Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Oferty pracy w Kolejach Śląskich. Spółka poszukuje nowych pracowników na wolne etaty. Zobacz, jakie stanowiska oferuje!

Monika Jaracz-Świerczyńska
nr ref: NLP.110.26.2023 miejsce pracy: obszar województwa śląskiego rodzaj zatrudnienia: umowa o pracęZadania:– podejmowanie odpowiednich decyzji i przedsięwzięć w przypadku powstania zakłóceń – kierowanie zespołami pracowników przy naprawie i obsłudze taboru kolejowego – przestrzeganie zaleceń dotyczących wykonywania przeglądów technicznych określonych w Dokumentacji Systemu Utrzymania dla poszczególnych typów taboru kolejowego– wykonywanie oględzin technicznych taboru kolejowego – wykonywanie drobnych napraw taboru kolejowego bez wyłączania go z ruchu – dopuszczanie do ruchu taboru kolejowego – wykonywanie próby hamulca zespolonego taboru kolejowego – nadzór nad terminowym zaopatrywaniem Posterunków Rewizji Technicznej i jego pracowników w niezbędne materiały, urządzenia i przyrządy oraz właściwe ich użytkowanie i przechowywanie– nadzór nad wykonywaniem planowych czyszczeń taboru kolejowego, nadzór i kontrola jakości czyszczenia, odbieranie taboru po wykonanym czyszczeniu
nr ref: NLP.110.26.2023 miejsce pracy: obszar województwa śląskiego rodzaj zatrudnienia: umowa o pracęZadania:– podejmowanie odpowiednich decyzji i przedsięwzięć w przypadku powstania zakłóceń – kierowanie zespołami pracowników przy naprawie i obsłudze taboru kolejowego – przestrzeganie zaleceń dotyczących wykonywania przeglądów technicznych określonych w Dokumentacji Systemu Utrzymania dla poszczególnych typów taboru kolejowego– wykonywanie oględzin technicznych taboru kolejowego – wykonywanie drobnych napraw taboru kolejowego bez wyłączania go z ruchu – dopuszczanie do ruchu taboru kolejowego – wykonywanie próby hamulca zespolonego taboru kolejowego – nadzór nad terminowym zaopatrywaniem Posterunków Rewizji Technicznej i jego pracowników w niezbędne materiały, urządzenia i przyrządy oraz właściwe ich użytkowanie i przechowywanie– nadzór nad wykonywaniem planowych czyszczeń taboru kolejowego, nadzór i kontrola jakości czyszczenia, odbieranie taboru po wykonanym czyszczeniu Arch.
Oferty pracy w Kolejach Śląskich. Spółka poszukuje nowych pracowników na wolne etaty, wśród których do obsadzenia są między innymi stanowiska maszynisty, elektronika czy mechanika taboru, ale nie tylko. Koleje Śląskie potrzebują również specjalistów z branży IT, a także do spraw komunikacji bądź realizacji i rozliczania projektów unijnych. Spółka chętnie też przyjmie w swoje szeregi absolwentów branżowych szkół średnich, na stanowiska takie jak mechanik oraz elektromonter z możliwością odbycia szkolenia zawodowego do pełnienia funkcji rewidenta taboru. W ogłoszeniach zaproponowano umowę o pracę i różnego rodzaju profity jak na przykład karta MultiSport. Do przywilejów przyszłych pracowników należy również możliwość korzystania ze zniżek na przejazdy pociągami w Polsce oraz za granicą i bezpłatnego podróżowania pociągami Kolei Śląskich. Zobacz, jakie stanowiska oferuje spółka!

Poszukiwani są specjaliści w różnych dziedzinach

Koleje Śląskie Sp. z o.o. prowadzą rekrutację na stanowiska, reprezentujące rozmaite dziedziny. W związku z tym oferta spółki jest dość różnorodna, bo wśród ogłoszeń daje się dostrzec zarówno te ściśle związane z kolejnictwem, jak też typowo biurowe bądź odnoszące się do innych działań – między innymi w obszarze komunikacji czy systemów informatycznych. Koleje Śląskie poszukują nowych pracowników na wolne etaty, wśród których do obsadzenia są między innymi stanowiska maszynisty, elektronika bądź mechanika taboru, ale nie tylko. Spółka potrzebuje również specjalistów z branży IT, a także do spraw komunikacji oraz realizacji i rozliczania projektów unijnych. Koleje Śląskie chętnie też przyjmą w swoje szeregi absolwentów branżowych szkół średnich, na stanowiska takie jak mechanik oraz elektromonter z możliwością odbycia szkolenia zawodowego do pełnienia funkcji rewidenta taboru. Osoby, zainteresowane podjęciem pracy w spółce mogą przesyłać aplikacje drogą mailową na adres [email protected]. W temacie wiadomości powinny wpisać numer referencyjny konkretnego ogłoszenia.

Oferty określają zadania, wymagania oraz profity

W ogłoszeniach, opublikowanych przez Koleje Śląskie w serwisie internetowym spółki można znaleźć najważniejsze informacje o każdym z proponowanych stanowisk pracy. Oferty określają bowiem zadania przyszłego pracownika w ramach pełnionej przez niego funkcji, a także konkretne wymagania pracodawcy oraz podstawowe warunki zatrudnienia i dodatkowe profity. Zakres obowiązków oraz oczekiwania ze strony spółki są ściśle dopasowane do poszczególnych stanowisk. Jeśli zaś chodzi o oferowane przez Koleje Śląskie podstawowe założenia oraz profity, to pokrywają się one w dużej mierze w każdym z opublikowanych ogłoszeń. W ofertach zaproponowano przede wszystkim umowę o pracę, jednak nie określono stawek wynagrodzenia ani widełek, w jakich mogłyby mieścić się ewentualne kwoty, wypłacane pracownikom. W ogłoszeniach uwzględniono dodatkowo różnego rodzaju profity jak na przykład karta MultiSport. Do przywilejów przyszłych pracowników należy również możliwość korzystania ze zniżek na przejazdy pociągami w Polsce i za granicą oraz bezpłatnego podróżowania pociągami Kolei Śląskich. Spółka oferuje też nagrody jubileuszowe oraz dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji „Dnia Kolejarza”, a także możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

W załączonej galerii prezentujemy oferty pracy w Kolejach Śląskich. Zobacz, jakie stanowiska oferuje spółka!

Oferty pracy w Kolejach Śląskich. Spółka poszukuje nowych pracowników. Zobacz!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!