Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady miasta Żywiec

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Frekwencja wyborcza w powiecie żywieckim na godzinę 17.00 wyniosła 45,68 proc.

Oto nowe rady miejskie: Kliknij w nazwę miejscowości

Listę uzupełniamy sukcesywnie!

CHORZÓW

DĄBROWA GÓRNICZA

KATOWICE

MYSŁOWICE

PSZCZYNA

RACIBÓRZ

RUDA ŚLĄSKA

RYBNIK

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOCHŁOWICE

TYCHY

WODZISŁAW ŚLĄSKI

ZABRZE

ŻORY

ŻYWIEC

CZYTAJCIE TEŻ:
Wstępne wyniki wyborów samorządowych w województwie śląskim. Gdzie będzie II tura?

Okręg 1
al. Piłsudskiego, Folwark, Habsburgów, Jana, Komisji Edukacji Narodowej, Komorowskich, Krasińskiego oraz bloki nr 9, nr 15 i nr 17, PCK, Południowa, Powstańców Śląskich, Słowicza, Wodna, Osiedle 700 - lecia, Osiedle Pod Grapą

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA ANTONIEGO SZLAGORA

  • 1 Antoni Paweł Szlagor
  • 2 Robert Adam Brączek
  • 3 Tomasz Jerzy Kotajny
  • 4 Henryka Małgorzata Regel
  • 5 Halina Barbara Szcześniak
  • 6 Lidia Barcik
  • 7 Paweł Edward Szczepanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WOJCIECHA BIELEWICZA

  • 1 Aleksander Hojdysz
  • 2 Łukasz Tomasz Blachura
  • 3 Łucja Bielewicz
  • 4 Danuta Anna Gęga
  • 5 Michał Wolny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Karol Antoni Gąsior
  • 2 Maciej Moc
  • 3 Wiesława Anna Wisłowska
  • 4 Urszula Anna Kalińska
  • 5 Marek Szatanik
  • 6 Katarzyna Agnieszka Galica
  • 7 Grzegorz Szafrański

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Bogusław Lucjan Bogacz
  • 2 Jolanta Sylwia Kliś
  • 3 Paweł Marcin Hajduk
  • 4 Jolanta Sobczak
  • 5 Dorota Władysława Madej
  • 6 Dariusz Adam Pietraszko
  • 7 Adam Józef Biłyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Tadeusz Trzop
  • 2 Mieczysław Jan Pachowicz
  • 3 Rafał Adam Dudziak
  • 4 Krystyna Irena Korzec-Jędrzejas
  • 5 Zofia Kliś
  • 6 Andrzej Tomasz Szymański
  • 7 Aleksandra Stanisława Wróbel

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Krzysztof Ryszard Stankiewicz
  • 2 Helena Maria Habdas
  • 3 Włodzimierz Perges
  • 4 Zofia Mrowiec
  • 5 Bogusława Maria Czarnota
  • 6 Jerzy Lejawa
  • 7 Magdalena Maria Murańska

Okręg 2
al. Jana Pawła II, al. Legionów, al. Wolności, Akacjowa, Beskidzka, Bracka, Dębowa, Góra Burgałowska, Granitowa, Gwiezdna, Handlowa, Irysowa, Jagiellońska, Jana III Sobieskiego, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Kasztanowa, Komonieckiego, Kościuszki, Kraszewskiego, Krokusowa, Krótka, Liliowa, 3 Maja, Makowa, Mała, Mickiewicza, Młyńska, Nad Markiem, Nad Witem, Ogrodowa, Paderewskiego, Piernikarska, Pilnikarska, Plac Mariacki, Plebańska, Pod Górą, Podwale, Pod Jemiołą, Pogodna, Poniatowskiego, Rynek, Rzeczna, Stefana Batorego, Sempołowskiej, Sienkiewicza, Skwer Narodowych Sił Zbrojnych, Słowackiego, Stroma, Szewska, Śliżowy Potok, Świętego Wita, Świętokrzyska, Topolowa, Wichrowa od nr 1 do nr 47, Wincentego Witosa, Węglowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wschodnia, Za Górą, Zamkowa, Zielona, Żeglarska, Żeromskiego, Feliksa Kazimierza Potockiego, Krakowska, Osiedle Młodych oraz budynki nr 6 i nr 19, Osiedle Na Wzgórzu, Osiedle Widok, Władysława Andersa, Adama Asnyka, Bohaterów Września, Tadeusza Bora-Komorowskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Bolesława Chrobrego, Stefana Czarnieckiego, Jana Karola Chodkiewicza, Marii Dąbrowskiej, Działy Zadzielskie, Aleksandra Fredry, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Stefana Grota-Roweckiego, Kazimierza Wielkiego, Franciszka Kleeberga, Królowej Jadwigi, Bolesława Krzywoustego, Jana Kasprowicza, Władysława Łokietka, Stanisława Maczka, Moszczanicka, Młyn, Mieszka I, Ernesta Malinowskiego, Nad Łękawką, Cypriana Kamila Norwida, Orląt Lwowskich, Piastowska, Plażowa, Przyjaciół, Rekreacyjna, Lucjana Rydla, Rychwałdzka, Stanisława Sosabowskiego, Strzelców Karpackich, Jana Sowińskiego, Leopolda Staffa, Strażacka, Ślemieńska, Władysława Warneńczyka, Gabrieli Zapolskiej, Jana Zamoyskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Zawiszy Czarnego, Osiedle Szkolne, Astrów, Azaliowa, Bluszczowa, Bławatkowa, Bratkowa, Bzowa, Chabrowa, Chmielna, Cyprysowa, Fiołkowa, Głogowa, Kalinowa, Konwaliowa, Mieczykowa, Nad Jeziorem, Narcyzowa, Niezapominajki, Oczkowska, Pierwiosnkowa, Przebiśniegowa, Sasankowa, Słonecznikowa, Stokrotkowa, Storczykowa, Suska, Tulipanowa, Wrzosowa, Żonkilowa, Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej-Szpital Powiatowy, Dom Pomocy Społecznej – Śliżowy Potok 8

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA ANTONIEGO SZLAGORA

  • 1 Marian Stanisław Kastelik
  • 2 Marcin Krzysztof Wróbel
  • 3 Mona Saad
  • 4 Wojciech Józef Glondys
  • 5 Izabela Magdalena Sowa-Knapczyk
  • 6 Grzegorz Stanisław Janik
  • 7 Małgorzata Anna Mazgaj
  • 8 Tomasz Piotr Szpilka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WOJCIECHA BIELEWICZA

  • 1 Wojciech Tomasz Bielewicz
  • 2 Katarzyna Maria Czajewska
  • 3 Monika Magdalena Bielewicz
  • 4 Wiktor Dariusz Płonka
  • 5 Mariusz Wojciech Czajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYWIEC NASZA PRZYSZŁOŚĆ JOANNA OSTROWSKA

  • 1 Joanna Agnieszka Ostrowska
  • 2 Teresa Katarzyna Kurzyk
  • 3 Ewelina Kinga Worek
  • 4 Rafał Antoni Caputa
  • 5 Michał Piotr Król
  • 6 Artur Tomasz Martosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Krzysztof Wojciech Greń
  • 2 Piotr Wiesław Stasica
  • 3 Genowefa Karolina Jeziorska
  • 4 Kornelia Anna Gąsiorek
  • 5 Wojciech Grzegorz Steblik
  • 6 Anna Wanda Koziołek
  • 7 Halina Ćwiękała
  • 8 Maciej Marcin Gibas

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Adam Waldemar Krztoń
  • 2 Wojciech Nowak
  • 3 Mirosław Stanisław Lańczyk
  • 4 Jacek Tomasz Pochopień
  • 5 Krzysztof Janusz Lach
  • 6 Janina Maria Słonka
  • 7 Monika Marzena Laburda
  • 8 Monika Marta Kubień

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Andrzej Jan Widzyk
  • 2 Wiesława Stanuch
  • 3 Leszek Adam Szpila
  • 4 Wacław Wit Zyzak
  • 5 Hubert Gach
  • 6 Zofia Franciszka Prokop
  • 7 Barbara Katarzyna Furtak
  • 8 Barbara Dzierżęga

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Zofia Barbara Namysłowska
  • 2 Paulina Natalia Zoń
  • 3 Zenon Adam Pawełek
  • 4 Piotr Paweł Gradek
  • 5 Krzysztof Czesław Gibas
  • 6 Jerzy Roman Pawlik
  • 7 Mateusz Jan Michalski
  • 8 Sylwia Teresa Starypan

Okręg 3
Armii Krajowej, Bielów, Bielska, Browar Kolonia, Browarna, Długa, Dworcowa, Fabryczna, Futrzarska, Garbarska, Graniczna, Harenda, Jana Kazimierza, Jasna, Kazimierza Tetmajera, Kabaty, Kochanowskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Krzywa, Księdza Prałata Stanisława Słonki, Lelewela, Leśnianka, Ludna, Łączki, Łączna, Łęgowa, 1 Maja, Michała, Miła, Mleczarska, Mochnackiego, Nimasów, Niwy, Nowa, Objazdowa, Pawlusie, Piaskowa, Piękna, Podtorze, Polna, Półkole, Prosta, Przemysłowa, Rolnicza, Różana, Rzeźnicza, Sadowa, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Stawowa, Stolarska, Szkolna, Śliwkowa, Wałowa, Wąska, Wczasowa, Wesoła, Wypoczynkowa, Wyzwolenia, Za Wodą, Zabłocka, Zacisze, Osiedle Kabaty, Osiedle Zgoda, Lawendowa, Malownicza, Podlesie, Podmiejska, Sezamowa, Omastówka, Owocowa, Sarni Stok, Scalona, Skowronkowa, Wietrzna, Zaspowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA ANTONIEGO SZLAGORA

  • 1 Jarosław Gowin
  • 2 Mirosław Tadeusz Figura
  • 3 Dorota Maria Ormaniec
  • 4 Renata Szymik-Skórka
  • 5 Józef Brzuśnian
  • 6 Edyta Michalska
  • 7 Grzegorz Paweł Głazowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WOJCIECHA BIELEWICZA

