Wyniki wyborów samorządowych 2018 do rady powiatu cieszyński

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października były otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Tomasz Branny został w pierwszej turze został wybrany wójtem Dębowca.

Frekwencja wyborcza w powiecie: 52.03%

Okręg 1
Cieszyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

  • 1 Mieczysław Jerzy Szczurek
  • 2 Bogdan Wojciech Ficek
  • 3 Ewa Maria Kocurek-Muszyńska
  • 4 Henrietta Maria Morawiec
  • 5 Katarzyna Anna Jendrzejczak
  • 6 Tomasz Marcin Piwocha
  • 7 Jacek Jan Biesok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

  • 1 Kazimierz Jan Kawulok
  • 2 Paulina Magdalena Ligocka-Andrzejewska
  • 3 Krzysztof Andrzej Neścior
  • 4 Andrzej Antoni Surzycki
  • 5 Joanna Barbara Świba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

  • 1 Danuta Monika Łabaj
  • 2 Wojciech Tadeusz Brachaczek
  • 3 Janusz Rokicki
  • 4 Gabriela Katarzyna Orawiec-Herok
  • 5 Wojciech Sobiesław Błachowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

  • 1 Natalia Kwiatkowska
  • 2 Ewelina Lesława Juszyńska
  • 3 Kacper Marek Brzuska
  • 4 Jakub Stanisław Gałuszka
  • 5 Kordian Ochocki
  • 6 Julia Czarniak
  • 7 Patryk Damian Stefański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Florian Jakub Sikora
  • 2 Maria Franciszka Cieślar
  • 3 Edyta Maria Subocz-Ostruszka
  • 4 Andrzej Janusz Łukasiak
  • 5 Mariusz Dariusz Jaszczurowski
  • 6 Elżbieta Bronisława Rymorz
  • 7 Jan Matuszny

Okręg 2
Dębowiec, Goleszów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

  • 1 Stanisław Kubicius
  • 2 Tomasz Janusz Lenkiewicz
  • 3 Krystyna Anna Hanzlik
  • 4 Jerzy Sikora
  • 5 Irena Wolczyńska-Jelak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

  • 1 Czesław Stanisław Brachaczek
  • 2 Barbara Krystyna Branny
  • 3 Cezary Stanisław Cieńciała
  • 4 Beata Teresa Klimczak
  • 5 Adam Olszar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

  • 1 Jarosław Bronisław Bodak
  • 2 Błażej Paweł Szewczyk
  • 3 Jadwiga Urszula Brudny
  • 4 Wiktoria Anna Górniak
  • 5 Grzegorz Franciszek Kłoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

  • 1 Olaf Krzysztof Warzecha
  • 2 Tomasz Richert
  • 3 Natalia Aleksandra Bujok
  • 4 Krzysztof Makula
  • 5 Kinga Agnieszka Czyż

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Renata Anna Michnik
  • 2 Jerzy Wojciech Szendzielarz
  • 3 Grzegorz Marek Ząbek
  • 4 Maria Stefania Siekierka
  • 5 Józef Krzysztof Śniegoń

Okręg 3
Hażlach, Zebrzydowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

  • 1 Grażyna Irena Krehut
  • 2 Karol Folwarczny
  • 3 Bogumiła Puzoń
  • 4 Marek Tadeusz Mażarski
  • 5 Aneta Maria Węglarzy
  • 6 Mirosław Jerzy Juraszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

  • 1 Bronisław Józef Borski
  • 2 Bożena Alicja Bury
  • 3 Katarzyna Zofia Jas
  • 4 Marcin Andrzej Mazurek
  • 5 Krzysztof Jan Żebrok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

  • 1 Marcin Rafał Ślęk
  • 2 Adam Stanisław Siekierka
  • 3 Halina Stefania Wenglorz
  • 4 Izabela Brachaczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

  • 1 Dawid Mieczysław Chodura
  • 2 Jacek Matuszek
  • 3 Izabela Barbara Juszyńska
  • 4 Kinga Ewa Banot
  • 5 Rafał Adam Szpin
  • 6 Ewelina Barbara Kubica

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Janusz Król
  • 2 Grzegorz Władysław Konieczny
  • 3 Artur Wojciech Kukla
  • 4 Bożena Jadwiga Macura
  • 5 Barbara Anna Świąć
  • 6 Urszula Małgorzata Skórka

Okręg 4
Chybie, Strumień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

  • 1 Sebastian Maksymilian Strządała
  • 2 Anna Alicja Habarta-Wysocka
  • 3 Krzysztof Jarosław Rajwa
  • 4 Małgorzata Maria Pietrzak
  • 5 Mirosław Władysław Staniek
  • 6 Monika Małgorzata Czyż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

  • 1 Roman Marian Sowiński
  • 2 Mirosław Zbigniew Wardas
  • 3 Ewelina Szczepańska
  • 4 Zbigniew Podyma
  • 5 Ilona Grażyna Klyszcz-Staroń
  • 6 Krystyna Halina Mrowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

  • 1 Janusz Mateusz Hudziec
  • 2 Paweł Edward Mikołajczyk
  • 3 Justyna Łowicka
  • 4 Klaudia Anna Mleczko-Byrczek
  • 5 Agnieszka Samanta Rakus
  • 6 Paweł Marek Kuboszek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Janusz Witold Dziedzic
  • 2 Stanisław Andrzej Mendrek
  • 3 Ludwik Klemens Soboszek
  • 4 Stanisława Helena Małyjurek
  • 5 Róża Małgorzata Krzempek
  • 6 Maria Kajzar

Okręg 5
Skoczów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

  • 1 Beata Branc-Gorgosz
  • 2 Czesław Śliż
  • 3 Sandra Magdalena Żuk
  • 4 Władysław Nawieśniak
  • 5 Jolanta Irena Gabzdyl
  • 6 Krzysztof Marek Michalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

  • 1 Agata Teresa Kołacz
  • 2 Janusz Zdzisław Macura
  • 3 Jacek Tadeusz Muras
  • 4 Tomasz Gabriel Postrzednik
  • 5 Halina Małgorzata Szotek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

  • 1 Janina Maria Żagan
  • 2 Piotr Jan Rucki
  • 3 Anna Stanisława Wolak-Danecka
  • 4 Ireneusz Jarosław Korzonek
  • 5 Katarzyna Małgorzata Grześkiewicz
  • 6 Artur Jerzy Siąkała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

  • 1 Samuel Łowicki
  • 2 Barbara Wojtyła
  • 3 Sabina Alicja Gutman
  • 4 Łukasz Grzegorz Heller
  • 5 Kornel Bażanowski
  • 6 Patrycja Stefania Gryz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Beata Maria Macura
  • 2 Teresa Agata Ornowska
  • 3 Czesław Roman Chrapek
  • 4 Wojciech Szymon Grzebielec
  • 5 Joanna Radwan-Kmiecik
  • 6 Witold Józef Rybak

Okręg 6
Brenna, Ustroń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

  • 1 Stanisław Malina
  • 2 Katarzyna Maria Burzyńska
  • 3 Izabela Sabina Meissner
  • 4 Sebastian Andrzej Heller
  • 5 Sylwia Monika Rucka
  • 6 Danuta Koenig
  • 7 Ireneusz Adam Szarzec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

  • 1 Dawid Szymon Brachaczek
  • 2 Andrzej Janusz Georg
  • 3 Lucyna Ewa Musiał-Lalik
  • 4 Maria Cecylia Pietrzykowska
  • 5 Anna Maria Puzoń
  • 6 Paweł Tomasz Seligman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

  • 1 Maria Helena Greń
  • 2 Anna Suchanek
  • 3 Karol Andrzej Niedźwiecki
  • 4 Jan Karol Drózd
  • 5 Jolanta Anna Kruk
  • 6 Sławomir Arkadiusz Kuś
  • 7 Dorota Alicja Pilch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

  • 1 Christian Adrian Jaworski
  • 2 Łukasz Paweł Holeksa
  • 3 Marta Magda Zając
  • 4 Krzysztof Jacek Kozieł
  • 5 Agata Sylwia Herzyk
  • 6 Angelika Magdalena Kohut

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Tadeusz Mendrek
  • 2 Adam Wincenty Kędzierski
  • 3 Lesław Jerzy Werpachowski
  • 4 Ligia Janina Gepfert
  • 5 Anna Maria Ziernicka
  • 6 Magdalena Patrycja Brączek-Sadio
  • 7 Michał Damian Rudzicki

Okręg 7
Istebna, Wisła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH DLA ZIEMI CIESZYŃSKIEJ

  • 1 Jan Poloczek
  • 2 Joanna Kohut
  • 3 Janusz Waszut
  • 4 Balbina Maria Bestwina
  • 5 Eugeniusz Andrzej Dragon
  • 6 Kazimiera Grażyna Kawulok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS

  • 1 Danuta Bożena Haratyk-Woźniczka
  • 2 Alicja Izabela Kaczmarzyk
  • 3 Bartłomiej Mucha
  • 4 Henryk Podżorski
  • 5 Justyna Maria Wawrzacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW

  • 1 Jerzy Nogowczyk
  • 2 Urszula Danuta Gruszka
  • 3 Bogdan Ligocki
  • 4 Gabriela Marta Szklarek-Nawrocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU CIESZYŃSKIEGO

  • 1 Piotr Rafał Kilian
  • 2 Maria Jadwiga Legierska
  • 3 Sabina Agata Cieślar
  • 4 Dawid Jerzy Bury
  • 5 Angelika Anna Sikora
  • 6 Mateusz Henryk Kukuczka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Janusz Juroszek
  • 2 Józef Michałek
  • 3 Jadwiga Legierska
  • 4 Monika Irena Wałach-Kaczmarzyk
  • 5 Andrzej Janicki
  • 6 Ewa Maria Ranosz

Wpisz miejscowość i sprawdź wyniki wyborów

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Wybory samorządowe 2018: Jak wyglądała kampania wyborcza

Jak głosowaliśmy w wyborach samorządowych: Incydenty + wydarzenia

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie