Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Mysłowice

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w Mysłowicach na godzinę 17.00 wyniosła 41,25 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
Dzielnice: Piasek, Stare Miasto, Mysłowice-Centrum

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Tomasz Wojciech Brzozowski
  • 2 Beata Mariola Pyka
  • 3 Mateusz Krzysztof Tabak
  • 4 Wojciech Jerzy Pawlik
  • 5 Anna Urszula Wieczorek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Marta Ewa Górna
  • 2 Irena Maria Zdój
  • 3 Leszek Marek Filarski
  • 4 Roman Dariusz Zieliński
  • 5 Magdalena Teresa Jaromin
  • 6 Dariusz Józef Strzoda
  • 7 Jacek Klimas

KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

  • 1 Jan Krzysztof Wajant
  • 2 Rudolf Karol Hodalski
  • 3 Ewa Barbara Bień
  • 4 Eliza Bogumiła Szewczyk
  • 5 Yuriy Fomin
  • 6 Maria Joanna Hodalska
  • 7 Danuta Janina Wacławowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Zbigniew Augustyn
  • 2 Anna Kozłowska
  • 3 Agnieszka Lasocka
  • 4 Piotr Maksymilian Grawecki
  • 5 Kinga Zdaniewska
  • 6 Bogdan Jan Sroka
  • 7 Teodor Jan Hernas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ

  • 1 Wojciech Stanisław Chmiel
  • 2 Piotr Mirosław Styczeń
  • 3 Agnieszka Maria Harmata
  • 4 Kamila Małgorzata Grabolus
  • 5 Katarzyna Monika Jendrysko-Jamrozik
  • 6 Mateusz Bartosz Żołnowski
  • 7 Radosław Paweł Kwietniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE

  • 1 Mateusz Jerzy Zbiciak
  • 2 Sylwia Marzena Osmańska
  • 3 Beata Węgiel
  • 4 Anna Iwona Rosikoń
  • 5 Krzysztof Andrzej Buchalik
  • 6 Jarosław Maciej Pytel
  • 7 Halina Gabriela Magdziorz

Okręg 2
Dzielnice: Janów Miejski-Ćmok, Szopena-Wielka Skotnica, Bończyk-Tuwima

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Arkadiusz Witold Przybyłka
  • 2 Mirosław Adam Spałek
  • 3 Aleksandra Barbara Szumilas
  • 4 Wacław Sikora
  • 5 Urszula Barbara Michalak
  • 6 Adam Józef Goj
  • 7 Izabella Anna Dulińska-Macuda

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Wiesław Sylwester Tomanek
  • 2 Sebastian Dominik Roncoszek
  • 3 Izabela Monika Sanhen
  • 4 Aneta Joanna Pasiut
  • 5 Piotr Dariusz Kasperski
  • 6 Jadwiga Szweda
  • 7 Rafał Piotr Kalinowski
  • 8 Tomasz Roman Katan
  • 9 Anna Aleksandra Kaczmarzyk

KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

  • 1 Grzegorz Eugeniusz Łukaszek
  • 2 Anna Irena Padlewska
  • 3 Karolina Judyta Kozioł-Mospinek
  • 4 Paweł Piotr Gomóła
  • 5 Marzena Maria Filipowska
  • 6 Łukasz Antoni Galiński
  • 7 Anna Maria Baron
  • 8 Mateusz Marek Zawiślak
  • 9 Zbigniew Zduniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Tomasz Wiesław Papaj
  • 2 Bernadeta Halina Berzowska
  • 3 Józef Zajkowski
  • 4 Agnieszka Grażyna Sorek
  • 5 Andrzej Ryszard Cegiełka
  • 6 Magdalena Maria Nowakowska
  • 7 Marcin Zdzisław Łęczycki
  • 8 Roksana Anita Sroka
  • 9 Grzegorz Mariusz Marx

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ

  • 1 Andrzej Jan Dombek
  • 2 Sandra Małgorzata Jędrzejas
  • 3 Magdalena Olga Wawrzyniuk
  • 4 Aneta Anna Pomykało
  • 5 Beata Ewa Mazurkiewicz
  • 6 Andrzej Henryk Filus
  • 7 Marta Monika Dela-Breitbeck
  • 8 Borys Jakub Baranowski
  • 9 Sebastian Jarosław Broda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE

  • 1 Karol Adam Kaszek
  • 2 Krzysztof Marian Knapik
  • 3 Tadeusz Adam Dżedzyk
  • 4 Urszula Krystyna Krok
  • 5 Krzysztof Marcin Kryta
  • 6 Daria Barbara Umańska
  • 7 Danuta Barbara Kozłowska-Makóś
  • 8 Dawid Eugeniusz Stolarczyk

Okręg 3
Dzielnice: Brzęczkowice i Słupna, Brzezinka, Morgi

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Jarosław Janusz Stopa
  • 2 Andrzej Hieronim Skrycki
  • 3 Anna Maria Stachowiak
  • 4 Mateusz Andrzej Skrycki
  • 5 Sabina Maria Fabryczny

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Jacek Antoni Szołtysek
  • 2 Joanna Magdalena Pniok
  • 3 Marcin Kacper Stroński
  • 4 Jerzy Jan Sorek
  • 5 Aleksandra Anna Folek
  • 6 Krystyna Iwona Bajer
  • 7 Mateusz Oskar Obrzut

KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

  • 1 Edward Augustyn Lasok
  • 2 Teresa Weronika Bialucha
  • 3 Urszula Teresa Rasek
  • 4 Małgorzata Barbara Siupka
  • 5 Anna Teresa Mazurek
  • 6 Piotr Artur Oczkowski
  • 7 Rafał Adam Myrda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Robert Patryk Patałąg
  • 2 Aleksandra Ewa Szwajcok
  • 3 Grzegorz Piotr Sałata
  • 4 Elżbieta Wanda Bartodziej
  • 5 Maria Daniela Gruca
  • 6 Mateusz Paweł Wildner
  • 7 Błażej Przemysław Grela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ

  • 1 Dariusz Jacek Wójtowicz
  • 2 Wojciech Łukasz Szelest
  • 3 Katarzyna Helena Polok-Marcol
  • 4 Magdalena Urszula Warchoł
  • 5 Adrian Dominik Panasiuk
  • 6 Iwona Anna Delimata
  • 7 Krzysztof Domarus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE

  • 1 Rafał Piotr Musiał
  • 2 Zbigniew Witold Bieroń
  • 3 Marianna Raczkowska
  • 4 Marta Maria Zandecka
  • 5 Zuzanna Aleksandra Kiwic

Okręg 4
Dzielnice: Larysz-Hajdowizna, Krasowy, Kosztowy, Dziećkowice, Wesoła, Ławki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Gabriela Halina Błaut
  • 2 Jacek Roman Rembierz
  • 3 Monika Izabela Gwóźdź-Flasza
  • 4 Mateusz Stanisław Świątek
  • 5 Bartłomiej Janusz Szumilas
  • 6 Małgorzata Anna Kraśniewska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Antoni Paweł Zazakowny
  • 2 Marek Piotr Mikuła
  • 3 Maria Barbara Krutysza
  • 4 Hanna Katarzyna Kuligowska
  • 5 Agata Barbara Dyjas-Kuczka
  • 6 Bogusława Małgorzata Mroczkowska
  • 7 Renata Krystyna Polak
  • 8 Piotr Głowacki

KOMITET WYBORCZY MYSŁOWICKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

  • 1 Grzegorz Józef Brzoska
  • 2 Bartłomiej Mirosław Gruchlik
  • 3 Maria Barbara Musioł
  • 4 Krzysztof Jan Biolik
  • 5 Anna Weronika Kozioł
  • 6 Małgorzata Maria Manowska
  • 7 Michał Paweł Urbańczyk
  • 8 Tomasz Henryk Wrona

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Mariusz Piotr Wielkopolan
  • 2 Sylwia Gabriela Wituła-Jedlińska
  • 3 Artur Marek Bula
  • 4 Arkadiusz Józef Hajduła
  • 5 Jolanta Anna Jaroszewicz
  • 6 Iwona Teresa Król
  • 7 Damian Daniel Długajczyk
  • 8 Dariusz Grzegorz Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ WÓJTOWICZ

  • 1 Dariusz Eugeniusz Dębiec
  • 2 Czesław Palka
  • 3 Piotr Paweł Jankowski
  • 4 Patrycja Magdalena Karwicka-Bogusz
  • 5 Jerzy Joachim Stysz
  • 6 Katarzyna Joanna Niedbałka
  • 7 Krzysztof Antoni Ślązak
  • 8 Joanna Małgorzata Karp

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MYSŁOWICE

  • 1 Leszek Franciszek Kwit
  • 2 Marian Franciszek Dolina
  • 3 Damian Roman Szmist
  • 4 Klaudia Anna Winiarska
  • 5 Karina Diana Woźniak
  • 6 Aneta Anna Szlachcic
  • 7 Agata Beata Brom

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie