Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Kuźnia Raciborska

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie raciborskim na godzinę 17.00 wyniosła 34,87 proc.

Okręg 1
KUŹNIA RACIBORSKA: Arki Bożka od 22 do końca numery parzyste, Moniuszki, Piaskowa 7 - 11 nieparzyste, 26, Rudzka od 36 do końca, Słoneczna 2 - 4 parzyste, od 5 do końca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

  • 20 Mariola Dorota Wajda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

  • 22 Krzysztof Antoni Grobelny

Okręg 2
KUŹNIA RACIBORSKA: Generała Bema, Roberta Lewandowskiego od 4A do końca numery parzyste

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

  • 20 Radosław Jan Kasprzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

  • 22 Małgorzata Ewa Rutkowska

Okręg 3
KUŹNIA RACIBORSKA: Roberta Lewandowskiego od 1A do końca numery nieparzyste, Kasztanowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

  • 20 Maciej Kriwienok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

  • 22 Kornelia Dominika Kowalczyk

Okręg 4
KUŹNIA RACIBORSKA: Bohaterów Westerplatte, Spacerowa, Ignacego Krasickiego, Leśna, Spokojna, Tadeusza Kościuszki, Wesoła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

  • 20 Grażyna Tokarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

  • 22 Zdzisław Bernady Czarnacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GĄSKI

  • 23 Jacek Gąska

Okręg 5
KUŹNIA RACIBORSKA: Browarna, Brzozowa, Dębowa, Drzymały, Górnicza, Jagodowa, Klonowa, Kolejowa, Krzyżowa, Kwiatowa, Lipowa, Łączna, Myśliwska, Nowy Świat, Ogrodowa, Powstańców, Słowackiego, Sosnowa, Staszica, Świerkowa, Tartaczna, Topolowa, Wierzbowa, Żwirowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

  • 20 Elżbieta Małgorzata Kozłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

  • 22 Mateusz Andrzej Głowski

Okręg 6
KUŹNIA RACIBORSKA: Arki Bożka 6 - 18, od 19 do końca numery nieparzyste, Garbarska, Henryka Sienkiewicza, Jana Matejki, Klasztorna, Kocura, Kościelna, Kozielska, Kręta, Krótka, Mikołaja Reja, Morcinka, Parkowa, Piaskowa 1 - 6, 8 - 20 parzyste, Plac Mickiewicza, Raciborska, Rudzka od 17 do końca numery nieparzyste, Słoneczna 1 - 3 nieparzyste, Stefana Czarnieckiego, Strażacka, Willowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

  • 20 Sebastian Damian Krupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

  • 22 Ilona Anna Wróbel

Okręg 7
TURZE

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

  • 20 Gerard Jan Depta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

  • 22 Izabela Maria Pieruszka

Okręg 8
BUDZISKA, RUDA

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

  • 20 Adrian Dawid Juraszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

  • 22 Mariola Gabriela Wojtoszek

Okręg 9
SIEDLISKA

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

  • 20 Aleksandra Bartoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

  • 22 Marcin Paweł Czerniej

Okręg 10
RUDY: Biały Dwór, Dębowa, Mickiewicza, Powstańców Śląskich, Przerycie, Rzeczna, Sobieskiego, Sosnowa, Świerkowa, Zielona

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

  • 20 Łukasz Michał Ruhe

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TO MY! RAZEM ZMIEŃMY RUDY - DLA SIEBIE I PRZYSZŁYCH POKOLEŃ”

  • 21 Henryk Adam Wrzosok

Okręg 11
RUDY: Akacjowa, Aleja Lipowa, Bukowa, Cysterska, Jesionowa, Kasztanowa, Kolonia Renerowska, Kozielska, Leszczynowa, Raciborska, Wierzbowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

  • 20 Rafał Maksymilian Rutkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TO MY! RAZEM ZMIEŃMY RUDY - DLA SIEBIE I PRZYSZŁYCH POKOLEŃ”

  • 21 Roman Erwin Wilk

Okręg 12
RUDY: Borowa, Brzozowa, Cegielska, Łąkowa, Majowa, Rybnicka, Szybki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

  • 20 Adam Robert Zieleń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TO MY! RAZEM ZMIEŃMY RUDY - DLA SIEBIE I PRZYSZŁYCH POKOLEŃ”

  • 21 Adrian Sebastian Lepiarczyk

Okręg 13
RUDY: Dworcowa, Gliwicka, Krótka, Paproć, Parkowa, Podbiała, Polna, Rogera, Szkolna, Świętojańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

  • 20 Andrzej Karol Kania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TO MY! RAZEM ZMIEŃMY RUDY - DLA SIEBIE I PRZYSZŁYCH POKOLEŃ”

  • 21 Manfred Franciszek Wrona

Okręg 14
JANKOWICE

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

  • 20 Gerard Jan Hanusek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

  • 22 Jan Piotr Kuś

Okręg 15
RUDA KOZIELSKA

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

  • 20 Ernest Drazik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WSPÓLNYM DOMEM”

  • 22 Barbara Katarzyna Mickiewicz

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie