Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

"Rolnik szuka żony". Przeżyjmy to jeszcze raz! Podsumowanie minionego sezonu

OPRAC.:
Julia Muc
Julia Muc
Podsumowanie 10 edycji Rolnik szuka żony
Podsumowanie 10 edycji Rolnik szuka żony arch DZ
Zasiane uczucia i emocje osiągnęły punkt kulminacyjny w jubileuszowej, dziesiątej edycji 'Rolnik szuka żony'. Po intensywnych tygodniach pełnych niespodzianek, rozstań i miłosnych zwrotów akcji, sezon dobiegł końca, pozostawiając po sobie moc wrażeń. Przypomnijmy sobie najlepsze momenty sezonu i przeżyjmy to jeszcze raz!

Podsumowanie 10 edycji Rolnik szuka żony

Zacznijmy od początku. Uczestnikami 10. edycji programu ,,Rolnik szuka żony" była piątka bohaterów. Na miłość czekały dwie rolniczki - Agnieszka i Anna oraz trzech mężczyzn: Waldemar, Darek i Artur. Bohaterowie pochodzili z różnych regionów Polski, byli w różnym wieku, mieli różne zainteresowania, ale łączyło ich jedno – brak drugiej osoby, u której boku mogliby spędzić resztę życia.

2 odcinek 10 sezonu - emocje sięgnęły zenitu!

Po pierwszych wyborach i decyzjach, które mogły zaważyć na przyszłości uczestników, w 2 odcinku nadszedł czas na pierwsze spotkania twarzą w twarz. Rolnicy i rolniczki, po przeczytaniu listów, mieli już swoich skrytych faworytów. Pamiętacie, którzy uczestnicy byli początkowymi faworytami Agnieszki, Artura, Dariusza, Anny i Waldemara?

3 i 4 odcinek 10 sezonu - pierwsze trudne decyzje

Uczestnicy musieli podjąć ciężkie decyzje i zdecydować kogo zaproszą do swoich domów. Darek zaprosił na swoje gospodarstwo: Nicolę, Natalię i Marię. Waldek zaprosił: Dorotę, Ewę i Anię. Agnieszka zaprosiła na swoje gospodarstwo: Janka, Mateusza i Ireneusza. Artur wybrał: Blankę, Sarę i Aleksandrę. Anna zaprosiła na swoje gospodarstwo: Dominika, Jakuba i Mikołaja.

5 odcinek 10 sezonu - wielkie wyzwania

Po emocjonujących chwilach pierwszych spotkań na gospodarstwach nadszedł czas, kiedy goście rolników i rolniczek wkroczyli głęboko w codzienne życie wiejskie. Piąty odcinek przyniósł wiele wyzwań, nie tylko związanych z wczesnym wstawaniem i pracy od świtu. Artur zarządził pobudkę dziewczynom, które jednak nie były skore do wstawania. Najszybciej do pracy stawiła się Sara, a najpóźniej: Blanka. Artur stwierdził, że waha się między Olą a Sarą. Przyznał, że z Blanką nie może złapać dobrego kontaktu. Agnieszkę rozgniewało lekkomyślne zachowanie Jana, a Mateusz okazał się atencyjnym chłopcem. Anna zorganizowała panom konkurs, który wygrał Jakub. Dariusz sporo czasu poświęcił Nicoli, co nie umknęło uwadze pozostałym paniom: Marii i Natalii.

6 odcinek 10 sezonu - trudne rozstania

Dariusz pożegnał Marię, a Artur – Blankę. Z kolei Waldemar przeprowadził trudną rozmowę telefoniczną. Aga zaprezentowała swoim kandydatom swoje umiejętności podczas jazdy konno po torze. Do Anny zadzwoniła była partnerka Jakuba. Według jej słów była ze wspomnianym mężczyzną w bliskim kontakcie na krótko przed wejściem do show.

7 odcinek 10 sezonu - chwila wytchnienia i randki

W tym odcinku „Rolnik szuka żony” emocje sięgnęły zenitu. Waldemar pożegnał Annę, która nie kryła swojego rozczarowania, zwracając uwagę na preferencje Waldemara i jego rodzinne oczekiwania. Artur, z kolei, musiał dokonać trudnego wyboru między Sarą a Aleksandrą, z czym wiązały się rozmowy o przyszłości i możliwości przeprowadzki na wieś. Agnieszka pożegnała Mateusza, dając do zrozumienia, że nie czuje głębszego połączenia, a Dariusz zainicjował bliższy kontakt z Nicolą, sugerując, że jego wybór jest już przesądzony.

8 odcinek 10 sezonu - pomoc najbliższych

W 8. epizodzie uczestnicy jeszcze bardziej zacieśnili więzi z kandydatkami i kandydatami. Był czas na kolejne randki, ale też na pożegnania. Darek podjął ostateczną decyzję, dziękując Natalii za przyjazd. Waldemar wybrał się na randkę z Ewą. Artur zaprosił Sarę na spotkanie na łonie na tury. Podczas rozmowy na kocyku uczestnicy mówili o przyszłości, a kobieta usłyszała propozycję przedłużenia jej pobytu w gospodarstwie. Niestety Sara musiała wrócić do swojej pracy. Mikołaj i Anna wybrali się na spotkanie „sam na sam”. Już na początku kandydat był ciekawy, co zaprząta głowę gospodyni. Jego zachowanie nie do końca spodobało się rolniczce.

9 odcinek 10 sezonu - niespodziewane decyzje

W dziewiątym odcinku widzowie byli świadkami kluczowych momentów i ostatecznych decyzji uczestników. Odcinek był emocjonującym finałem pobytu na gospodarstwach, w którym każdy z rolników stanął przed ważnymi wyborami dotyczącymi ich przyszłości i relacji z kandydatami. Waldemar pożegnał Dorotę. Agnieszka wyrzuciła z programu obu swoich kandydatów, co zaskoczyło wszystkich.

10 odcinek 10 sezonu - zamiana ról

Tym razem to uczestnicy ruszyli w podróż, by lepiej poznać wybrane osoby. Był czas na aktywności, ale też rozmowy o przyszłości. Uczestnicy poznali rodziny swoich wybranków i wybranek. Nie zabrakło także romantycznych randek i rozmów o przyszłości.

11 odcinek 10 sezonu - wzloty i upadki

Anna i Kuba otwarcie nazwali łączące ich uczucie miłością. Z kolei Ewa i Waldemar przeprowadzili trudną rozmowę dotyczącą m.in. rodziców rolnika. Darek wyjawił przed kamerami, że nie jest do końca pewien, czy Nicola to ta jedyna.

Finał 10 sezonu

Relacja Waldiego i Ewy nie przetrwała próby czasu. Niestety, także relacja Darka i Nicoli nie przetrwała próby czasu - jak wyznała kandydatka rolnika, zaczęła zauważać sporo dzielących ich różnic, które przeważyły o niepowodzeniu relacji. Agnieszka Kwiatkowska w rozmowie z Martą Manowską przyznała, że niczego nie żałuje i pomimo nie znalezienia drugiej połówki, dzięki programowi mogła spojrzeć na siebie oczami innych. Artur zadeklarował jasno, że nie chce powrotu do relacji z Sarą. Anna i Kuba z początku nie rokowali, jednak jak się okazało - postanowili sobie zaufać i dać sobie szansę. To jedyna para, która przetrwała po programie.

Nie przeocz

Musisz to wiedzieć

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera