Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Gliwice

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w Gliwicach. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w Gliwicach na godzinę 17.00 wyniosła 35,60 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
osiedla: Brzezinka, Czechowice, Kopernik, Łabędy, Wojska Polskiego

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Adam Marek Michczyński
  • 2 Zdzisław Goliszewski
  • 3 Violetta Barbara Kuźnik
  • 4 Katarzyna Jadwiga Stanienda-Pilecki
  • 5 Andrzej Adam Korolewicz
  • 6 Piotr Stanisław Caban
  • 7 Aneta Beata Tyrcz
  • 8 Marek Korus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Tomasz Jan Sieradzki
  • 2 Justyna Fijałkowska
  • 3 Paweł Łysiuk
  • 4 Izabela Anna Wieczorek
  • 5 Dawid Piotr Jasiński
  • 6 Jarosław Józef Płowiec
  • 7 Monika Anna Starzomska
  • 8 Grzegorz Romaniec

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Bernard Jan Fic
  • 2 Elżbieta Helena Furtak
  • 3 Dariusz Bernard Frankowski
  • 4 Daniel Piotr Gorlicki
  • 5 Jessica Dominika Hodura
  • 6 Beata Kochańska
  • 7 Iwona Ernst-Tworek
  • 8 Mirosław Stanisław Kierych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA GLIWIC ZYGMUNTA FRANKIEWICZA

  • 1 Krystyna Wacława Sowa
  • 2 Grażyna Oleńka Walter-Łukowicz
  • 3 Jacek Andrzej Trochimowicz
  • 4 Zbigniew Andrzej Grzyb
  • 5 Krzysztof Paweł Czapla
  • 6 Aleksandra Maria Wachtarczyk-Wielkopolan
  • 7 Andrzej Bolesław Chodorowski
  • 8 Iwona Drozd

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Ewa Maria Potocka
  • 2 Przemysław Jarosław Szczukiewicz
  • 3 Andrzej Jan Grabowski
  • 4 Monika Ewa Wszołek
  • 5 Henryk Józef Woźniak
  • 6 Anna Kurzaj
  • 7 Ewa Urszula Bilewska-Włoch
  • 8 Maciej Ryszard Mizerski

Okręg 2
osiedla: Obrońców Pokoju, Szobiszowice, Śródmieście, Zatorze, Żerniki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Tomasz Tadeusz Tylutko
  • 2 Elżbieta Izabela Kogowska-Piasecka
  • 3 Adam Majgier
  • 4 Bogusław Władysław Superat
  • 5 Zofia Magdalena Trzeszkowska-Nowak
  • 6 Jacek Witold Chadalski
  • 7 Teresa Drzazga
  • 8 Ligia Danuta Mercik
  • 9 Bartosz Marek Rybczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Jakub Nieckarz
  • 2 Mirosława Teresa Sander
  • 3 Beata Iwona Keller-Gosiewska
  • 4 Rafał Paweł Mielnik
  • 5 Bożena Grażyna Kamińska-Truś
  • 6 Sebastian Ryszard Ledwig
  • 7 Iwona Ewa Kamińska
  • 8 Michał Aleksander Palatyński
  • 9 Tomasz Mateusz Jarząb

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Patryk Dominik Hodura
  • 2 Wojciech Szymon Czapla
  • 3 Marcin Michał Guś
  • 4 Aleksandra Anna Janik
  • 5 Mariusz Damian Klepek
  • 6 Monika Anna Wrzos
  • 7 Ewa Barbara Skwarek
  • 8 Beata Iwona Harasim
  • 9 Anna Maria Gorlicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA GLIWIC ZYGMUNTA FRANKIEWICZA

  • 1 Zygmunt Mieczysław Frankiewicz
  • 2 Adam Marian Neumann
  • 3 Magdalena Gabriela Budny
  • 4 Michał Adam Jaśniok
  • 5 Krzysztof Robert Kleczka
  • 6 Małgorzata Jadwiga Konior
  • 7 Katarzyna Anna Wakuła
  • 8 Piotr Henryk Gogoliński
  • 9 Aleksandra Ewa Szyszka

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Zbigniew Jacek Wygoda
  • 2 Andrzej Wacław Karbownik
  • 3 Joanna Karweta
  • 4 Andrzej Stanisław Zarzycki
  • 5 Leszek Curyło
  • 6 Anita Sonia Rogalska
  • 7 Danuta Czesława Betlejewska-Szymczak
  • 8 Grzegorz Robert Jasik

Okręg 3
osiedla: Baildona, Ligota Zabrska, Politechnika, Sośnica

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Ryszard Stanisław Buczek
  • 2 Petros Tovmasyan
  • 3 Rozalia Kopij
  • 4 Wiesław Grzęda
  • 5 Gabriel Jan Bodzioch
  • 6 Justyna Agnieszka Maziuk
  • 7 Anna Alicja Kocyan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Mirosław Wiesław Sternik
  • 2 Ewa Helena Chwedoruk
  • 3 Piotr Michał Wieczorek
  • 4 Aleksandra Grażyna Wiśniewska
  • 5 Anna Maria Grabias
  • 6 Zenon Sadowski
  • 7 Agnieszka Monika Róg-Sołtysiak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Natalia Sylwia Lembas-Czuba
  • 2 Adrian Patryk Maciaszek
  • 3 Dariusz Piotr Repetyński
  • 4 Krystian Michał Malcherek
  • 5 Jarosław Konrad Pozowski
  • 6 Jolanta Krystyna Ogaza
  • 7 Marta Anna Jaśniewicz-Kowalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA GLIWIC ZYGMUNTA FRANKIEWICZA

  • 1 Marek Jan Pszonak
  • 2 Karolina Anna Bielecka
  • 3 Jadwiga Irena Świerczyńska
  • 4 Marcin Grabiec
  • 5 Marcin Andrzej Włodarczyk
  • 6 Marcin Michał Kiełpiński
  • 7 Barbara Krystyna Henne

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Agnieszka Urszula Filipkowska
  • 2 Urszula Maria Więckowska
  • 3 Józef Sadowski
  • 4 Michał Piotr Stawowiak
  • 5 Wojciech Marek Winiarski
  • 6 Zofia Grażyna Churska
  • 7 Marcin Tomasz Unold

Okręg 4
osiedla: Bojków, Ostropa, Sikornik, Stare Gliwice, Trynek, Wilcze Gardło, Wójtowa Wieś.

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Łukasz Chmielewski
  • 2 Krzysztof Paweł Procel
  • 3 Danuta Zofia Gąsior
  • 4 Janusz Krzysztof Żak
  • 5 Ilona Danuta Nawara-Malik
  • 6 Robert Łukasz Kłosowski
  • 7 Wojciech Nowakowski
  • 8 Elżbieta Maria Kotlarska
  • 9 Agnieszka Sadowniczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Damian Piotr Sifczyk
  • 2 Mariusz Grzegorz Ważny
  • 3 Anna Maria Urbańska
  • 4 Paweł Krzysztof Pilarski
  • 5 Anna Maria Gala
  • 6 Krzysztof Aleksander Werner
  • 7 Katarzyna Anna Smyczek
  • 8 Monika Kula
  • 9 Mariusz Błażej Pruszko

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Małgorzata Popińska
  • 2 Daniel Krzysztof Pietrynek
  • 3 Stefan Piotr Żeromski
  • 4 Michał Paweł Fic
  • 5 Janusz Józef Drużbański
  • 6 Jacek Piotr Nowak
  • 7 Barbara Maria Kuzia-Widera
  • 8 Anna Danuta Kaczmar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA GLIWIC ZYGMUNTA FRANKIEWICZA

  • 1 Tadeusz Olejnik
  • 2 Piotr Gerard Wieczorek
  • 3 Stanisław Józef Kubit
  • 4 Paweł Bronisław Wróblewski
  • 5 Aleksandra Justyna Sowa-Moreń
  • 6 Jolanta Bożena Białek-Kaleta
  • 7 Jolanta Maria Winkler
  • 8 Małgorzata Danuta Hutnikiewicz
  • 9 Jarosław Tomasz Wypych

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Janusz Kazimierz Szymanowski
  • 2 Katarzyna Bogna Kuczyńska-Budka
  • 3 Tomasz Ryszard Łobodziński
  • 4 Aleksandra Barbara Żółtowska-Ostroszczyk
  • 5 Jarosław Andrzej Kądzielewski
  • 6 Beata Kaniowska
  • 7 Jan Alojzy Eichhof
  • 8 Aleksandra Danuta Witek
  • 9 Jerzy Wasik

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie