Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Myszków

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w Myszkowie. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie myszkowskim na godzinę 17.00 wyniosła 44,01 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
Myszków ulice: Akacjowa, Aleja Wolności, Armii Krajowej, Astrów, Azaliowa, Batalionów Chłopskich, Błotna, Brzozowa, Ceramiczna od nr 1 do nr 20 i nieparzyste od nr 21 do nr 27, Chopina nr 13 i nr 22, Ciemna, Czarnieckiego, Dębowa, Dywizjonu 303, Działkowców, Fiołkowa, Folwarczna, Franulka, Goździkowa, Grabowa, Inwestycyjna, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kameliowa, Kasztanowa, Klonowa, Korczaka, Kościuszki nieparzyste od nr 1 do nr 39 i parzyste od nr 2 do nr 16A, Kowalczyki, Krasickiego, Krucza, Kwiatowa, Labry, Legionów, Leśna, Lipowa, Lotnicza, Łąkowa, Macierzanki, Malinowa, Mała Szpitalna, Marszałka Piłsudskiego, Miedziana, Miła, Miodowa, Okopowa, Okrzei, Olszowa, Pińczycka, Poprzeczna, Ptasia, Powstania Styczniowego, Pułaskiego, Pusta, Rolnicza, Równoległa, Rybna, Sadowa, Słowackiego nieparzyste od nr 1 do nr 109 i parzyste od nr 2 do nr 92, Smudzówka, Sosnowa, Spółdzielcza bloki 1, 3, 4, 4A, 5, 6A, 8, Stalowa, Storczykowa, Strugi, Szkolna, Szpitalna, Świerkowa, Topolowa, Tuwima, Tulipanowa, Warta, Widok, Wierzbowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wspólna, Wyzwolenia, Zaułek, Zawilcowa, Zielna, Żelazna, Żelisławicka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Andrzej Wójcik
  • 2 Jerzy Jan Bryś
  • 3 Elżbieta Jadwiga Rogacka
  • 4 Łukasz Krzysztof Marek
  • 5 Jarosław Adam Jackiewicz
  • 6 Bożena Felicja Duda
  • 7 Mirosława Barbara Matyja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

  • 1 Zenon Ludwikowski
  • 2 Marzena Dorota Kozak
  • 3 Daniel Robert Borek
  • 4 Jerzy Torbus
  • 5 Paweł Stanisław Oleksiak
  • 6 Agata Beata Dębińska
  • 7 Sylwia Katarzyna Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY

  • 1 Norbert Piotr Jęczalik
  • 2 Ewa Emilia Gołuchowska
  • 3 Tamara Gabriela Koczur
  • 4 Bogdan Łabęcki
  • 5 Kamila Natalia Hrut
  • 6 Marek Zbigniew Siwek
  • 7 Agnieszka Marta Szafrańska

KOMITET WYBORCZY „FORUM MIESZKAŃCÓW”

  • 1 Grzegorz Robert Gorzkowski
  • 2 Bożena Stanisława Biedroń
  • 3 Andrzej Jan Będkowski
  • 4 Magdalena Mariola Kos
  • 5 Piotr Andrzej Rejman

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Jerzy Mieczysław Woszczyk
  • 2 Dominik Seweryn Lech
  • 3 Zbigniew Stanisław Kawka
  • 4 Dorota Małgorzata Witnik-Sobota
  • 5 Zbigniew Włodzimierz Adamowski
  • 6 Anna Diana Brodzińska
  • 7 Dorota Kania

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Iwona Anna Skotniczna
  • 2 Ryszard Feliks Musialik
  • 3 Marcin Jan Kurek
  • 4 Edyta Maria Czyż
  • 5 Jolanta Teresa Brzdąk
  • 6 Piotr Henryk Prusko
  • 7 Jan Ryszard Garncarz

Okręg 2
Myszków ulice: Barwna, Błękitna, Bory, Budowlana, Bystra, Cegielniana, Chabrów, Chłodna, Chmurna, Chopina bez nr 13 i nr 22, Ciasna, Cmentarna, Długosza, Dobra, Dolna, Fabryczna, Galenowa, Gospodarcza, Graniczna, Gruchla, Hutników, Jaworznicka, Jedwabna, Kilińskiego, Kolejowa, Kopalnia, Kopernika, Koronacyjna, Krakowska, Kręta, Królowej Jadwigi, Krótka, Krzywa, Ks. Prałata Zdzisława Skrzeka, Kwarcowa, Lisia, Łowcza, Malownicza, Millenium, Młyńska, Modrzejowska, Mrzygłodzka, Myśliwska, Nadrzeczna, Namysłowskiego, Nierada, Odlewnicza, Odrodzenia, Ogrodowa, Paderewskiego, Palmowa, Papiernia, Papieska, Parkowa, Partyzantów, Piękna, Plac Sportowy, Pogodna, Pohulańska, Poniatowskiego, Porębska, Projektowana, Prymasa Wyszyńskiego bloki 12, 16, 18, Przemysłowa, Ręby, Robotnicza, Rolna, Różana, Rynek, Rynkowa, Rysia, Sarnia, Siewierska, Sikorka, Słoneczna, Spacerowa, Stawowa, Szeroka, Tęczowa, Teodora Marszałka, Towarowa, Traugutta, Ustronie, Waryńskiego, Witosa, Włodowska, Zacisze, Zajęcza, Zamenhoffa, Zawiercka, 11 Listopada bloki 1, 3, 5, 8, 10, 12, 13, 14, 20, 22, 24 oraz wszystkie budynki prywatne, 1 Maja od nr 46 do końca, 8 Marca

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Marta Helena Bednarska-Gil
  • 2 Janusz Stanisław Kuśmierek
  • 3 Dariusz Piotr Cupiał
  • 4 Andrzej Antoni Machura
  • 5 Agnieszka Ewa Sowa
  • 6 Paweł Wojciech Fabisiak
  • 7 Monika Maria Wojtaszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

  • 1 Łukasz Konrad Gołuchowski
  • 2 Andrzej Piotr Prokop
  • 3 Tobiasz Władysław Buła
  • 4 Katarzyna Elżbieta Piedo
  • 5 Elżbieta Maria Bąk
  • 6 Malwina Ewa Czapnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY

  • 1 Adam Michał Zaczkowski
  • 2 Monika Mieczysława Pniakowska-Syska
  • 3 Robert Zbigniew Męcik
  • 4 Justyna Józefa Nowakowska
  • 5 Justyna Józefa Tomzik
  • 6 Aleksandra Irena Wrzosowska
  • 7 Mateusz Tadeusz Musialik
  • 8 Adam Artur Rogala

KOMITET WYBORCZY „FORUM MIESZKAŃCÓW”

  • 1 Bartosz Mateusz Lachór
  • 2 Katarzyna Anna Dziwińska
  • 3 Izabela Wacława Tkaczyk
  • 4 Katarzyna Elżbieta Milczarek
  • 5 Grzegorz Franciszek Rok

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Beata Magdalena Pochodnia
  • 2 Zofia Anna Jastrzębska
  • 3 Beata Sylwia Jakubiec-Bartnik
  • 4 Ewa Anna Ziajska-Łazaj
  • 5 Marian Tylkowski
  • 6 Grzegorz Robert Kapuściak
  • 7 Sylwia Barbara Męcik
  • 8 Henryk Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Tomasz Michał Załęcki
  • 2 Mirosława Barbara Picheta
  • 3 Edmund Konieczniak
  • 4 Elżbieta Maria Sobocińska
  • 5 Robert Krzysztof Nowak
  • 6 Agnieszka Anna Budek
  • 7 Paula Marta Rabsztyn
  • 8 Anna Kinga Dzierżyńska

Okręg 3
Myszków ulice: Jagodzińska, Majora Hubala, Majora Sucharskiego parzyste od nr 2 do nr 78, 80, 82, 84, 86 i nieparzyste od nr 1 do końca, Prymasa Wyszyńskiego bloki nr 11, 13, 15, 15A, 19, 19A oraz wszystkie budynki prywatne, Sikorskiego, Skłodowskiej, Zielona, 11 Listopada bloki nr 30, 30A, 32, 32A, 32B, 34

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

  • 1 Andrzej Adam Giewon
  • 2 Sławomir Stanisław Kaczyński
  • 3 Danuta Joanna Kula
  • 4 Violetta Elżbieta Kostrzewska-Tatus
  • 5 Aleksandra Wiesława Tarapacz
  • 6 Joanna Helena Wojdyła
  • 7 Sławomir Janas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY

  • 1 Dariusz Jan Muszczak
  • 2 Tomasz Marcin Szlenk
  • 3 Dorota Czerwińska-Kolczyk
  • 4 Marcin Paweł Kurowski
  • 5 Elżbieta Zielonka-Bigajczyk
  • 6 Piotr Damian Dąbrowski
  • 7 Adriana Katarzyna Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY „FORUM MIESZKAŃCÓW”

  • 1 Eugeniusz Kazimierz Bugaj
  • 2 Sławomir Józef Dymczyk
  • 3 Malwina Katarzyna Wodzyńska
  • 4 Stanisław Jerzy Węgrzyn
  • 5 Anna Zofia Grzywacz
  • 6 Jadwiga Antonina Matyja

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Jacek Sławomir Trynda
  • 2 Barbara Zofia Pstrowska
  • 3 Tomasz Marcin Wójcik
  • 4 Olga Anna Marcińczyk
  • 5 Monika Katarzyna Kokoszka
  • 6 Michał Wiktor Musialik
  • 7 Marek Adam Kołodziejczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Małgorzata Iwona Skinder
  • 2 Tomasz Piotr Białko
  • 3 Dominik Jan Ociepa
  • 4 Piotr Kazimierz Pstrowski
  • 5 Jadwiga Anna Potaczała
  • 6 Kazimiera Gabriela Górniak
  • 7 Andrzej Wiesław Galas

Okręg 4
Myszków ulice: Asnyka, Bociania, Boczna, Broniewskiego, Buraczana, Ceramiczna parzyste od nr 22 do nr 28 i wszystkie od nr 29 do nr 51, Chmielna, Dorodna, Dworska, Gałczyńskiego, Gołębia, Gryczana, Grzybowa, Górna, Górnicza, Helenówka, Jagiellońska, Jana Pawła II, Jaskółcza, Kamienna, Kawcza, Kazimierza Wielkiego. Kochanowskiego, Konopnickiej, Kościelna, Kościuszki parzyste od nr 18 do nr 40 i wszystkie od nr 41 do końca, Kowalska, Koziegłowska, Kraszewskiego, Kwiatkowskiego, Letniskowa, Lniana, Ludowa, Mickiewicza, Mokra, Murarska, Nowowiejska, Ofiar Katynia, Orzeszkowej, Orla, Osińska Góra, Pawia, PCK, Piaskowa, Piastowska, Piekarska, Plac Dworcowy, Podgórna, Polna, Powstańców Śląskich, Pożarowa, Prusa, Prymasa Wyszyńskiego bloki nr 6 i nr 8, Przyległa, Pszenna, Reja, Reymonta, Rymarska, Sienkiewicza, Sobieskiego, Słowackiego parzyste od nr 94 do końca i nieparzyste od nr 111 do końca, Słowicza, Słowiańska, Sokola, Sowia, Spółdzielcza bloki nr 6, 10, 12, 14, 16, 18, Staszica, Stefana Batorego, Stolarska, Strażacka, Strusia, Szczygla, Szewska, Szpacza, Średnia, Urodzajna, Wapienna, Wąska, Wesoła, Wronia, Ziemniaczana, Żarecka, Żeromskiego, Żniwna, Żurawia, Żytnia, 1 Maja od nr 1 do nr 45, 3 Maja, 11 Listopada bloki nr 9 i nr 11

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • 1 Piotr Lucjan Czyż
  • 2 Marcin Piotr Męcik
  • 3 Katarzyna Dorota Drapacz
  • 4 Joanna Beata Gocyła
  • 5 Anna Hamerla
  • 6 Andrzej Plutowski
  • 7 Barbara Wiktoria Kalińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYSZŁOŚĆ” W MYSZKOWIE

  • 1 Włodzimierz Jan Gołuchowski
  • 2 Wacław Gabryś
  • 3 Leszek Stanisław Mazanek
  • 4 Sylwia Dominika Kozak
  • 5 Bogdan Józef Słabosz
  • 6 Katarzyna Beata Kurzak
  • 7 Sonia Magdalena Konieczko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA LEWICY

  • 1 Magdalena Barbara Balwierz
  • 2 Zbigniew Stanisław Bartos
  • 3 Anna Marta Wojtyla
  • 4 Monika Maria Płaczek
  • 5 Grzegorz Janusz Pala
  • 6 Karol Tomasz Maślanka
  • 7 Piotr Paweł Nowakowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Halina Elżbieta Skorek-Kawka
  • 2 Mariusz Grzegorz Maligłówka
  • 3 Robert Jakub Czerwik
  • 4 Wiesław Niedzielski
  • 5 Zdzisława Krystyna Wieczorek
  • 6 Mariusz Zdzisław Kaczmarczyk
  • 7 Sylwia Paulina Węgrzyn-Ziębińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Elżbieta Ewa Doroszuk
  • 2 Sławomir Mieczysław Jałowiec
  • 3 Edward Antoni Noszczyk
  • 4 Robert Józef Sroka
  • 5 Marian Kazimierz Poninkiewicz
  • 6 Bożena Maria Koral
  • 7 Bożena Agnieszka Iłczyk

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie