Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady gminy Węgierska Górka

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie żywieckim na godzinę 17.00 wyniosła 45,68 proc.

Okręg 1
Ulice: Doliny, Gajówka, Kępki, Kolorowa, Końcowa, Mjr Kazimierza Czarkowskiego, Modrzewiowa, Ogrodowa, Polna, Prymasa Stefana Wyszyńskiego (od 1 - do 40), Sarnia, Spacerowa, Stroma, Trakt Cesarski (od 1 - do 46), Turystyczna, Wąska, Wczasowa, Wodna, Za Groniem

Paweł Sebastian Słowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO
Piotr Motyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WĘGIERSKA GÓRKA
Jan Jurasz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 2
Ulice: Borowa, Brzoskwiniowa, Jutrzenki, Kręta, Krótka, Kwiatowa, Letnia, Łagodna, Łęgowa, Łukowa, Mokra, Prymasa Stefana Wyszyńskiego (od 41 - do 147 i 149), Rolnicza, Równa, Sportowa, Widokowa, Wiosenna, Wrzosowa

Marcin Dominik Zuziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO
Jan Fułat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WĘGIERSKA GÓRKA
Andrzej Wróbel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 3
Ulice: Agrestowa, Akacjowa, Brzegowa, Cicha, Cisowa, Głogowa, Grobla, Grzegorzków, Jaśminowa, Jodłowa, Kasztanowa, Leśna, Lipowa, Łączna, Łąkowa, Morelowa, Nad Potokiem, Osiedlowa, Owocowa, Półkole, Rzeczna, Pod Górę, Spokojna, Stawowa, Świerkowa, Topolowa, Trakt Cesarski (od 47 - do końca), Wesoła, Wierzbowa, Wiśniowa

Marian Pietrasina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO
Sławomir Motyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WĘGIERSKA GÓRKA
Czesław Wojciech Węglarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 4
Ulice: Brzozowa, Górska, Kolejowa, Konwaliowa, Liliowa, Morwowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego (148 i 150 oraz od 151 - do końca), Różana, Słoneczna, Sołecka, Strażacka, Szkolna, Tynionka, Wiklinowa, Wspólna, Wypoczynkowa, Zacisze

Kazimiera Pajestka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO
Marcin Łukasz Ziętek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WĘGIERSKA GÓRKA
Wojciech Śleziak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 5
Ulice: Osiedle XX-lecia II RP, Plażowa

Jakub Stadnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO
Urszula Figura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WĘGIERSKA GÓRKA
Stanisław Ferster
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marcin Paweł Matuszny
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Okręg 6
Ulice: 3 Maja, Bukowina, Fryderyka Gawła, Kamienna, Kolejowa, Kolonia, Kopernika, Kościuszki (od 1 - do 8), Kpr. Tomaszka, Kpt. Semika, Legionów Polskich, Nad Sołą, Obrońców Węgierskiej Górki, Ogrodowa, Partyzantów, Przemysłowa, Raczyńskiego, Wyspiańskiego, Wyzwolenia (od 30 - do końca), Wzgórze, Za Torem, Zielona (od 1 - do 58).

Antoni Grzegorz Jarco
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO
Iwona Barbara Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WĘGIERSKA GÓRKA
Anna Małgorzata Kalinowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 7
Ulice: Fabryczna, Graniczna, Grobla, Kościuszki (od 9 - do końca), Nad Stawem, Osiedle Wyzwolenia, Polna, Słoneczna, Stawowa, Wiśniowa, Wyzwolenia (od 1 - do 29), Zacisze

Ewa Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO
Michał Dominik Juraszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WĘGIERSKA GÓRKA
Adam Hazuka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 8
Ulice: Masztowa, Osiedle Leśniczówka, Parkowa, Zielona (od 59 - do końca) Zielona Górna

Anna Maria Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO
Michał Dominik Gawliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WĘGIERSKA GÓRKA
Jacek Sylwester Kaleta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 9
Ulice: Bukowina, Franciszkańska, Gajowa, Graniczna, Jesionowa, Klonowa, Ks. Karola Śmiecha (od 1 - do 95 i od 96 - do 116 parzyste), Leszczynowa, Letnia, Lipowa, Łagodna, Malinowa, Objazdowa, Ogrodowa, Partyzantów, Pogodna, Prosta, Rowerowa, Skalna, Spacerowa, Strumykowa, Szeroka, Topolowa, Turystyczna, Wesoła, Wierzbowa, Wspólna

Karol Jerzy Gliszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO
Janusz Kanik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WĘGIERSKA GÓRKA
Grzegorz Sobel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 10
Ulice: Baśniowa, Cicha, Konwaliowa, Krótka, Ks. Karola Śmiecha (od 97 - do 117 nieparzyste, od 118 - do 205 oraz od 206 - do 264 parzyste), , Kwiatowa, Łączna, Łęgowa, Magazynowa, Miła, Mostowa, Parkingowa, Pocztowa, Podjazdowa, Polna, Rekreacyjna, Rolnicza, Różana, Rzeczna, Sadowa, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Stokowa, Strażacka, Szkolna, Wiejska, Wiosenna, Wiśniowa, Zacisze, Zaporowa, Za Wodą, Zjazdowa, Źródlana

Marcin Biegun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WĘGIERSKA GÓRKA
Szymon Iwanow
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 11
Ulice: Bednarska, Boracza, Bory, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dadoki, Dębowa, Gminna, Górska, Halna, Jaśminowa, Jodłowa, Kamienna, Kępki, Kolonia, Kowalska, Kręta, Ks. Karola Śmiecha (od 207 - do 265 nieparzyste i od 266 - do końca), Leśna, Łąkowa, Milówki, Miodowa, Olchowa, Owocowa, Płone, Potokowa, Półkole, Sosnowa, Stroma, Świerkowa, Wiązowa, Wodospadowa, Wojtatówka, Wrzosowa, Wzgórze

Józef Żyrek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WĘGIERSKA GÓRKA
Ewa Jarco
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 12
Ulice: 3 Maja, Barwna, Bratków, Dziedziców, Grobla, Jana Pawła II (od 24 - do 36 parzyste i od 37 - do końca), Juraszków, Mickiewicza, Łąkowa, Nadbrzeżna, Niepodległości Polski, Pod Kopcem, Pogodna, Pszczelarska, Rzeczna, Słoneczna, Solany, Spokojna, Wąska, Wesoła, Wiśniowa, Wspólna, Za Torem

Czesław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO
Leon Józef Figura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WĘGIERSKA GÓRKA
Andrzej Żółty
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 13
Ulice: Bukowa, Bystry Potok, Dębowa, Dworkowa, Graniczna (od 1 - do 70), Jana Pawła II (od 1 - do 23 i od 25 - do 35 nieparzyste), Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Kolejowa, Ogrodowa, Pogórze, Sosnowa, Szkolna, Świętego Floriana, Świętej Katarzyny (od 1 - do 33), Targowa, Topolowa, Widokowa, Zacisze, Zarębek

Andrzej Tomiczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WĘGIERSKA GÓRKA
Jakub Howaniec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 14
Ulice: Boczna, Brańków, Górska, Graniczna (od 71 - do końca), Kasztanowa, Kwiatowa, Leśna, Lipowskich, Prosta, Sadowa, Świerkowa, Świętej Katarzyny (od 34 - do 101 i od 103 - do 119 nieparzyste), Turystyczna, Wzgórze

Jerzy Białkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WĘGIERSKA GÓRKA
Magdalena Anna Zemczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Okręg 15
Ulice: Biegunów, Bystrzańska, Cicha, Fabisiów, Ficońka, Kowali, Krótka, Laskowa, Lipowa, Młodych, Nad Leśniczówką, Różana, Spacerowa, Świętej Katarzyny (od 102 - do 120 parzyste i od 121 do końca), Tęczowa, Urocza, Zdrojowa

Dominik Jan Sapeta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WĘGIERSKA GÓRKA
Wojciech Sobel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

M
Marek
no właśnie , dobre pytanie .....
D
DB
Kiedy będą wyniki wyborów samorządowych na tej stronie?
Dodaj ogłoszenie