Drugi koncert NowOsiecka w Katowicach w Spodku 28.11. Uwaga...

  Drugi koncert NowOsiecka w Katowicach w Spodku 28.11. Uwaga na oszustów LISTA ARTYSTÓW

  DN

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Natalia Przybysz
  1/9
  przejdź do galerii

  Koncert nowOsiecka odbędzie się w Katowicach w Spodku. Jedną z gwiazd będzie Natalia Przybysz ©Karolina Misztal

  Koncert NowOsiecka w Katowicach cieszy się tak wielkim powodzeniem, że organizatorzy postanowili zorganizować drugi koncert i wynająć większą salę, aby pomieścić wszystkich chętnych. 1400 biletów na pierwszy koncert rozeszło się w kilkanaście minut, więc będzie drugi, w Spodku. Bilety są w sprzedaży od 28.10. i jeszcze można je kupić. Kosztują 60, 70 i 90 złotych. Uważajcie na oszustów, którzy oferują bilety.
  Projekt „nowOsiecka” to koncert, podczas którego znani polscy artyści wykonają piosenki Agnieszki Osieckiej w nowych aranżacjach.

  Do udziału w koncercie zaproszenie przyjęli między innymi: Brodka, Mela Koteluk, L.U.C, Natalia Grosiak, Piotr Rogucki, Natalia Przybysz, The Dumplings, Misia Furtak, Krzysztof Zalewski, Czesław Śpiewa. Koncert organizuje firma DINKS Krzysztofa Krota.

  Drugi koncert nowOsiecka w Katowicach


  Najpierw zaplanowano jeden koncert, 27 listopada 2016 w NOSPR. Sprzedaż biletów zaczęła się 20 września i potrwała... kilkanaście minut. Zapadła decyzja, że będzie drugi koncert, tym razem w Spodku, dzień później, czyli 28 listopada, o godzinie 20.

  Sprzedaż biletów na stronie ticketpro.pl rozpoczęła się 28.10.2016 i w poniedziałek 31.10 o godz. 8.30 były jeszcze dostępne. Na dodatek są tańsze niż te do NOSPR: kosztują 60 (strefa niebieska), 70 i 90 złotych (strefa czerwona). Te po 70 zł to bilety stojące na płytę. Przypomnijmy, bilety na koncert do NOSPR kosztowały 100, 120 i 140 złotych.

  Były towarem tak pożądanym, że na na stronie internetowej NOSPR pojawiło się nawet ostrzeżenie przed oszustami.

  Uważajcie na oszustów  "Szanowni Państwo,
  Ogromne zainteresowanie, jakim cieszy się koncert NowOsiecka, który odbędzie się 27 listopada br. w NOSPR stał się również pożywką dla oszustów. Docierają do nas informacje o próbach wyłudzenia pieniędzy pod pretekstem sprzedaży biletów na wspomniany koncert, oferty pojawiają się na portalach społecznościowych a proponowane ceny biletów znacznie przekraczają ich realną wartość. Niniejszym chcemy Państwa ostrzec przed dokonywaniem zakupu biletów z niepewnego źródła.
  Proponowane ceny biletów znacznie przekraczają ich realną wartość
  Informujemy także, że zgodnie z Art. 133 par.1 Kodeksu wykroczeń kto nabywa w celu odprzedaży z zyskiem bilety wstępu na imprezy artystyczne, rozrywkowe lub sportowe albo kto bilety takie sprzedaje z zyskiem, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny."


  Wiadomo też, to w Spodku mają wystąpić nowi artyści (lista poniżej)
  • 1. Natalia Grosiak
  • 2. Czesław Śpiewa
  • 3. L.U.C
  • 4. The Dumplings
  • 5. Piotr Rogucki
  • 6. Natalia Przybysz
  • 7. Misia Ff
  • 8. Kayah
  • 9. Skubas
  • 10 Łona i Webber
  • 11. + chór + orkiestra dęta + goście specjalni  Jak zapewniają organizatorzy, usłyszymy kilkanaście najpiękniejszych piosenek Agnieszki Osieckiej przygotowanych przez artystów prezentujących różne gatunki muzyczne, w ich ulubionej konwencji. Dobór utworów pozostaną tajemnicą do samego końca, jednak ciekawość życia Agnieszki Osieckiej, nieustannie poszukującej inspiracji twórczej, podróżniczki i fotografa, zapewnią moc emocji i wzruszeń.

  27.11 w NOSPR zaplanowano jeszcze jeden koncert poświęcony Agnieszce Osieckiej: Osiecka Masterclass. Będzie to prezentacja najbardziej znanych utworów artystki w aranżacjach symfonicznych, przygotowanych przez Adama Wesołowskiego - wybitnego kompozytora, pianistę, dyrygenta, jednocześnie założyciela i dyrektora artystycznego Festiwalu im. Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego. Po raz pierwszy zostaną one wykonane przez Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia przy wsparciu czołowych polskich wokalistów: Anny Jurksztowicz, Anity Lipnickiej, Małgorzata Ostrowskiej, Magdy Umer, Marka Piekarczyka, Stanisław Soyki i innych. Na ten koncert też nie ma już biletów.  *Sprawdź, czy możesz zostać policjantem TEST PSYCHOLOGICZNY
  *Kierowca przejechał kobietę na pasach i uciekł. Szukają go internauci i policja
  *POLECAMY: Najlepsze kawiarnie w Katowicach to nie tylko dobra kawa
  *Gliwice miastem przyszłości, a jednak brakuje 9 rzeczy ZOBACZ
  *Kibolska zadyma w Zabrzu ZDJĘCIA I WIDEO tylko dla dorosłych
  *Ściągnąłeś film z torentów? Pójdziesz do więzienia. Policja namierza internautów
  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  DZ poleca

  Najlepsze studniówki 2019: szalona zabawa

  Najlepsze studniówki 2019: szalona zabawa

  Porozmawiaj z Rybką MiniMini na żywo na ekranie!

  Porozmawiaj z Rybką MiniMini na żywo na ekranie!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Zobaczcie, jak mieszkają polscy milionerzy ZDJĘCIA

  Zobaczcie, jak mieszkają polscy milionerzy ZDJĘCIA