Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

SZOK! Takie rzeczy piszą uczniowie na sprawdzianach, kartkówkach i w zadaniach domowych. Kreatywność niektórych powala. Śmiechu warte!

OPRAC.:
Danuta Pałęga
Danuta Pałęga
PRAWDZIWE! To piszą uczniowie na kartkówkach i w zadaniach domowych. Śmiechu warte!
PRAWDZIWE! To piszą uczniowie na kartkówkach i w zadaniach domowych. Śmiechu warte! Internet
Praca nauczyciela to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także codzienne stawianie czoła nieprzewidywalnym wyzwaniom, takim jak... odpowiedzi uczniów na kartkówkach czy pracach domowych. Nauczyciele, zanim ocenią wiedzę swoich podopiecznych, muszą zmierzyć się z dwoma rodzajami łez - tymi ze smutku nad stanem wiedzy oraz ze śmiechu, odpisując na nieoczekiwane i zabawne riposty. Nie uwierzycie, co uczniowie piszą na sprawdzianach! Ubaw po pachy!

TO piszą uczniowie na kartkówkach i w zadaniach domowych. Nauczyciele nie są im dłużni... Śmiechu warte!

W teorii, elektroniczny dziennik jest doskonałym narzędziem, aby na bieżąco zerkać w oceny swojej pociechy i jej poczynania w szkole. W praktyce jednak rodzice nie zawsze z niego korzystają.

A szkoda, bo mogliby dowiedzieć się, kiedy córka lub syn otrzymali ocenę niedostateczną ze sprawdzianu, nie przygotowali się do lekcji albo nie odrobili zadania domowego...

Uczniowie kontra nauczyciele? Tak komunikują się na sprawdzianach!

Wgląd do prac uczniów zazwyczaj przynosi mieszankę dumy, zdziwienia i uśmiechu. Błędy ortograficzne, nielogiczne zdania, a także rysunki obok matematycznych obliczeń potrafią zaskakiwać i rozbawić.

Dlatego każda kartkówka czy sprawdzian to nie tylko wyzwanie dla uczniów, ale bywa, że i powód do śmiechu dla nauczycieli i rodziców.

Kreatywność młodzieży nie zna granic! Poza skrupulatnymi obliczeniami, angielskimi słówkami czy opisami lektur, pojawiają się też na sprawdzianach, kartkówkach i w zadaniach domowych takie pomysłowe zabiegi jak rysowanie kwiatów, misiów i kotków z prośbą "pan da 2" lub "pani da 2". Niektórzy takie prośby motywują też wierszykami, a jeszcze inni - Boga powołują na świadka!

Jest też spore grono nauczyli w szkołach, które podziela humorek uczniów. Przy ocenach, podliczonych punktach, a także prośbach młodzieży, pojawiają się krótkie notki z odpowiedzią. Czasem to zabawna puenta, niewielki rysunek, a innym razem - ostra riposta...

Oto prawdziwe teksty uczniów i nauczyli na sprawdzianach, kartkówkach i w pracach domowych. HIT to mało powiedziane! Zobaczcie

Nie przeocz

Musisz to wiedzieć

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Chcesz sprzedać mieszkanie ? To musisz wiedzieć!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera