia do budynku 59, Juliusza Słowackiego za budynkiem 12, Średnia cała.
27.05 od godz. 8:30 do 12:00


Wodzisław Śląski: Przemysława 8A, 8B, 8C.
27.05 od godz. 8:30 do 14:00


Gorzyczki: Leśna Za budynkiem 16 do Polnej.
27.05 od godz. 11:00 do 14:30


Połomia: Centralna Szkolna.
28.05 od godz. 7:00 do 9:00


Godów: Polna, Zawadzka, 1 Maja Od Gołkowic do budynków 32 i 37, Stawowa, Gołkowice: Podlaska, Dębina, Jana III Sobieskiego, Leśna, Rzeczna, Strażacka, Wyzwolenia, 1 Maja budynków 97 i 92, Cmentarna, Borowicka, Powstańców Śląskich, Celna do budynku 16.
28.05 od godz. 10:00 do 11:30


Wodzisław Śląski: Olszyny.
29.05 od godz. 8:00 do 19:00


Gorzyce: Polna 21 Dom przyjęć i Pompownia.
29.05 od godz. 8:30 do 12:00


Wodzisław Śląski: Przemysława 8C, 8D, 8E, Mieszka garażę.
29.05 od godz. 8:30 do 14:00


Gorzyce: Rybnicka 55 i 55A, Wyzwolenia 1, 3, 5, Polna Cała bez 21.
29.05 od godz. 11:00 do 14:30


Mszana: Wesoła 4 do 28, Wodzisławska od 17 do 83 , Chabrowa 24 do 26, Wiśniowa 1 do 7.
29.05 od godz. 22:00 do 23:50


Gorzyce: Wyzwolenia Za budynkiem 59 do Leśnej, Gorzyczki: Kwiatowa, Zdrojowa, Spacerowa, Leśna do budynku 20, Kopalniana Za budynkiem 29 do Leśnej.
31.05 od godz. 8:30 do 12:00


Gorzyce: Wyzwolenia Za budynkiem 59 do Leśnej, Gorzyczki: Kopalniana Nowy dom z dojazdem od 23B.
31.05 od godz. 11:00 do 14:30


Pszów: Żużlowa Żużlowa, Łanowa, Kolberga od nr 103 do 139, w RZUCHOWIE przy ulicy Pszowskiej 22, 24.
31.05 od godz. 22:00 do 23:50


powiat zawierciański

Huta Szklana , Pradła Bugaj, Siemiężyce Dołki
28.05 od godz. 8:00 do 17:00


Huta Szklana , Pradła Bugaj, Siemiężyce Dołki
29.05 od godz. 8:00 do 17:00


Żory

Żory: Harcerzy Buchalików 32B
32C, Lazurowa 2 do 21, Wiśniowa 4 do 11, Rybnicka 202D do 234, ks. Antoniego Masarczyka 3 i 7.
29.05 od godz. 7:00 do 15:00


Żory: Rybnicka 103 do 123, Wspólna 2 do 14.
31.05 od godz. 7:00 do 14:00


powiat żywiecki

Łodygowice ulica Pocztowa od stacji transformatorowej do ulicy Żywieckiej, Kolejowa do nr 18, Strażacka do nr 12, Wiśniowa, Żywiecka od ulicy Pod Grapą do ulicy Stefana Żeromskiego, Żeromskiego do nr 6 parzyste oraz nr 11, 15, 17, Pod Grapą, Magazynowa nr 7, 8, 9, 10 oraz odbiorca za budynkiem nr 5, Dworcowa, Ogrodowa
28.05 od godz. 8:00 do 13:00


Korbielów ulica Pod Weską od nr 86 do 116 oraz od nr 107 do 127, Kolancorzowa, Widokowa, Beskid
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


Złatna przysiółek Ciapkówka
28.05 od godz. 8:00 do 15:00


Międzybrodzie Bialskie ulica Żywiecka od Okrąglaka do Orionówki ,Wiosenna, Orionistów.
28.05 od godz. 8:30 do 15:30


Radziechowy ulica Główna od ulicy Akacjowej do Słonecznej, Akacjowa, Wałowa plac Pieronków, Łukowa, Słoneczna
29.05 od godz. 9:00 do 11:00


Radziechowy ulica Główna od Urzędu Gminy w górę do ulicy Nowej wraz z ulicami przyległymi, Bank, Urząd Gminy, sklep Dino, Stanowa, Rolnicza, Wspólna od ulicy Modrzewiowej w lewo, okolice starego młyna
29.05 od godz. 9:00 do 11:00


Wieprz osiedle Pod Górkami
29.05 od godz. 9:00 do 11:00


Łękawica ulica Za Wodą od nr 31 do 45, Mleczna od nr 1 do 3, Kalinowa od nr 1 do 6
4.06 od godz. 8:00 do 15:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!