Wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Ślemień

Redakcja
Udostępnij:
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w gminie Ślemień. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Krakowska od nr 1 do nr 24, 24a, Grabowa, Jarzębinowa, Lipowa, Na Kępie, Wspólna, Za Rzeką, Graniczna

Jarosław Szymon Jurczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI
Maria Czesława Piecha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

Okręg 2
Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Wiklinowa, Olszyny, Jaworowa , Krakowska od nr 25 do nr 52

Janusz Gibas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI
Michał Marek Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

Okręg 3
Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Krakowska od nr 53 do nr 76 , Aroniowa, Azaliowa, Brzozowa, Jasnogórska, Jaśminowa, Kasztanowa, Kościelna, Kwiatowa, Malinowa, Ogrodowa, Pod Górką, Polanka, Polna, Szeroka, Zdrojowa, ks. bp Albina Małysiaka

Piotr Czernecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI
Andrzej Dominik Byczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

Okręg 4
Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Szkolna, Dębowa, Leszczynowa, Krakowska od nr 77 do końca

Agata Małysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

Okręg 5
Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Jabłoniowa, Jasna, Kalinowa, Olchowa, Przeczna nr 1, do nr 2, Za wodą od nr 1 do nr 62

Łukasz Gibas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI
Franciszek Pilarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

Okręg 6
Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Jagodowa, Jeżynowa, Kijasówka, Kręta, Stroma, Wiśniowa, Za Wodą od nr 63 do końca

Bogusław Władysław Hilarowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

Okręg 7
Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Działowa, Gronie, Pod Kopcem, Spacerowa, Wiązowa, Widokowa, Wierchy, Zbocze, Źródlana

Lucyna Henryka Wiewióra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

Okręg 8
Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Głogowa, Jodłowa, Łączna, Młyńska, Modrzewiowa, Pod Lasem, Rynek, Rzeźnicza, Sportowa, Wąska, Zielona, Zielone Wzgórze, Żywiecka

Piotr Paweł Dominiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI
Janusz Kazimierz Gibas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

Okręg 9
Część Sołectwa Ślemień obejmująca ul.: Akacjowa, Bukowa, Leśna, Liliowa, Łękawka, Osiedle Groń, Osiedle Zakocierz, Osiedlowa, Poręby, Różana, Sosnowa, Storczykowa, Wrzosowa, Zakopiańska , Przeczna od nr 3 do końca, przysiółek Skolarówka

Krzystof Marek Kasperek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI
Renata Małgorzata Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

Okręg 10
Część Sołectwa Kocoń obejmująca ul.: Ciepła, Gołębia, Jesionowa, Klonowa, Kocoń 77, Krucza, Łączna od nr 1do nr 27, Miła, Modrzewiowa, Na Stoku, Nowa, Pawia, Równa, Słowicza, Tartaczna, Topolowa, Zawilcowa, Zielona, Żywiecka od nr 1 do nr 28

Arkadiusz Józef Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI
Szczepan Henryk Marcak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

Okręg 11
Część Sołectwa Kocoń obejmująca ul.: Miodowa, Na Skarpie, Obok Krzyża, Perłowa, Poziomkowa, Sadowa, Sierpowa, Słoneczna, Tęczowa, Zacisze, Zjazdowa, Żywiecka od nr 29 do końca, Łączna od nr 28 do końca, Konwaliowa, Makowa, Malownicza, Borowina, Cisowa, Czeremchowa, Długa, nr 96 , nr 147, Pogodna, Gajowa, Irysowa, Baśniowa

Jerzy Siwiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI

Okręg 12
Część Sołectwa Kocoń obejmująca ul.: Cicha, Dobra, Jarzębinowa, Konfederacka, Krótka, Książęca, Madahorska, Orzechowa, Osikowa, Pasieczna, Pierwiosnkowa, Pod Brzozami, Pod Dębami, Rolnicza, Strumyk, Turystyczna, Wesoła, Zagrodowa, Zakopiańska, Złota, Złoty Łan, Stelmachowa

Andrzej Piotr Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI
Sławomir Grzegorz Gibas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

Okręg 13
Część Sołectwa Las obejmująca ul.: Bodzkowa, Borowina, Działy, Górska, Gronik, Chabrowa, Jałowcowa, Letnia, Łęgowa, Madahorska, Majowa, Owocowa, Sadowa, Smrekowa, Świerkowa, Tulipanowa, Wiosenna, Wysoka, Zacisze, Zakopiańska od nr 1 do nr 37

Józef Aleksander Niemczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI
Bogdan Piotr Pyclik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

Okręg 14
Część Sołectwa Las obejmująca ul.: Borowikowa, Grzybowa, Jesienna, Komonieckiego , Mała, Modra, Nad Stawami, Nad Wodą, Obwodowa, Porzeczkowa, Radosna, Soliska, Stokrotki, Wiejska, Zakopiańska od nr 38 do nr 93, Żwirowa

Grzegorz Łukasz Trzop
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI
Daniel Rafał Tomiczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

Okręg 15
Część Sołectwa Las obejmująca ul.: Agrestowa, Bacówka, Boczna, Krzywa, Łąkowa, Mostowa, Osiedle Wróblówka, Paprociowa, Parkowa, Podgórze, Rajska, Sarnia, Skrajna, Spadzista, Spokojna, Szwajcówka, Wierzbowa, Zakopiańska od nr 94 do końca.

Andrzej Piotr Pilsyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNI I ODPOWEDZIALNI
Beata Brygida Cebrat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOŻNA LEPIEJ I UCZCIWIEJ

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Jak głosować w wyborach? Jak oddać ważny głos?

Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Zachodni
Dodaj ogłoszenie