Wyniki wyborów samorządowych 2018 w Bytomiu AKTUALIZACJA

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w Bytomiu. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
8 Marca, Alberta, Andersa, Asnyka, Baczyńskiego, Barlickiego, Bluszczowa, Bławatkowa, Bobrecka, Bogusławskiego, Bolesława Krzywoustego, Bończyka, Borowa, Braci Śniadeckich, Brzask, Bukowa, Celna od nr 1 - 18 kolejno bez nr 7, Chłopska, Chroboka, Cisowa, Czackiego, Czajkowskiego, Daleka, Dąbrowskiego, Dembowskiego, Dębowa, Długosza, Dolna, Drobczyka, Droga Ewy, Droga Tomasza, Dzierżonia, Elektrownia, Elsnera, Elżbiety, Energetyki, Falista, Feliksa, Felińskiego, Francuska, Frenzla, Glinki, Gruntowa, Hutnicza, Huty Julia, Jaskółcza, Jaśminowa, Jesionowa, Jochymczyka, Karbowska, Karlika, Kasztanowa, Kolonia Azotów, Kolonia Okrzei, Kolonia Rubież, Kołłątaja, Konstytucji, Krafczyka, Krańcowa, Lema, Leszczynowa, Leśnictwo, Lipowa, Łanowa, Łaszczyka, Mała, Marka, Matki Ewy, Michaloka, Miechowicka, Młodzieżowa, Nickla, Niemcewicza, Niska, Noskowskiego, Nowa, Nowaka-Jeziorańskiego, Ogrodowa, Olchowa, Olszewskiego, Opolska, Orkana, Pasteura, Plac Drzymały, Plac Na Bobrku, Plac Niepodległości, Plac Słoneczny, Plac Szpitalny, Pocztowa, Pod Brzozami, Pogodna, Popiełuszki, Przelotowa, Racjonalizatorów, Racławicka, Rataja, Relaksowa, Reptowska, Rolna, Samotna, Skośna, Skwer Bonczola, Skwer Ofiar Tragedii Górnośląskiej, Stalmacha, Stalowa, Stara, Stara Cynkownia, Stolarzowicka od nr 1 - 91 nieparzyste i od nr 2 - 140 parzyste, Stroma, Styczyńskiego, Szyb Pilgera, Szyb Zachodni, Świerkowa, Techniczna, Tomasza, Ustronie, Warszawska, Wąska, Wiązowa, Wieniawskiego, Wierzbowa, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Włodarska, Wodna, Wolnego, Worpie, Wysoka, Wytrwałych, Zabrzańska od nr 114 do końca ulicy parzyste i od nr 131 do końca ulicy nieparzyste, Zamkowa, Zgody, Zjednoczenia, Żwirowa

KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI

  • 1 Łukasz Kamil Gawlik
  • 2 Krzysztof Marian Wilczak
  • 3 Mariusz Alfred Gajda
  • 4 Małgorzata Ostrowska
  • 5 Joanna Cecylia Klimkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI

  • 1 Krzysztof Jan Gajowiak
  • 2 Tomasz Maciej Wac
  • 3 Dorota Genowefa Steczek-Byczek
  • 4 Norbert Kujawa
  • 5 Agnieszka Monika Szymańska
  • 6 Ewa Izabela Borzek
  • 7 Maciej Paweł Kurylas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Beata Lidia Kubiak
  • 2 Robert Paweł Barlik
  • 3 Lucyna Miłosława Spałek-Tybor
  • 4 Krzysztof Janusz Pitas
  • 5 Agnieszka Anna Peczyńska-Korczak
  • 6 Ryszard Józef Oleksy

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Sławomir Roman Rola
  • 2 Euzebiusz Czesław Rybarczuk
  • 3 Krystyna Renata Kanios
  • 4 Janusz Kazimierz Smola
  • 5 Iwona Dorota Dyro

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA

  • 1 Michał Zdzisław Napierała
  • 2 Dariusz Marek Laksa
  • 3 Izabela Edyta Kozak
  • 4 Danuta Ewa Gabryel
  • 5 Marta Barbara Krajewska
  • 6 Janusz Zbigniew Piórek
  • 7 Łukasz Maciej Kozakowski

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM"

  • 1 Mirosław Józef Podyma
  • 2 Izabela Bartkowiak
  • 3 Janusz Antoni Kasperek
  • 4 Sabina Agnieszka Kowalewska
  • 5 Zygmunt Edward Sroka
  • 6 Katarzyna Grosz-Pochała
  • 7 Bogdan Jan Marcinkowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Michał Paweł Staniszewski
  • 2 Arkadiusz Wojciech Rusnak
  • 3 Edyta Małgorzata Maj
  • 4 Piotr Paweł Szymański
  • 5 Aleksander Daniel Zdebel
  • 6 Justyna Maria Maruszczak
  • 7 Katarzyna Laura Jaksik-Lądwik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Maciej Piotr Bartków
  • 2 Julianna Teresa Przedpełska
  • 3 Piotr Michał Misztal
  • 4 Anna Dorota Hancyk
  • 5 Kamil Marcin Jaszczak
  • 6 Barbara Helena Freier-Pniok
  • 7 Jolanta Bożena Kowal

Okręg 2
Adamka, Apteczna, Armii Krajowej, Astrów, Bałtycka, Bażantowa, Bratków, Broniewskiego, Chorzowska od nr 30„d” do końca ulicy parzyste, Cyryla i Metodego, Wiktora Maksa, Fabryczna, Fitelberga, Frycza Modrzewskiego, Grota-Roweckiego, Godulska, Golfowa, Górnośląska, Hallera, Harcerska, Jałowcowa, Jodłowa, Kamienna , Karpacka, Kolonia Zgorzelec, Kolonia Zygmunt, Konwalii, Kosynierów, Krótka, Krupińskiego, Krzyżowa od nr 2 do końca ulicy kolejno bez nr 2”a”, 2”b”, 2”c”, 2”d”, Lelewela, Ludowa, Łabędzia, Łagiewnicka, Małachowskiego, Małgorzatki, Mazurska, Mierosławskiego, Młyńska, Mochnackiego, Nowakowskiego, Obywatelska, Orzegowska, Osiedle Hutnicze, Ostatnia, Palińskiego, Piątka, Piotra, Plac Szalonka, Podhalańska, Pomorska, Prosta, Pszczelna, Puszkina, Romanowskiego, Rostkowskiego, Różana, Rudna, Skrajna, Skromna, Skwer Larischa, Skwer Szajcy, Spacerowa, Srebrna, Stokrotek, Szyby Rycerskie, Ściegiennego, Świętochłowicka, Świętojańska, Tatrzańska, Tulipanów, Warzywna, Witosa, Włodarskiego, Wróblewskiego, Wyzwolenia, Zabrzańska od nr 1 - 129 nieparzyste i od nr 2 - 112 parzyste, Zakątek, Zapolskiej, Zielińskiego, Zielna, Żółkiewskiego

KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI

  • 1 Mirosław Andrzej Spendel
  • 2 Janusz Białecki
  • 3 Janusz Polański
  • 4 Patrycja Klaudia Topolewska
  • 5 Irena Krystyna Walczok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI

  • 1 Damian Franciszek Bartyla
  • 2 Michał Lewicki
  • 3 Barbara Krystyna Wadowska
  • 4 Halina Paprocka
  • 5 Krzysztof Mariusz Łęgowik
  • 6 Witold Jan Fras
  • 7 Agnieszka Ewa Rybak-Paryga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Jacek Adam Telęga
  • 2 Krzysztof Paweł Drabik
  • 3 Magdalena Piątek
  • 4 Monika Sobkowiak
  • 5 Marek Tomasz Chaber
  • 6 Dorota Izabela Pytel
  • 7 Łukasz Paweł Dunaj

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Joanna Izabella Czyż
  • 2 Ryszard Kowalski
  • 3 Maria Elżbieta Łukawska
  • 4 Tomasz Leon Dziedziński
  • 5 Natalia Elfryda Jaksik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA

  • 1 Piotr Marian Bula
  • 2 Mariusz Rafał Kurzątkowski
  • 3 Sabina Dorota Suchanowska
  • 4 Krzysztof Jan Cebula
  • 5 Joanna Zofia Kobyłka
  • 6 Katarzyna Joanna Świtalska
  • 7 Wojciech Franciszek Rzepka

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM"

  • 1 Kazimierz Andrzej Bartkowiak
  • 2 Marcin Henryk Posz
  • 3 Ewa Małgorzata Lotala
  • 4 Joanna Maria Całus
  • 5 Waldemar Bartłomiej Gomuła
  • 6 Irena Anna Soberska
  • 7 Jan Kaźmierowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Joanna Krystyna Stępień
  • 2 Grzegorz Marcin Pawlus
  • 3 Katarzyna Krystyna Kukuła
  • 4 Jolanta Zofia Strzelecka
  • 5 Norbert Jan Respondek
  • 6 Krzysztof Piotr Gawenda
  • 7 Paweł Tomasz Wittich

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Piotr Jerzy Patoń
  • 2 Józef Paweł Grzyb
  • 3 Witold Henryk Krieser
  • 4 Agnieszka Barbara Piechaczek
  • 5 Barbara Danuta Myszor
  • 6 Ewelina Rozalia Kulej
  • 7 Kamil Łukasz Probierz

Okręg 3
11 - go Listopada, 9 - go Maja, Batalionów Chłopskich, Blachówka, Boczna, Bolesława Śmiałego, Boya-Żeleńskiego, Bytomska, Celna nr 7 i od nr 19do końca ulicy kolejno, Czecha, Damrota, Dąbrowa Miejska, Dąbrówki, Długa, Dolomitowa, Drzewna, Dunikowskiego, Dworska od nr 3 do końca ulicy kolejno, Fredry, Gajowa, Galmanowa, Głogowska, Gombrowicza, Górnicza, Graniczna, Gutenberga, Gwarków Tarnogórskich, Hajdy, Hakuby, Herdy, Hlonda, Holeczków, Jagodnik, Jagodowa, Jaskółki, Jasna, Kaczmarczyków, Kadłubka, Kawki, Kofty, Kokota, Koksowa, Komisji Edukacji Narodowej, Korczaka, Kościuszki, Krzemienia, Krzyżowa Góra, Ku Duklom, Lazarówka, Legnicka, Leszczyka, Leśna, Letnia, Łukowa, Magdaleny, Malinowa, Mieszka I, Miła, Modrzewiowa, Musioła, Myśliwska, Nadziei, Narutowicza, Niepodległości, Nowy Dwór, Obrońców Westerplatte, Okólna, Osikowa, Ossolińskiego, Owocowa, Paczyńska, Paderewskiego, Partyzantów, PCK, Piastów Śląskich, Plac Jana, Plac Pokoju, Plac Powstańców Śląskich, Plac Witkiewicza, Plac Żeromskiego, Planeta, Pochyła, Podleśna, Podmiejska, Pokoju, Polna, Poniatowskiego, Powstańców, Prywatna, Przerwy-Tetmajera, Przyjemna, Przy Kopalni Bytom, Ptakowicka, Radosna, Rokitnicka, Rydza-Śmigłego, Segiet, Sikorskiego, Skargi, Skwer Modrzejewskiej, Skwer Na Stroszku, Skwer Osiedlowy, Skwer Zelwerowicza, Sosnowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielców, Stolarzowicka od nr 93 do końca ulicy nieparzyste i od nr 142 do końca ulicy parzyste, Strzelców Bytomskich od nr 50”e” do końca ulicy parzyste i od nr 53 do końca ulicy nieparzyste, Suchogórska, Szymały, Szymkowiaka, Tęczowa, Trampisza, Tysiąclecia, Węglowa, Wiejska, Winklera, Władysława Łokietka, Wodczaka, Wojciechowskiego, Wróbla, Wrzosowa, Wyszyńskiego, Zgrzebnioka, Żołnierska

KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI

  • 1 Jolanta Adamkowicz
  • 2 Józef Gerard Maier
  • 3 Bernard Marcin Ekiert
  • 4 Martyna Sawicka
  • 5 Brygida Sulewska
  • 6 Tomasz Ireneusz Nęcek
  • 7 Andrzej Kazimierz Turek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI

  • 1 Marek Stanisław Wilk
  • 2 Jerzy Rogowski
  • 3 Ilona Elżbieta Szeliga
  • 4 Dorota Małgorzata Huras
  • 5 Robert Józef Ky
  • 6 Aleksandra Grażyna Skubis
  • 7 Łukasz Jan Niesporek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Henryk Antoni Bonk
  • 2 Bożena Agata Prus-Kot
  • 3 Iwona Teresa Czuryszkiewicz
  • 4 Tomasz Zygmunt Grabowski
  • 5 Wiesław Białobrzewski
  • 6 Ewa Jolanta Neuman
  • 7 Marek Jan Just

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Tadeusz Józef Patałąg
  • 2 Krystyna Teresa Smoła
  • 3 Marek Bogdan Maluga
  • 4 Maria Halina Jarosz
  • 5 Marek Bogusław Pituła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA

  • 1 Janusz Czesław Michura
  • 2 Lech Stanisław Jadczak
  • 3 Zofia Teresa Nowak
  • 4 Sebastian Piotr Kozielski
  • 5 Wioletta Barbara Najta
  • 6 Joanna Marta Styk
  • 7 Iwona Anna Bienias

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM"

  • 1 Andrzej Tomasz Suchanek
  • 2 Bartosz Marek Wiktor
  • 3 Katarzyna Jadwiga Musialik
  • 4 Izabela Maria Krajewska
  • 5 Maria Bożena Urbaniak
  • 6 Izabela Monika Janusz
  • 7 Henryk Wawrzyniec Wierny

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Michał Jerzy Bieda
  • 2 Michał Rafał Misiaszek
  • 3 Maria Stefania Żyła
  • 4 Katarzyna Danuta Hellfeuer
  • 5 Arkadiusz Stanisław Szymaniak
  • 6 Justyna Katarzyna Ogierman
  • 7 Wojciech Bohdan Bryś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Mariusz Andrzej Janas
  • 2 Iwona Zyta Pakosz
  • 3 Piotr Werner
  • 4 Dominik Łukasz Kozinoga
  • 5 Andrzej Adam Maciak
  • 6 Joanna Bożena Kaczmarek
  • 7 Marianna Grażyna Dyksińska

Okręg 4
Akacjowa, Alejka Marka Sienickiego, Alojzjanów, Arki Bożka, Bema, Bernardyńska, Białego, Bolesława Chrobrego od nr 21 do końca ulicy kolejno, Brzezińska, Chełmońskiego, Chorzowska od nr 1 do końca ulicy nieparzyste i od nr 2 - 30”c” parzyste, Cicha, Cybisa, Czarnieckiego, Dojazd, Dworska nr 1 i 2, Fałata od nr 18 do końca ulicy parzyste i od nr 41 do końca ulicy nieparzyste, Floriańska, Gallusa, Głęboka, Głowackiego, Grabowa, Grottgera, Gwarecka, Jana Pawła II, Jaronia, Jaworowa, Kamieńska, Katowicka od nr 24 do końca ulicy parzyste i od nr 27 do końca ulicy nieparzyste, Kędzierzyńska, Kilara, Kingi, Klonowa, Kochanowskiego, Kołobrzeska, Konopnickiej, Kopalniana, Korfantego, Kossaka, Krakowska, Kraszewskiego od nr 11 do końca ulicy kolejno, Królowej Jadwigi, Krucza, Kruszcowa, Krzyżowa nr 1, 2”a”, 2”b”, 2”c”, 2”d”, Kwiatowa, Lenartowicza, Łączna, Matejki, Miarki od nr 16 do końca ulicy kolejno, Mickiewicza, Miętkiewicza, Mikołaja, Miodowa, Musialika, Odrzańska od nr 1 - 71 kolejno, Orląt Lwowskich, Oświęcimska, Piekarska od nr 56 do końca ulicy parzyste i od nr 67 do końca ulicy nieparzyste, Piłsudskiego od nr 69”a” do końca ulicy kolejno, Plac Akademicki, Plac Barbary, Plac Hiolskiego, Plac Jana III Sobieskiego, Plac Klasztorny, Plac Słowiański, Plac Stanek, Plac Wojska Polskiego, Powstańców Śląskich, Północna, Prokopa, Prusa, Przechodnia, Pszczyńska, Reymonta, Rodziewiczówny, Rostka, Rudzkiego, Rycerska, Sandomierska, Schenka, Siemianowicka, Sienna, Skwer Tajnej Organizacji Nauczycielskiej, Słoneczna, Smółki, Sokoła, Staffa, Staromiejska, Stawowa, Szafranka, Szczęść Boże, Szkolna, Szymanowskiego, Towarzyska, Tramwajarzy, Tuwima, Ułańska, Wałowa, Wesoła, Witczaka, Woźniaka od nr 1 - 51 nieparzyste i od nr 2 - 68 parzyste, Zamenhofa, Zielona, Żeromskiego, Żołnierza Polskiego

KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI

  • 1 Zbigniew Jacek Michałek
  • 2 Adam Głowacki
  • 3 Bogusław Dogiel
  • 4 Andrzej Iwan
  • 5 Maria Kołodziej
  • 6 Joanna Katarzyna Grabowska
  • 7 Weronika Sandra Karkus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI

  • 1 Robert Stanisław Rabus
  • 2 Bożena Anna Mientus
  • 3 Krystyna Maria Rokosz
  • 4 Małgorzata Maria Borysowska
  • 5 Anna Maria Fejkiel-Giruć
  • 6 Marek Chmielewski
  • 7 Paweł Władysław Lewicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Tomasz Grzegorz Kasperek
  • 2 Maciej Józef Gluza
  • 3 Mariola Jolanta Czernichowska
  • 4 Łukasz Paweł Unger
  • 5 Agnieszka Iwona Chruszczycka
  • 6 Renata Barbara Pęcherek
  • 7 Krzysztof Piotr Mazur

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Edward Dombrowski
  • 2 Danuta Maria Maśnica
  • 3 Andrzej Roman Pastuszka
  • 4 Małgorzata Agnieszka Marmola
  • 5 Tadeusz Józef Rendak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA

  • 1 Kazimierz Eugeniusz Martyn
  • 2 Beata Alicja Langosz
  • 3 Mariusz Świąder
  • 4 Jan Zbigniew Sałamacha
  • 5 Bernadeta Drzyzga
  • 6 Mirosława Katarzyna Bryk
  • 7 Andrzej Kołtaś

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM"

  • 1 Andrzej Janusz Wężyk
  • 2 Helena Grzebień
  • 3 Piotr Zygmunt Poloczek
  • 4 Krzysztof Pyka
  • 5 Maria Aurelia Ślęzak
  • 6 Daniel Marian Świeszczak
  • 7 Agnieszka Patrycja Weiss

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Mariusz Maciej Wołosz
  • 2 Grzegorz Janusz Nowak
  • 3 Magdalena Maria Goik
  • 4 Mirosława Krystyna Neidek
  • 5 Joanna Olimpia Musielak
  • 6 Maciej Tomasz Siciński
  • 7 Paweł Józef Winiarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 1 Alfred Andrzej Pyrk
  • 2 Danuta Katarzyna Skalska
  • 3 Andrzej Adam Kostek
  • 4 Przemysław Siemieniec
  • 5 Adrian Marian Król
  • 6 Anna Maria Szmalec
  • 7 Bożena Anna Tuziak

Okręg 5
Aleja Legionów, Axentowicza, Bolesława Chrobrego od nr 1 - 20 kolejno, Browarniana, Cegielniana, Chłodna, Chopina, Chrzanowskiego, Didura, Drzymały, Dworcowa, Estreichera, Fałata od nr 1 - 39 nieparzyste i od nr 2 - 16 parzyste, Gliwicka, Jagiellońska, Jainty, Janasa, Józefczaka, Kasperka, Kasprowicza, Katowicka od nr 1 - 25 nieparzyste i od nr 2 - 22 parzyste, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Kościelna, Koziołka, Kraszewskiego od nr 1 - 10 kolejno, Krawiecka, Kwietniewskiego, Ligęzy, Ligonia, Lwowskich Dzieci, Łużycka, Malczewskiego, Mariacka, Miarki od nr 1 - 15 kolejno, Moniuszki, Morcinka, Murarska, Myśliwca, Nawrota, Niedźwiadka-Okulickiego, Obozowa, Odlanickiej-Poczobutt, Odrzańska od nr 72 do końca ulicy kolejno, Olejniczaka, Olimpijska, Orzeszkowej, Parkowa, Piastów Bytomskich, Piekarska od nr 1 - 65 nieparzyste i od nr 2 - 54 parzyste, Pilotów, Piłkarska, Piłsudskiego od nr 1 - 69 kolejno, Pionierów, Plac Bruninga, Plac Grunwaldzki, Plac Kościuszki, Plac Kruczkowskiego, Plac Rodła, Plac Sikorskiego, Plac Targalskiego, Plac Wolskiego, Podgórna, Powstańców Warszawskich, Przemysłowa, Pułaskiego, Rajska, Reja, Rejtana, Robotnicza, Rynek, Rzeźnicza, Sądowa, Sendlerowej, Siemiradzkiego, Składowa, Skłodowskiej-Curie, Skwer Bartosika, Skwer Kobierskiego, Skwer Matki Teresy z Kalkuty, Skwer Ślebody, Skwer Wiktora, Smolenia, Solskiego, Stefana Batorego, Strażacka, Strzelców Bytomskich od nr 1 - 51 nieparzyste i od nr 2 - 50”d” parzyste, Targowa, Tarnogórska, Topolowa, Towarowa, Wallisa, Webera, Woźniaka od nr 53 do końca ulicy nieparzyste i od nr 70 do końca ulicy parzyste, Wrocławska, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zachodnia, Zaułek, Zygmunta Starego, Żwirki i Wigury

KOMITET WYBORCZY NIEZALEŻNI

  • 1 Katarzyna Agnieszka Grysko-Kłujszo
  • 2 Mariusz Eugeniusz Geremek
  • 3 Katarzyna Magdalena Klein-Suchy
  • 4 Krzysztof Delewski
  • 5 Paweł Bartosz Borek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIS I DAMIANA BARTYLI

  • 1 Tomasz Mariusz Kupijaj
  • 2 Joachim Jan Nowak
  • 3 Katarzyna Monika Szołtysik-Kaczmarek
  • 4 Kazimierz Wiesław Jamrozik
  • 5 Joanna Ewa Okorska
  • 6 Paweł Krzysztof Urzenitzok
  • 7 Elżbieta Zuzanna Nawrot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

  • 1 Hanna Krystyna Bogdańska
  • 2 Marek Edward Szymkowiak
  • 3 Jan Marcin Radoła
  • 4 Brygida Maria Pitas
  • 5 Damian Robert Dudek
  • 6 Ewa Zofia Wąsik

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

  • 1 Jan Kazimierz Czubak
  • 2 Renata Ewa Dombrowska
  • 3 Kazimierz Karol Stupka
  • 4 Barbara Zofia Bej
  • 5 Kazimierz Stanisław Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA PANKA

  • 1 Andrzej Henryk Panek
  • 2 Małgorzata Nowak
  • 3 Stefania Marianna Borkowska
  • 4 Artur Piotr Pella
  • 5 Wojciech Krzysztof Wrodarczyk
  • 6 Aniela Janina Kokot
  • 7 Adam Zdzisław Szewc

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "WSPÓLNY BYTOM"

  • 1 Anna Maria Lempart
  • 2 Czesław Bobras
  • 3 Anna Alicja Nowak
  • 4 Marek Marcin Woźnicka
  • 5 Piotr Zygmunt Michel
  • 6 Martyna Mariola Piekarska-Knyrek
  • 7 Piotr Tomasz Kuźniecow

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

  • 1 Jacek Piotr Brzezinka
  • 2 Maciej Sylwester Gajos
  • 3 Aleksandra Joanna Prajs
  • 4 Adam Jan Fras
  • 5 Teresa Agnieszka Polak
  • 6 Zofia Stanisława Wielgus
  • 7 Adam Jacek Mariański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie