„PiS wziął miliony": ruszyła plakatowa kampania wyborcza WIDEO + ZDJĘCIA

  • Dziennik Zachodni

Redakcja

Wybory samorządowe 2018 odbędą się 21 października 2018 roku. Dwa tygodnie później - 4 listopada obędzie się druga tura. Zatem od 14 sierpnia oficjalnie ruszyły kampanie wyborcze. Na ulicach już to widać.

Kampania przedwyborcza trwa od kilku dni.

PISALIŚMY:
Wybory 2018: Kiedy wybory samorządowe? Premier Morawiecki podał datę

Na ulicach całej Polski pojawiły się plakaty z hasłami zaczynającymi się od słów „PiS wziął miliony" i z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego.

Zobacz zdjęcia:

„PiS wziął miliony i chce być bezkarny", „PiS wziął miliony, a ludzi nie stać na leki", „PiS wziął miliony, a tanich mieszkań nie ma" – to tylko niektóre z haseł.

Billboardy są elementem kampanii samorządowej Koalicji Obywatelskiej PO-Nowoczesna.

– To hasła, które słyszymy na spotkaniach z Polakami – wyjaśniał Jan Grabiec, rzecznik PO.

Tymczasem PiS ma niezmiennie wysokie poparcie. Ostatni z sondaży został przeprowadzony 11 sierpnia przez IBRiS na zlecenie „Rzeczpospolitej” i opublikowany 17 sierpnia.

ZOBACZ:
Sondaże wyborcze przed wyborami samorządowymi. We wszystkich na czele znalazło się PiS

Prawo i Sprawiedliwość utrzymuje miażdżącą przewagę, tym razem z 38,3 proc. poparciem – to wzrost aż o 4,4 punków procentowych w porównaniu z ostatnim badaniem przeprowadzonym przez IBRiS i opublikowanym pod koniec lipca.

Wynik PO to 24,8 proc. poparcia ankietowanych (wcześniej 25,2 proc.), natomiast SLD 8,5 proc. (poprzednio 10,6 proc.).

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Zobacz najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w programie TyDZień

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.09.2018, 12:43

Gdzie sa miliardy z OFE ??? 150 mld to robota Tuska i jego kolesi .

24.08.2018, 16:08

Czy koleś utrzymujący kontakty z ruską ambasadą i każący tłumaczyć polskie raporty rządowe na rosyjski to Polak? przypomnę, że mowa o Agencie Antonim

24.08.2018, 16:07

proszę o konkrety, coście konkretnie znaleźli? kogoście postawili przed sądem za rzekome przestępstwa, aferały z Partii i Socjalizmu, co? ale konkrety proszę

24.08.2018, 16:06

takich ohydnych malwersacji jak za obecnego reżimu komunistycznego nie było w Polsce od końca wojny, przypomnę tylko SKOKi, GetBack, milionowe nagrody dla kolesi, karuzelę stanowisk w spółkach skarbu państwa (dwa-trzy miesiące jako dyrektor a potem zwolnionko, odprawa i następny), tak się ta sitwa wycwaniła w oszukiwaniu że wypłacają sobie odprawy nawet gdy... zostają na stanowiskach! Wczoraj wszędzie o tym pisali

19.08.2018, 16:31

I koniecznie - w takiej samej estetyce!
Sukces murowany!

19.08.2018, 15:14

Widziałam i popłakałam się ze śmiechu. Czekam na drugą część... PO winno dopisać a my ukradliśmy miliardy! Szurnięci!

19.08.2018, 13:13

i znaleźli jedynie dorsza za ok. 8,50 brutto.

19.08.2018, 12:40

Chętnych na radnych pytać,czy są polakami. Jeżeli nie to niech spier....ją. Jeśli Polak,to pytać,jakiej kary spodziewa się za antypolską działalność jako radny.

19.08.2018, 10:23

PO interesują tylko miliony ,których nie mogą przeboleć,natomiast program -brak,bo i po co .Platformę interesuje kasa i jeszcze raz kasa,oczywiście w ich kieszeniach.

19.08.2018, 07:43

Burki

19.08.2018, 06:21

to mógł wpaść tylko Scerba albo Nitras. I oni chcą wygrać wybory? Gdzie program? Raz Zabrałam Babci Dowód, drugi raz tego błędu nie popełnię.

19.08.2018, 00:40

Mniej niż zero ta PO.

18.08.2018, 23:13

Dobrze, że podkreślili słowo "drogi"

18.08.2018, 23:04

Nowoczesna natomiast nie umiała wydać zgodnie z prawem funduszy wyborczych. I oni chcą rządzić Polską. Wstyd.

18.08.2018, 22:52

a POlSZA ZA LERZNA OD OBCYCH DOSTAWCÓW ENERGI I TURBIN WIENKSZY MORZE WSZysKO. =FRAN CE I DDR

18.08.2018, 21:42

Na negatywnej kampanii nikt daleko nie zajechał - szczególnie, że główne zarzuty od lat pod adresem PO to był brak programu a tu kolejna akcja żeby pokazać że nie mają programu..

18.08.2018, 20:59

A co zrobili peowcy i peeselowcy sprzedali nasz kraj k...rwy komunie jeszcze bronią was komunistyczni sędziowie ale dla mnie już stoicie na szafocie KOMUCHY !!!

18.08.2018, 17:55

Banda POzerow .Bez pomysłu ,ca za doopki!!

18.08.2018, 17:47

I tak będzie tyrał na tą warcholską śmietankę i bandyckich biznesmenów którzy zawłaszczyli nemowi to co wypracował, co wypracowała jego rodzina.

18.08.2018, 14:07

SZKODA WASZYCH PIENIĘDZY LEWAKI NA TEN PAPIER- PO, KOD, PSL, SLD - jaki macie program ????

18.08.2018, 13:35

Jak wyzej...i tez nizej.

18.08.2018, 13:34

desperados w natarciu. Buuuaaahhaa .

18.08.2018, 13:32

desperados w natarciu. Buuuaaahhaa .