Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Cieszyn

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie cieszyńskim na godzinę 17.00 wyniosła 40,76 proc.

Okręg 1
Akacjowa, Alojzego Milaty, Bażancia, Bielska (nr nieparzyste od 47 do 99, na parzyste od 40 do 94), Borsucza, Bukowa, Cegielniana, Chabrów, Chemików, Cicha, Czarny Chodnik (od nr 2 do nr 3), Dworcowa, Działkowa, Dzika, Fiołków, Franciszka Barteczka, Frysztacka (nr nieparzyste od 145A do końca, nr parzyste od 194 do końca), Gajowa, Goździków, Graniczna, Hażlaska (od nr 81 do końca), Helmuta Kajzara, Hieronima Przepilińskiego, Hugona Kołłątaja, Ignacego Paderewskiego (nr nieparzyste od 3 do 35, nr parzyste od 6 do 54), Irysów, Jabłonna, Jałowcowa, Jaskrów, Jelenia, Jeżowa, Juliana Przybosia, Juliana Ursyna Niemcewicza, Jodłowa, Katowicka (od nr 43 do końca), Kazimierza Brodzińskiego, Klemensa Matusiaka, Kłosów, Kornela Filipowicza, Kościelna, Kręta, Krokusów, Królicza, Leopolda Staffa, Leśna, Letnia, Lisia, Ludwika Skrzypka, Łagodna, Łanowa, Majowa, Makowa, Mała, Marii Konopnickiej, Miedziana, Miodowa, Mokra, Motokrosowa, Mysia, Narcyzów, Nasturcji, Nikła, Osiedlowa, Owocowa, Pawła Bobka, Pawła Hulki-Laskowskiego, Pikiety, Pod Skałką, Powstańców Śląskich, Północna, Pszenna, Romana Dyboskiego, Rudowska, Sarnia, Skośna, Stanisława Staszica, Stawowa, Stokrotek, Szarotka, Świętego Jana Sarkandra, Tadeusza Kościuszki, Topolowa, Tulipanów, Wiejska, Wierzbowa, Wietrzna, Wiewiórcza, Wilcza, Wojciecha Bogusławskiego, Wrzosów, Zaciszna, Zadworna, Zagrodowa, Zajęcza, Zamarska, Zielona, Złota, Żniwna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA

  • 1 Katarzyna Maria Rybiec
  • 2 Joanna Dorota Cielepa
  • 3 Sławomir Mieczysław Gach
  • 4 Aleksandra Teresa Firlińska
  • 5 Szymon Gromosław Słupczyński

KOMITET WYBORCZY CIESZYŃSKI RUCH SPOŁECZNY

  • 1 Ewa Katarzyna Banot
  • 2 Barbara Bartoszek
  • 3 Remigiusz Andrzej Jankowski
  • 4 Iwona Beata Kabiesz
  • 5 Janusz Czesław Kołder
  • 6 Mieczysław Leopold Prawdzik
  • 7 Gabriela Anna Staszkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Władysław Antoni Macura
  • 2 Władysław Piotr Szymik
  • 3 Izabela Wiesława Parchańska
  • 4 Wiesław Andrzej Pasterny
  • 5 Maria Fiedor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HEROKA - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

  • 1 Beata Maria Szczypka
  • 2 Grzegorz Jarosław Cichomski
  • 3 Sajat Jesajan
  • 4 Monika Stanisława Kozioł
  • 5 Danuta Maria Granica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

  • 1 Maria Buzek
  • 2 Bożena Janina Cholewa
  • 3 Jakub Dobrucki
  • 4 Marek Grzegorz Dróżdż
  • 5 Elżbieta Anna Mach
  • 6 Marian Stanisław Sitek

Okręg 2
Aleja Piastowska, Bednarska, Czytelni Ludowej, Dojazdowa, Dolna, Folwarczna, Fryderyka Chopina, Frysztacka (nr nieparzyste od 1 do 115, nr parzyste od 2 do 104), Gminna, Gołębia, Górny Chodnik, Gruntowa, Hażlaska (nr od 2 do 80), Hilarego Filasiewicza, Jakuba Singera, Jana Gawlasa, Jana Heczki, Juliana Tuwima, Juliusza Ligonia, Kamienna, Karola Hławiczki, Karola Szymanowskiego, Krzywa, ks. Antoniego Janusza, Katowicka (od nr 1 do nr 37), Liburnia, Ładna, Łączna, Łąkowa, Łukowa, Macierzy Szkolnej, Mała Łąka, Mieczysława Karłowicza, Mikołaja Kopernika, Motelowa, Mostowa, Nad Olzą, Nestora Bucewicza, Partyzantów, Pawła Dombke, Piękna, płk Gwido Langera, Polna, Poprzeczna, Radosna, Rzeźnicza, Skrajna, Słoneczna, Stanisława Moniuszki, Sportowa, Stokowa, św. Jerzego, Wałowa, Wesoła, Węgielna, Wysoka, Zakątek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA

  • 1 Irena Fluder-Kudzia
  • 2 Krzysztof Otokar Mołdrzyk
  • 3 Maciej Kazimierz Urbaś
  • 4 Beata Ewa Wachtarczyk
  • 5 Mikołaj Arkadiusz Bizoń

KOMITET WYBORCZY CIESZYŃSKI RUCH SPOŁECZNY

  • 1 Krzysztof Zbigniew Golec
  • 2 Łucja Jadwiga Janik
  • 3 Janina Barbara Klima-Skrzypczak
  • 4 Tomasz Jerzy Kopiec
  • 5 Łukasz Jan Kulka
  • 6 Dariusz Filip Pundor
  • 7 Ewelina Sabina Wróblewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Maciej Ireneusz Bogunia
  • 2 Jan Paweł Sikora
  • 3 Teresa Maria Szymik
  • 4 Piotr Adam Małysa
  • 5 Ewa Maria Podstada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HEROKA - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

  • 1 Krzysztof Tomasz Herok
  • 2 Cezary Florian Tomiczek
  • 3 Justyna Mokry
  • 4 Cecylia Janina Domajer
  • 5 Adam Bronisław Wójtowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

  • 1 Maria Małgorzata Barton
  • 2 Krystyna Anna Dorda
  • 3 Adam Paweł Klus
  • 4 Wiesław Tomasz Kluz
  • 5 Artur Józef Płoskonka
  • 6 Stanisław Adolf Pońc
  • 7 Katarzyna Gabriela Wiśniowska

Okręg 3
3 Maja, Adolfa "Bolko" Kantora, Aleja Jana Łyska, Aleja Jana Raszki, Aleja Oswalda Madeckiego, Aleksandra Fredry, Andrzeja Szewczyka, Benedyktyńska, Bielska (od nr 1A do nr 45), Błogocka, Bobrecka, Bolesława Chrobrego, Bolesława Limanowskiego, Bolesława Prusa, Bóżnicza, Browarna, Czarny Chodnik (nr 21), dra Jana Michejdy, Dworkowa, Feliksa Hajduka, Garncarska, gen. Władysława Sikorskiego, Głęboka, Górna, Górny Rynek, Henryka Jordana, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Kraszewskiego, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Jana Kubisza, Jana Matejki, Jarosława Dąbrowskiego, Jerzego Cienciały, Józefa Kiedronia, Józefa Zaleskiego, Karola Miarki, Kasztanowa, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Kolejowa, Kominiarska, ks. Ignacego Świeżego, Legionu Śląskiego, Leopolda Jana Szersznika, Lipowa, Ludwika Kluckiego, Łowiecka, Mennicza, Młyńska Brama, Myśliwska, Na Wzgórzu (nr 2), Nowe Miasto, Ogrodowa, Pawła Stalmacha, Plac Dominikański, Plac Józefa Poniatowskiego, Plac Juliusza Słowackiego, Plac Kościelny, Plac ks. Józefa Londzina, Plac św. Krzyża, Plac Teatralny, Plac Wolności, Pochyła, Pokoju, Przechodnia, Przykopa, Ptasia, Ratuszowa, Rynek, Schodowa, Sejmowa, Solna, Spadowa, Spokojna, Srebrna, Stary Targ, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Stroma, Szeroka, Śrutarska, Tadeusza Regera, Towarowa, Trzech Braci, Wacława Olszaka, Władysława Orkana, Władysława Reymonta, Władysława Szybińskiego, Wojciecha Korfantego, Wojska Polskiego, Wyższa Brama, Zamkowa, Żwirki i Wigury

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA

  • 1 Joanna Jadwiga Wowrzeczka
  • 2 Grzegorz Tomasz Studnicki
  • 3 Jan Kazimierz Wesoły
  • 4 Krzysztof Piotr Wenglorz
  • 5 Sylwia Karolina Nowakowska

KOMITET WYBORCZY CIESZYŃSKI RUCH SPOŁECZNY

  • 1 Bogusław Józef Dziadzia
  • 2 Wiesława Elżbieta Janica-Czudek
  • 3 Grzegorz Dariusz Jurecki
  • 4 Mirosław Kożdoń
  • 5 Brygida Monika Pilch
  • 6 Jolanta Maria Skutnik
  • 7 Jerzy Zbigniew Wałga

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Rafał Krzysztof Foltyn
  • 2 Bogdan Jan Krótki
  • 3 Dorota Maria Mazur
  • 4 Antoni Stanisław Kozyra
  • 5 Maria Barbara Szpakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HEROKA - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

  • 1 Marek Józef Szczypka
  • 2 Bolesław Włodzimierz Zemła
  • 3 Sandra Katarzyna Krawczyk
  • 4 Katarzyna Jadwiga Długosz-Ziętek
  • 5 Teresa Michalina Kowalowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA CIS

  • 1 Cecylia Donata Gasz-Płońska
  • 2 Marek Mirosław Madej
  • 3 Joanna Bożena Krzak
  • 4 Jarosław Granica
  • 5 Barbara Maria Łabudek
  • 6 Karol Szteler
  • 7 Helena Zarzycka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

  • 1 Łucja Anna Dusek-Francuz
  • 2 Ewa Maria Jesionek
  • 3 Maria Marta Juroszek
  • 4 Tadeusz Michał Kraszewski
  • 5 Krystian Bartłomiej Kukuczka
  • 6 Jakub Paweł Skałka
  • 7 Wojciech Stanisław Święs

Okręg 4
Adama Mickiewicza, Beskidzka, Bielska (nr nieparzyste od 105 do końca, nr parzyste od 96 do końca), Bociania, bp. Franciszka Śniegonia, Braci Miłosiernych, Chłodna, Czereśniowa, Dębowa, Długa, Dobra, Elizy Orzeszkowej, Franciszka Popiołka, Generała Józefa Hallera, Gospodarska, Gustawa Morcinka, Ignacego Paderewskiego (nr nieparzyste od 37 do 43), Harcerska, Jaskółcza, Jasna, Jastrzębia, Jaworowa, Karola Stryi, Kątowa, Kępna, Krańcowa, Kresowa, Krótka, Krucza, ks. Jerzego Trzanowskiego, ks. Rudolfa Tomanka, Kukułcza, Kwiatowa, Ludwika Brożka, Łabędzia, Miła, Mleczna, Morelowa, Na Wzgórzu (bez nr 2), Odległa, Olchowa, Orla, Orzechowa, Otwarta, Piesza, Pograniczna, Południowa, Prosta, Przepiórcza, Puńcowska, Rajska, Rolna, Równa, Sadowa, Sienna, Słowicza, Sokola, Sosnowa, Sowia, Spacerowa, Spółdzielcza, Strzelców Podhalańskich, Śnieżna, Tysiąclecia, Ustrońska, Wąska, Widokowa, Wielodroga, Wiktora Kargera, Wiosenna, Wiślańska, Wiśniowa, Wronia, Zofii Kossak-Szatkowskiej, Żurawia

KOMITET WYBORCZY CIESZYŃSKI RUCH SPOŁECZNY

  • 1 Łukasz Kazimierz Bielski
  • 2 Bartłomiej Duraj
  • 3 Magdalena Maria Grala
  • 4 Michał Mirosław Massalski
  • 5 Kamil Krystian Mazur
  • 6 Joanna Bogusława Posiak
  • 7 Krzysztof Dariusz Pszczółka
  • 8 Monika Agnieszka Szlauer

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Agata Rucka
  • 2 Leszek Tadeusz Krzywda
  • 3 Alina Anna Matysiak
  • 4 Bogusław Jerzy Mazurek
  • 5 Anna Holona
  • 6 Wiesław Jan Krupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HEROKA - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

  • 1 Czesław Franciszek Banot
  • 2 Iwona Zawistowska-Przystał
  • 3 Wiesław Tomasz Strządała
  • 4 Anna Elżbieta Danel
  • 5 Mikołaj Jakub Brandys
  • 6 Nikolina Witaszek
  • 7 Piotr Rafał Mrózek
  • 8 Jan Franciszek Potysz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA CIS

  • 1 Euzebiusz Kazimierz Sznajder
  • 2 Oton Mirosław Kisiała
  • 3 Patrycja Klaudia Szczupak
  • 4 Dorota Joanna Nowosadko
  • 5 Krzysztof Roman Wrzeszcz
  • 6 Mieczysław Emil Pluciński
  • 7 Brygida Bernadeta Kuter-Ragab
  • 8 Aleksandra Madej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

  • 1 Paweł Piotr Czycharowski
  • 2 Renata Magdalena Franek
  • 3 Katarzyna Monika Frydrychowicz
  • 4 Magdalena Irena Goryczka
  • 5 Ryszard Arkadiusz Macura
  • 6 Andrzej Jacenty Mleczko
  • 7 Grażyna Helena Pawlita

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie