MISTRZOWIE URODY - Znamy laureatów wojewódzkich!

Akcja specjalna MISTRZOWIE URODY
W środę, 25 października zakończyło się głosowanie w miastach i powiatach województwa śląskiego! Wyłoniliśmy w nich: Fryzjera Roku, Kosmetologa Roku, Salon Fryzjerski Roku, Salon Kosmetyczny Roku i Salon Stylizacji Paznokci Roku. Laureaci w każdej z tych kategorii zdobyli awans do drugiego etapu głosowania - wojewódzkiego finału, w którym poznamy najlepszych w całym regionie. Głosowanie w finale wojewódzkim zaczęło się w sobotę, 28 października i trwało do piątku, 10 listopada do godz. 22.00.

Zobacz wyniki głosowania w finale wojewódzkim:

Fryzjer Roku
Kosmetolog Roku
Salon Fryzjerski Roku
Salon Kosmetyczny Roku
Salon Stylizacji Paznokci Roku
Wizażysta Roku
Masażysta Roku
Barber Roku
BEAUTY FAIR

to największa impreza targowa w Polsce skierowana do branży kosmetyki profesjonalnej i stylizacji paznokci. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku Branżowe Targi Kosmetyczne BEAUTY FAIR odbędą się w sobotę i w niedzielę, 25-26 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i mają niezwykle atrakcyjny program.

MISTRZOWIE URODY - Znamy laureatów wojewódzkich!

Nagrody dla mistrzów

Targom BEAUTY FAIR towarzyszy wielki plebiscyt, w którym głosami klientów wybierani są najlepsi fryzjerzy i kosmetolodzy, a także salony fryzjerskie, salony kosmetyczne oraz salony stylizacji paznokci. Można też głosować na Wizażystę Roku, Barbera Roku i Masażystę Roku. Zwycięzcy w każdej kategorii plebiscytu odbiorą dyplomy i nagrody na scenie BEAUTY STAGE podczas Targów BEAUTY FAIR. W sobotę, 25 listopada wręczymy nagrody w kategoriach Kosmetolog Roku, Salon Kosmetyczny, Salon Stylizacji Paznokci, Fryzjer Roku, Berber Roku oraz Salon Fryzjerski Roku, a w niedzielę, 26 listopada w kategoriach Masażysta Roku i Wizażysta Roku.

Dwa etapy głosowania

Plebiscyt trwa dwuetapowo. Najpierw głosowanie odbyło się w miastach i powiatach województwa śląskiego, gdzie kandydaci walczyli o tytuły: Fryzjer Roku, Kosmetolog Roku, Salon Fryzjerski Roku, Salon Kosmetyczny Roku, Salon Stylizacji Paznokci Roku. Laureaci w każdej z tych kategorii zdobyli awans do drugiego etapu głosowania - wojewódzkiego finału, który wyłoni najlepszych w całym regionie. Niezależnie od głosowania w miastach i powiatach, nagrody zostaną przyznane także w innych, wojewódzkich kategoriach plebiscytu. Nasi Czytelnicy w głosowaniu przyznają tytuły Wizażysta Roku, Barber Roku oraz Masażysta Roku.

Ważne terminy

- Głosowanie w plebiscycie trwało od 29 września.
- W powiatowych kategoriach głosowanie jest prowadzone w dwóch etapach.
- Pierwszy, miejsko-powiatowy etap trwał do środy, 25 października do godz. 22.
- Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansowali do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
- Głosowanie w wojewódzkim finale powiatowych kategorii plebiscytu rozpocznie się w sobotę, 28 października i będzie trwać do piątku, 10 listopada do godz. 22.
- Głosowanie w wojewódzkich kategoriach plebiscytu (Wizażysta Roku, Barber Roku i Masażysta Roku) będzie trwać także do piątku, 10 listopada do godz. 22.

Czekają cenne nagrody!

Fryzjerzy, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie zdobędą:
- tytuł Fryzjera Roku w mieście lub powiecie
- zaproszenie na Targi BEAUTY FAIR
- dyplom wręczany podczas Targów BEAUTY FAIR
- awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

Kosmetolodzy z każdego miasta i powiatu, którzy zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:
- tytuł Kosmetologa Roku w mieście lub powiecie
- zaproszenie na Targi BEAUTY FAIR
- dyplom wręczany podczas Targów BEAUTY FAIR
- zaproszenie na II Kongres Kosmetologiczny, odbywający się 25 listopada podczas Targów BEAUTY FAIR
- awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

W wojewódzkim finale na fryzjera, kosmetologa laureaci, którzy zdobędą najwięcej głosów, otrzymają nagrody:
- zaproszenia na dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Ośrodku Wypoczynkowym MUFLON w Ustroniu

MISTRZOWIE URODY - Znamy laureatów wojewódzkich!

- dwuosobowe zaproszenia na koncert Chóru Aleksandrowa

MISTRZOWIE URODY - Znamy laureatów wojewódzkich!

Zaproszenia do Ośrodka Wypoczynkowego MUFLON w Ustroniu czekają także na zwycięzców w wojewódzkich kategoriach Wizażysta Roku, Barber Roku i Masażysta Roku.
Fryzjer Roku województwa śląskiego otrzyma dodatkowo szkolenie fryzjerskie podczas Targów BEAUTY FAIR a Wizażysta Roku województwa śląskiego zostanie zaproszony do udziału w Make-Up College.

Salony Fryzjerskie, Salony Kosmetyczne oraz Salony Stylizacji Paznokci z każdego miasta i powiatu, które otrzymają najwięcej głosów zdobędą:
- tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku, Salonu Kosmetycznego Roku oraz Salonu Stylizacji Paznokci Roku w mieście lub powiecie
- dyplom wręczany podczas Targów BEAUTY FAIR
- vouchery na reklamę w "Dzienniku Zachodnim" oraz serwisach internetowych www.dziennikzachodni.pl i www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych
Zdobywcy drugich i trzecich miejsc w tych kategoriach otrzymają vouchery na reklamę o wartości 2000 złotych (II miejsce) i 1000 złotych (III miejsce).

Salony Fryzjerskie, Salony Kosmetyczne oraz Salony Stylizacji Paznokci, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim finale plebiscytu zdobędą dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 5000 zł, 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w rankingu.

Zobacz wyniki zakończonego głosowania w miastach i powiatach
KLIKNIJ i wybierz miasto:
Bielsko-Biała i p. bielskiBytom
ChorzówCzęstochowa i p. częstochowski
Dąbrowa G.Gliwice i p. gliwicki
Jastrzębie-ZdrójJaworzno Katowice
MysłowicePiekary Śl.Ruda Śląska
Rybnik i p. rybnickiSiemianowice Śl.
SosnowiecŚwiętochłowice
Tychy i p. bieruńsko-lędziński Zabrze Żory

lub powiat:
będzińskicieszyńskikłobucki
lublinieckimikołowskimyszkowski
pszczyńskiraciborskitarnogórski
wodzisławskizawierciańskiżywiecki

Informacji o akcji udziela Klaudia Łuniewska - tel. 502 499 556.
e-mail: klaudia.luniewska@polskapress.pl.
Regulamin Plebiscytu