GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:0. Katowiczanie wygrali w dziesiątkę ZDJĘCIA

GKS Katowice, ku radości swoich kibiców, wygrał z Chrobrym  [polecane]23892789,23891347,23886929,23879973;1;Nie przeocz[/polecane][polecane]23351335;1;Zobacz także[/polecane][polecane]23884963,23879801,23843677,23875805;1;Musisz to wiedzieć[/polecane] [promo]1893;1;Bądź na bieżąco i obserwuj [/promo]
GKS Katowice, ku radości swoich kibiców, wygrał z Chrobrym [polecane]23892789,23891347,23886929,23879973;1;Nie przeocz[/polecane][polecane]23351335;1;Zobacz także[/polecane][polecane]23884963,23879801,23843677,23875805;1;Musisz to wiedzieć[/polecane] [promo]1893;1;Bądź na bieżąco i obserwuj [/promo] Lucyna Nenow / Polska Press
Piłkarze GKS Katowice pokonali Chrobrego Głogów 1:0 w spotkaniu 13. kolejki Fortuna 1. Ligi. Bohaterem meczu był Jakub Arak, który najpierw strzelił bramkę dla gospodarzy, a następnie został wyrzucony z boiska i katowiczanie kończyli ten pojedynek w dziesiątkę. Zobaczcie zdjęcia z meczu GKS Katowice - Chrobry Głogów.

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:0. Katowiczanie wygrali w dziesiątkę

Piłkarze GKS Katowice przerwali passę siedmiu meczów Chrobrego bez porażki i pokonali na Bukowej zespół z Głogowa. Bohaterem spotkania był Jakub Arak.

Pozyskany przed sezonem z Rakowa 27-letni napastnik w poprzednim meczu ze Skrą strzelił swojego pierwszego gola w barwach GKS, a teraz również przesądził o wygranej drugiej z rzędu wygranej katowiczan.

W I połowie pierwsi dobrą okazję do zdobycia bramki mieli goście. Znany w naszym regionie z gry w Tychach Sebastian Steblecki nie wykorzystał jednak sytuacji sam na sam z Dawidem Kudłą. W odpowiedzi potężnie z rzutu wolnego uderzył Adrian Błąd i piłka trafiła w słupek bramki Chrobrego.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU GKS KATOWICE - CHROBRY

Zwycięski gol padł w 58 minucie spotkania na Bukowej. Arak w zamieszaniu wyłuskał piłkę w polu karnym rywala i spokojnie skierował piłkę pod poprzeczkę bramki Chrobrego.

Później napastnik katowiczan w odstępie pięciu minut ukarany został dwoma żółtymi kartkami i w 79 minucie został wyrzucony z boiska. Grający w dziesiątkę gospodarze utrzymali prowadzenie do końcowego gwizdka.

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:0 (0:0)