Tragiczny wypadek w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach. Jedna osoba zginęła, trzy ranne po uderzeniu z drzewo

Marcin TwarógZaktualizowano 
Tragiczny wypadek miał miejsce niedaleko ronda na DW 796 Będzin112
Tragiczny wypadek w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach. Rozpędzony samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy poważnie ranne trafiły do szputala. Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło na trasie DW 796.

Wypadek w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach

Do tragicznego wypadku doszło w piątek o. godz. 17.27 na łuku drogi.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na łuku DW 796, czyli ul. Idzikowskiego w dzielnicy Ząbkowice w Dąbrowie Górniczej, samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Miał jechac bardzo szybko. Niestety w wyniku zderzenia jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy inne odniosły obrażenia ciała.

Nie przegapcie

- Wypadek miał miejsce ok. 150 m za nowym rondem wybudowanym dla nowej strefy ekonomicznej, w stronę Zawiercia - informuje oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej.

Nie przegapcie

W związku z tym wypadkiem, pojawiły się informacje, jakoby kierujący samochodem był pod wpływem alkoholu. Policja na razie nie potwierdza tych informacji.

Tragiczny wypadek w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach. Jedna os...

Zobaczcie koniecznie

TYDZIEŃ Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 27

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Tak się kończy jazda po chlaniu. Ale co te dzieci robiły w aucie ??

G
Gość
2019-07-22T20:11:00 02:00, Kolega:

Kiedy będzie pogrzeb Łukasza?

2019-07-24T00:34:54 02:00, Gość:

Jeszcze nie wiadomo. Dopiero prokurator zlecił sekcję. Ponieważ trwa śledztwo, to cała procedura potrwa 7-10 dni.

2019-07-24T02:52:35 02:00, Kolega:

Dziękuję za odpowiedź. Nie komentujcie już tego zdarzenia, życia Łukasza nikt nie zwróci.

Pogrzeb Łukasza 26.07 (piątek) o 14, w Tucznawie.

K
Kolega
2019-07-22T20:11:00 02:00, Kolega:

Kiedy będzie pogrzeb Łukasza?

2019-07-24T00:34:54 02:00, Gość:

Jeszcze nie wiadomo. Dopiero prokurator zlecił sekcję. Ponieważ trwa śledztwo, to cała procedura potrwa 7-10 dni.

Dziękuję za odpowiedź. Nie komentujcie już tego zdarzenia, życia Łukasza nikt nie zwróci.

G
Gość
2019-07-22T20:11:00 02:00, Kolega:

Kiedy będzie pogrzeb Łukasza?

Jeszcze nie wiadomo. Dopiero prokurator zlecił sekcję. Ponieważ trwa śledztwo, to cała procedura potrwa 7-10 dni.

G
Gość

Ciekawe czy nie widzieli, że po dwóch promilach nie umiał panować nad kierownicą

G
Gość
2019-07-23T09:31:48 02:00, Gość:

A ta biedns 15latka byla trzezwa? Bo nigdzie nie pisza o tej kwestii

I zapewne nie napiszą. Lepiej stworzyć nagonkę na kierowcę i pasażera a odejść od tematu dziewczyny. A jeśli już napiszą to sadze po tym co tu się dzieje napiszą ze jej sila wlewali do ust alkohol

G
Gość

A ta biedns 15latka byla trzezwa? Bo nigdzie nie pisza o tej kwestii

G
Gość
2019-07-23T00:03:26 02:00, Gość:

A co z tą drugą dziewczyna nie poniesie odpowiedzialności za to wszystko.

Powinni dostac wszyscy wspoludzial !!!

G
Gość

A co z tą drugą dziewczyna nie poniesie odpowiedzialności za to wszystko.

G
Gość
2019-07-22T16:21:42 02:00, Gość:

Jak suka nie da to pies nie weźmie.

