Wypadek Beaty Szydło w Imielinie WIDEO Kierowca ukarany mandatem. BMW zderzyło się z audi, gdy wicepremier Szydło wracała do Brzeszcz

  • Dziennik Zachodni

red

Wypadek Beaty Szydło w Imielinie (powiat bieruńsko-lędziński). Najnowsze ustalenia. Funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa, który prowadził limuzynę Beaty Szydło dostał mandat za spowodowanie kolizji. Kolizja w Imielinie miała miejsce, gdy Beata Szydło jechała w rządowej limuzynie. Do kolizji z udziałem rządowej kolumny doszło przed przejściem dla pieszych. Samochód Beaty Szydło zderzył się z samochodem osobowym audi.

Kolizja Beaty Szydło

Zobacz zdjęcia:

AKTUALIZACJA 26.10.2018
Funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa, który prowadził limuzynę Beaty Szydło, dostał mandat 220 zł za spowodowanie kolizji i punkty karne.

Zgodnie z kodeksem ruchu drogowego, za takie wykroczenie przysługuje mandat w wysokości 300 zł i 6 punktów karnych.

Do wypadku kolumny rządowej z minister Beatą Szydło doszło w Imielinie. Kolumna rządowa zjeżdżała z trasy S1 w kierunku Oświęcimia. Prywatny samochód marki Peugeot zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić matkę z wózkiem i dzieckiem.

Jak ustaliła reporterka TVN24 Małgorzata Marczok, małe dziecko miało zrobić krok w kierunku pasów. Zauważył to kierowca peugeota, mieszkaniec Imielina, i zatrzymał się.

Tuż za nim jechał samochód kolumny rządowej marki BMW, który nie wyhamował i uderzył w peugeota.

Tym właśnie samochodem podróżowała Beata Szydło. Uszkodzony został jeszcze jeden pojazd kolumny rządowej, tym razem marki Audi, który jechał za samochodem Beaty Szydło.

Jak przekazała Aleksandra Nowara, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Wypadek Szydło MEMY Kolumna rządowa i szyderstwa internautów

Policja będzie musiała teraz ustalić, kto jest winien wypadku.

Zobacz zdjęcia:

- Przeprowadzamy oględziny i przesłuchujemy świadków w celu ustalenia szczegółów tego zdarzenia - mówi Aleksandra Nowara.

To kolejne zdarzenie z udziałem rządowej kolumny. W lutym 2017 roku w Oświęcimiu również doszło do wypadku kolumny rządowej z udziałem ówczesnej premier Beaty Szydło. Rządowa kolumna trzech samochodów wyprzedzała fiata seicento. Jego 21-letni kierowca przepuścił pierwszy samochód, a następnie zaczął skręcać w lewo i uderzył w auto ówczesnej szefowej rządu, które następnie wjechało w drzewo.

Ze wstępnych informacji dotyczących wypadku samochodu Beaty Szydło w Imielinie wynika, że przez przejście przechodził pieszy i samochód kierowany przez 77-letniego mężczyznę zahamował, kolejne dwa również, ale nie udało się zahamować na tyle, żeby nie doszło do zderzenia" – poinformowała podinspektor Aleksandra Nowara.

 Krzysztof Lączak/112tychy.pl

Wypadek Beaty Szydło w Imielinie WIDEO Kierowca ukarany mand...

 Małgorzata Gleń

Wypadek kolumny rządowej z premier Szydło w Oświęcimiu. Są ranni

JAK DOSZŁO DO WYPADKU W IMIELINIE

Jak głosowaliśmy w wyborach samorządowych: Incydenty + wydarzenia

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

24.11.2018, 08:57

zawsze ten ktory wjedzie w tyl samochodu jest WINNY !!!!!!!!!!!!

08.11.2018, 12:02

Dziecko ranne Komorowski odjeżdża i co
0 hejtu . POkrzywdzona ukarana. Czas zmienić media niemieckie. POmyśl to nie boli???

08.11.2018, 11:44

#za bula karno natychmiast

08.11.2018, 11:40

#@komor bulu uderzył w samochód kobiety i dziecka. Została natychmiast ukarana. Ty zabył o tym

08.11.2018, 11:32

€@wy już zabyli kak komor vel bulu uderzył w samochód z kobietą i dzieckiem. On ujechał a kobieta została ukarana. Media nasze i niemieckie milczą

07.11.2018, 07:28

A co wyszło z worka robiła w rządowej limuzynie, przecież teraz jest prywatnym obywatelem ??? Tak się bawi , tak się bawi PiSuar !!!

29.10.2018, 16:15

Prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz z Platformy Obywatelskiej sprzedaje swoją 8 letnią limuzynę. W ogłoszeniu sprzedaży można dowiedzieć się, że samochód zaliczył kilka zdarzeń drogowych i kilka elementów wymienianych na nowe.

28.10.2018, 16:37

na Wawlu pochowio ...

28.10.2018, 00:39

a ta ogonek pod siebie i ze strachu w gacie narobiła, że wróci do gminy za 2.400zł.

27.10.2018, 19:26

Typowy wyborca dobrej zmiany . Niekumaty analfabeta.

27.10.2018, 16:47

Garkotłuk, pinda nie potrafiąca wystękać swoimi słowami nic ciekawego! Zrobiła się caryca jak lalkarz, czy Żalek.

27.10.2018, 16:43

Prezes LOT-u z PiS-u zarabia 300 tys. zł miesięcznie. PiS walczy tylko o koryto! Brocha ty się nadajesz na straganiarę, przekupkę, a nie na głowę państwa. Miernoto od rosołku.

27.10.2018, 08:24

nie cieszcie sie z nieszczescia karzdemu to morze sie stac a z reszta to zad i ok a jak jerzdza lajzy w tej polsce i sa porabani to nie zemscie sie na Beata Szydlo tylko nad glupkami za kierownica tacy jak sa

27.10.2018, 08:24

nie cieszcie sie z nieszczescia karzdemu to morze sie stac a z reszta to zad i ok a jak jerzdza lajzy w tej polsce i sa porabani to nie zemscie sie na Beata Szydlo tylko nad glupkami za kierownica tacy jak sa

27.10.2018, 08:16

"Kolumna rządowa", nie wystarczy jeden samochód? I tak najlepszym wyjściem jest wysłać tę panią do domu na stałe, generuje stanowczo za wysokie koszty z robienie niczego, nawet dobrego wrażenia.

27.10.2018, 08:16

"Kolumna rządowa", nie wystarczy jeden samochód? I tak najlepszym wyjściem jest wysłać tę panią do domu na stałe, generuje stanowczo za wysokie koszty z robienie niczego, nawet dobrego wrażenia.

26.10.2018, 23:49

Za Sebastiana, za dzieci kalekie w Sejmie. Piekło się o ciebie Brocha upomina. Ta kobieta przynosi zło, jak Jonasz.

26.10.2018, 23:47

Nie odpowiadać po*je*bom !

26.10.2018, 23:46

Całe osiem lat czekaliśmy na taki cyrk

26.10.2018, 23:45

Uratujesz kilka osób od śmierci., jak siądziesz na du*pę w swojej zagrodzie i zajmiesz się ogródkiem i kurami.

26.10.2018, 23:42

A bo to wrzeszczy na kierowcę: Wio, wiśta, kłusem Jaruś, od sie, prrrr...i kierowca nie rozumie, co ten garkotłuk do niego mówi i wali po drzewach, ludziach, samochodach. Narowisty kuń.

26.10.2018, 23:42

A bo to wrzeszczy na kierowcę: Wio, wiśta, kłusem Jaruś, od sie, prrrr...i kierowca nie rozumie, co ten garkotłuk do niego mówi i wali po drzewach, ludziach, samochodach. Narowisty kuń.

26.10.2018, 22:52

ten kierowca powinien zostać rozstrzelany!!

26.10.2018, 22:43

Jedyny premier w Unii co na drzewie wylądował.

26.10.2018, 22:04

NAJ PIER W JOM BANKSTER WYGRYZŁ BYELYTY NI KWICZAŁY PO POLACKU A TERAZ POnoSI KARE za WSTAWIE NICtwo ZA PLEBEJSTWEM CIEMNEGO SUwereNA.