Polonia Bytom - MKS Kluczbork 1:1. Młodzież bytomian w rolach głównych ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU

Polonia Bytom tylko zremisowała z MKS Kluczbork i kibice niezbyt zadowoleni opuszczali stadion SzombierekZobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE karina trojok / dziennik zachodni / polska press
W rozegranym w sobotę 21 maja meczu 30. kolejki grupy trzeciej III ligi Polonia Bytom zremisowała na stadionie Szombierek z MKS Kluczbork 1:1. Bytomianie mieli chrapkę na czwarte z rzędy zwycięstwo, ale musieli zadowolić się tylko jednym punktem. Zobaczcie zdjęcia z meczu Polonia Bytom - MKS Kluczbork.

Polonia Bytom - MKS Kluczbork 1:1. Młodzież bytomian w rolach głównych

W sobotnim spotkaniu z MKS Kluczbork w rolach głównych wystąpili młodzieżowcy Polonii. Najpierw klasą błysnął Szymon Gniełka. 20-letni bramkarz debiutował w III lidze i już w 26 minucie gry obronił rzut karny wyczuwając intencje strzelca Adriana Błaszkiewicza.

Tuż przed przerwą prowadzenie dla gospodarzy zdobył natomiast inny młodzieżowiec Michał Nagrodzki. 19-letni pomocnik po dośrodkowaniu z rzutu rożnego popisał się celną główką zdobywając swojego pierwszego gola nie tylko w III lidze, ale w ogóle w barwach Polonii. Była to jubileuszowa 50 bramka Polonii w tym sezonie.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU POLONIA BYTOM - MKS KLUCZBORK

Po przerwie do głosu doszli goście, którzy pod wodzą nowego trenera Tomasza Chatkiewicza spisują się nadspodziewanie dobrze. Do remisu w ogromnym zamieszaniu pod bramką Polonii po rzucie rożnym doprowadził Błaszkiewicz rehabilitując się za niewykorzystaną jedenastkę.

Remis nikogo w Bytomiu nie zadowolił. Polonia znów straciła dystans do lidera i w tej chwili traci do rezerw Zagłębia Lubin już osiem punktów. O awansie do II ligi podopieczni trenera Kamila Rakoczego mogą już raczej zapomnieć, bo do jego zakończenia pozostały tylko cztery kolejki.

Polonia Bytom - MKS Kluczbork 1:1 (1:0)
1:0 Michał Nagrodzki (45), 1:1 Adrian Błaszkiewicz (55)