Robicie łatkę pedofila zmarłemu chłopakowi - wstydźcie się. Dziewczyna ma ukończone 15 lat jest w pełni " legalna " w Polskim prawie. Pewnych rzeczy czy opini nie wypada przekazywać dalej. A zmarłemu wypada chociaż okazać trochę szacunku. Zrobili głupotę - są ofiary ale wyobraźcie co czuja ich rodziny i postawcie się na ich miejscu. 21 wiek a czytam tutaj komentarze ciemnogrodu.

2019-07-22T16:54:33 02:00, Gość:

Rozumiem, ze sprawców gwałtu w ten sam sposób tłumaczysz....legalność prawa swoją droga ale raczej nie wmówisz nikomu ze znalazł wybrankę życiowa.... pobudki jego jako dorosłego mężczyzny są dosyć jasne i z tego względu nie zasługuje na szacunek

2019-07-22T17:03:15 02:00, Gość:

O nie nie nie . Dlaczego tutaj porównujesz gwałt do relacji tych ludzi ? Pisane jest tutaj tak jak by je związali i na siłę do auta wciągnęli a wiaodmo, że porostu się znali i spotkali.

Jak są takie biedne to gdzie była mama , która powinna wiedzieć z kim dziecko się zdaje ? Zostawiła córkę a teraz sobie o niej przypomniała.

Trzeba patrzeć na każdą stronę a nie obiwniac dorosłego - w dodatku który już nie może powiedzieć nic na swoją obronę.

2019-07-22T17:14:14 02:00, Gość:

Dokładnie tak. Gdzie matka tej dziewczyny i czemu nikt jej nie obwinia o to. Dziewczyna może i mogła współżyć ale do 18 roku odpowiadają za nią rodzice. I tak bardzo kochająca mamusia rozglaszajaca brednie na fb pozwoliła aby 15 letnia dziewczyna miała kontakt z o polowe starszymi mężczyznami? Ktoś tu wyczuł dobra kasę z tragedii swojego dziecka i sobie o nim przypomniała. Żałosne!!!

2019-07-22T17:36:33 02:00, Gość:

Po czym komentujący wnosi, że matka dała dziecku przyzwolenie?

Aktualnie matka kreuje się na taka idealna a sprawa powinna się zająć odpowiednia instytucja. Gdy sytuacja w rodzinie jest normalna nie dochodzi do tego typu sytuacji

G
Gość
2019-07-22T16:21:42 02:00, Gość:

Jak suka nie da to pies nie weźmie.

Robicie łatkę pedofila zmarłemu chłopakowi - wstydźcie się. Dziewczyna ma ukończone 15 lat jest w pełni " legalna " w Polskim prawie. Pewnych rzeczy czy opini nie wypada przekazywać dalej. A zmarłemu wypada chociaż okazać trochę szacunku. Zrobili głupotę - są ofiary ale wyobraźcie co czuja ich rodziny i postawcie się na ich miejscu. 21 wiek a czytam tutaj komentarze ciemnogrodu.

2019-07-22T16:54:33 02:00, Gość:

Rozumiem, ze sprawców gwałtu w ten sam sposób tłumaczysz....legalność prawa swoją droga ale raczej nie wmówisz nikomu ze znalazł wybrankę życiowa.... pobudki jego jako dorosłego mężczyzny są dosyć jasne i z tego względu nie zasługuje na szacunek

2019-07-22T17:03:15 02:00, Gość:

O nie nie nie . Dlaczego tutaj porównujesz gwałt do relacji tych ludzi ? Pisane jest tutaj tak jak by je związali i na siłę do auta wciągnęli a wiaodmo, że porostu się znali i spotkali.

Jak są takie biedne to gdzie była mama , która powinna wiedzieć z kim dziecko się zdaje ? Zostawiła córkę a teraz sobie o niej przypomniała.

Trzeba patrzeć na każdą stronę a nie obiwniac dorosłego - w dodatku który już nie może powiedzieć nic na swoją obronę.

2019-07-22T17:34:32 02:00, Gość:

Określenie "jak suka nie da to pies nie weźmie" jest dosyć jednoznaczne to raz. A dwa dorosłość cechuje się lepsza znajomością świata, doświadczeniem i mądrością. A tego dorosłym zabrakło. Zarówno temu mężczyźnie, jak i prawdopodobnie matce, która albo dała dziecku za dużo swobody albo za mało zainteresowania.

Może i jest jednoznaczne. Matki przy córce nie było - pojawiła się teraz gdy starała się tragedia. Powszechnie wiaodmo, że i ta dziewczyna i kilka innych uganiały się za tym chłopakiem i nie tylko. Nikt nie jest bez winy ale wybielają wizerunek tej dziewczyny jak by była święta dziewicą.

G
Gość
2019-07-22T16:21:42 02:00, Gość:

Jak suka nie da to pies nie weźmie.

Robicie łatkę pedofila zmarłemu chłopakowi - wstydźcie się. Dziewczyna ma ukończone 15 lat jest w pełni " legalna " w Polskim prawie. Pewnych rzeczy czy opini nie wypada przekazywać dalej. A zmarłemu wypada chociaż okazać trochę szacunku. Zrobili głupotę - są ofiary ale wyobraźcie co czuja ich rodziny i postawcie się na ich miejscu. 21 wiek a czytam tutaj komentarze ciemnogrodu.

2019-07-22T16:54:33 02:00, Gość:

Rozumiem, ze sprawców gwałtu w ten sam sposób tłumaczysz....legalność prawa swoją droga ale raczej nie wmówisz nikomu ze znalazł wybrankę życiowa.... pobudki jego jako dorosłego mężczyzny są dosyć jasne i z tego względu nie zasługuje na szacunek

O nie nie nie . Dlaczego tutaj porównujesz gwałt do relacji tych ludzi ? Pisane jest tutaj tak jak by je związali i na siłę do auta wciągnęli a wiaodmo, że porostu się znali i spotkali.

Jak są takie biedne to gdzie była mama , która powinna wiedzieć z kim dziecko się zdaje ? Zostawiła córkę a teraz sobie o niej przypomniała.

Trzeba patrzeć na każdą stronę a nie obiwniac dorosłego - w dodatku który już nie może powiedzieć nic na swoją obronę.

G
Gość
2019-07-22T16:21:42 02:00, Gość:

Jak suka nie da to pies nie weźmie.

Robicie łatkę pedofila zmarłemu chłopakowi - wstydźcie się. Dziewczyna ma ukończone 15 lat jest w pełni " legalna " w Polskim prawie. Pewnych rzeczy czy opini nie wypada przekazywać dalej. A zmarłemu wypada chociaż okazać trochę szacunku. Zrobili głupotę - są ofiary ale wyobraźcie co czuja ich rodziny i postawcie się na ich miejscu. 21 wiek a czytam tutaj komentarze ciemnogrodu.

Rozumiem, ze sprawców gwałtu w ten sam sposób tłumaczysz....legalność prawa swoją droga ale raczej nie wmówisz nikomu ze znalazł wybrankę życiowa.... pobudki jego jako dorosłego mężczyzny są dosyć jasne i z tego względu nie zasługuje na szacunek

G
Gość
2019-07-21T11:39:50 02:00, Gość:

Co za głupoty piszą. ..ja wracałem po 16.00 z pracy i samochód był już uderzony w drzewo... szkoda ze doszło do takiej tragedii ale na tej drodze dzień w dzień samochody jeżdżą powyżej 100 km/h.....nie mówiąc o tirach które urządzają sobie wyścigi. ....gdzie jest policja ?

Czyli nie udzieliłeś pomocy ofiarom wypadku...

G
Gość

Co z kierowca? Co mu grozi? Wiadomo cos??

Dodaj ogłoszenie