  • 1 Jan Tracz
  • 2 Stanisława Aniela Jura
  • 3 Dominik Marcin Polak
  • 4 Karolina Bogusława Pasierbek
  • 5 Przemysław Tadeusz Tajstra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻYWIEC NASZA PRZYSZŁOŚĆ JOANNA OSTROWSKA

  • 1 Jacek Wojciech Kamiński
  • 2 Grażyna Helena Szwed
  • 3 Kinga Martyna Gibas
  • 4 Kamila Karolina Wawrzyczek
  • 5 Kamil Mateusz Klęka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Grzegorz Bogusław Glas
  • 2 Beata Elżbieta Lach
  • 3 Maciej Wojciech Pawełek
  • 4 Dorota Wanda Firlej
  • 5 Damian Łukasz Biel
  • 6 Anna Maria Lach
  • 7 Jerzy Filip Ostrowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Damian Kępka
  • 2 Dorota Maria Pawłowska
  • 3 Bartosz Jakub Bizoń
  • 4 Marzena Sabina Stanisławska
  • 5 Szymon Jakub Kamiński
  • 6 Anna Maria Grzybowska
  • 7 Bogdan Antoni Gowin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Judyta Anna Leśko
  • 2 Tomasz Daniel Terteka
  • 3 Maciej Chałupnik
  • 4 Jerzy Wandzel
  • 5 Olena Kliś
  • 6 Wiesława Stanisława Kieca
  • 7 Korneliusz Piotr Jamroziński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Mieczysław Antoni Przerwa
  • 2 Mariusz Miodoński
  • 3 Radosław Mirosław Szczygieł
  • 4 Wioletta Anna Kruczyńska
  • 5 Anna Aniela Słowik
  • 6 Marta Michalec
  • 7 Piotr Artur Bizoń

Okręg 4
Boczna, Brzozowa, Cicha, Górska, Grabowa, Grapa, Grobla, Grojec, Grunwaldzka, Habdasówka, Isep, Kamienna, Kątowa, Kilińskiego, Klonowa, Kolista, Kopernika, Kwiatowa, Księdza Zdzisława Dzidka, Łagodna, Łąkowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Magnoliowa, Matejki, Nad Koszarawą, Nad Stawem, Nadrzeczna, Okopowa, Okrężna, Osiedlowa, Partyzantów, Pierwogóra, Piotra Skargi, Podgórska, Pola Lisickich, Poprzeczna, Potoczna, Pszczelna, Reja, Reymonta, Spadzista, Sporyska, Stawy, Stokowa, Świętego Huberta, Turystyczna, Wapienna, Wiklinowa, Wspólna, Wyspiańskiego, Żwirowa, Osiedle Kopernika, Osiedle Parkowe, Osiedle Reymonta, Cisowa, Do Kopca, Gajka, Kocurowska, Modrzewiowa, Nad Dworem , Pod Lasem, Sosnowa, Świerkowa, Wichrowa od nr 48 do końca, Wierchy, Na Oklu, Orzechowa, Pod Szkołą, Pod Łyską, Za Łyską, Spacerowa, Wiosenna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA ANTONIEGO SZLAGORA

  • 1 Mariusz Jan Frukacz
  • 2 Andrzej Maciejowski
  • 3 Magdalena Helena Grabska-Kościelny
  • 4 Henryk Faron
  • 5 Jolanta Iwona Ostrowska
  • 6 Janusz Piotr Juraszek
  • 7 Justyna Maria Kolasa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI WOJCIECHA BIELEWICZA

  • 1 Rafał Grzegorz Kowalewski
  • 2 Marek Feliks Świerczyński
  • 3 Urszula Kowalewska
  • 4 Gertruda Tamara Wolna
  • 5 Szymon Piotr Wolny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU ŻYWIECKIEGO

  • 1 Marek Czul
  • 2 Stanisława Szumlas
  • 3 Krzysztof Stanisław Marszałek
  • 4 Beata Bożena Muś
  • 5 Leszek Stokłosa
  • 6 Grażyna Maria Zarzecka
  • 7 Adam Jurasz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Andrzej Ireneusz Janota
  • 2 Magdalena Wanda Czul
  • 3 Andrzej Piotr Handerek
  • 4 Józefa Polak
  • 5 Adrianna Ewa Gęga-Czarnota
  • 6 Daniel Leszek Janiszewski
  • 7 Piotr Paweł Duniewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Edyta Agata Gowin
  • 2 Marcin Piotr Sarecki
  • 3 Andrzej Stanisław Ryczkiewicz
  • 4 Monika Agnieszka Martinek
  • 5 Karolina Krystyna Miodek
  • 6 Stanisław Józef Stec
  • 7 Michał Łukasz Kusiak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Henryk Marian Łukańko
  • 2 Maria Bryś
  • 3 Józef Bronisław Gustyn
  • 4 Witold Tomasz Grzegorczyk
  • 5 Monika Maria Mrowiec
  • 6 Ewa Maria Foja
  • 7 Edward Stefan Mikołajczyk

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Europejski Kongres MŚP Katowice - FLEXI FORM DAY

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie