Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Odkrywamy talenty plastyczne i rękodzieła
- Pięciu twórców, którzy zdobędą najwięcej głosów awansuje do drugiego etapu akcji - eliminacji ogólnopolskich, zdobędzie dyplom, prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!” oraz nagrodę finansową: 2000 złotych za pierwsze miejsce, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.
- Koniec głosowana w środę, 23 sierpnia o godz. 21:00. Informacji udziela: Agnieszka Grzelka - tel. 502 499 776.
Zwycięzcy:
-
Aneta Mlaś
Tychy
940głosów -
Antoni Długi
Katowice
939głosów -
Elżbieta Grupa-Witańska
Jastrzębie-Zdrój
888głosów -
Anna Wrzeszcz Drabik
Pszczyna
880głosów -
Joanna Śpiewak-Kałuża
Cieszyn
641głosów
Pozostali:
-
Anna Lojtek
Kobyłczyce
514głosów -
Danuta Terlikowska
Tworóg
408głosów -
Magdalena Madej
Chorzów
313głosów -
Agnieszka Lorek
Sosnowiec
250głosów -
Pola Bogacz
Katowice
230głosów -
Halina Jarek
Radostowice
150głosów -
Emilia Gaj-Parchowicz
Zabrze
125głosów -
Agnieszka Potempa
Czerwionka-Leszczyny
123głosy -
Małgorzata Broż-Pusz
Cieszyn
117głosów -
Katarzyna Dulat
Katowice
110głosów -
Iwona Borcz
Mysłowice
105głosów -
Małgorzata i Maria Bujok
Wisła
105głosów -
Katarzyna Fornal
Gliwice
85głosów -
Judyta Sidor
Gliwice
79głosów -
Anna Danowska
Bielsko-Biała
77głosów -
Sylwia Pietrek
Koszęcin
73głosy -
Karolina Krawiec
Sosnowiec
69głosów -
Marta Styczyszyn
Lubliniec
68głosów -
Dorota Pietrzyk
Pogórze
60głosów -
Paulina Nowak
Chorzów
56głosów -
Beata Pikuła
Gliwice
54głosy -
Dorota Wojaczek-Górska
Częstochowa
53głosy -
Anna Tabor
Gliwice
51głosów -
Malwina Markiton
Gliwice
50głosów -
Justyna Konopka
Sosnowiec
43głosy -
Aneta Maciuga
Ruda Śląska
42głosy -
Agnieszka Krzyżak
Mysłowice
41głosów -
Krzysztof Hadaś
Gliwice
40głosów -
Izabella Sokół-Osowska
Chorzów
39głosów -
Martyna Łukasik
Będzin
37głosów -
Agnieszka Rożek
Ruda Śląska
36głosów -
Renata Ogłaza
Dąbrowa Górnicza
35głosów -
Paweł Strzelec
Ruda Śląska
35głosów -
Sonia Strużyna
Świętochłowice
32głosy -
Justyna Kunicka
Stara Wieś
30głosów -
Monika Wadach
Bielsko-Biała
30głosów -
Wioleta Mosiężny
Łaziska Górne
28głosów -
Danuta Frasek
Bytom
26głosów -
Marta Zemła
Katowice
26głosów -
Roksana Pawlik
Lgota Górna
25głosów -
Iwona Czyrnia
Góra
24głosy -
Monika Wójcik
Sosnowiec
24głosy -
Patrycja Prusicka-Chwastek
Katowice
23głosy -
Joanna Jurkiewicz-Przondziono
Mikołów
22głosy -
Sylwia Doktorczyk
Katowice
22głosy -
Ilona Kotowska-Puszko
Bytom
21głosów -
Zofia Rajewska
Koniecpol
21głosów -
Justyna Błacha
Milówka
20głosów -
Paulina Ziemińska
Skoczów
19głosów -
Katarzyna Koch
Rybnik
17głosów -
Dorota Kowalczyk
Adamów
17głosów -
Joanna Król
Orzesze
17głosów -
Paulina Pandel
Śrubarnia
17głosów -
Dominika Mierzejewska
Jastrzębie-Zdrój
16głosów -
Karolina Kieszkiewicz
Sosnowiec
16głosów -
Aldona Szewczyk
Jaworzno
15głosów -
Michał Kogut
Chorzów
13głosów -
Ewa Mikutowicz
Dąbrowa Górnicza
13głosów -
Iza Dolińska
Katowice
13głosów -
Marta Stoch
Katowice
13głosów -
Natalia Ziółek
Czerwionka-Leszczyny
12głosów -
Agnieszka Tarkowska
Będzin
12głosów -
Natalia Wąsat
Lubliniec
12głosów -
Teresa Pośpiech
Syrynia
11głosów -
Mariusz Wójciński
Jastrzębie-Zdrój
11głosów -
Małgorzata Śliwińska
Świnoujście
11głosów -
Zofia Migas
Trzebyczka
10głosów -
Honorata Olak
Dąbrowa Górnicza
10głosów -
Olena Jędrej
Bielsko-Biała
10głosów -
Dorota Szamota
Czeladź
10głosów -
Emilia Piech
Mikołów
10głosów -
Anna Walczakowska
Bytom
10głosów -
Violetta Komander
Ruda Śląska
10głosów -
Monika Mikulska
Bielsko-Biała
9głosów -
Katarzyna Uroczyńska
Sosnowiec
9głosów -
Aleksandra Kwiendacz
Wręczyca Wielka
9głosów -
Adam Macha
Dąbrowa Górnicza
9głosów -
Barbara Szyguła Hajok
Katowice
9głosów -
Marta Matuszewska
Poznań
9głosów -
Anna Kowalczyk
Chorzów
8głosów -
Marta Kasprzyk
Bystrzanowice
8głosów -
Katarzyna Wróbel
Cieszyn
7głosów -
Agnieszka Szala
Rybnik
6głosów -
Anna Haraś
Żory
6głosów -
Dorota Rajewska
Chorzów
5głosów -
Aneta Kubisz
Bieruń
5głosów -
Anna Szyguła
Katowice
5głosów -
Marzena Kupińska
Radostowice
5głosów -
Izabela Foltyn
Czechowice-Dziedzice
5głosów -
Agata Dzieńska
Jastrzębie-Zdrój
4głosy -
Marionila Olesińska-Mazur
Będzin
4głosy -
Barbara Matuszczyk
Wodzisław Śląski
4głosy -
Mirosława Cogiel
Chorzów
4głosy -
Edyta Gomola
Ustroń
4głosy -
Aneta Małgorzata Będkowska
Siewierz
4głosy